"Szatnia Akademików" - Pierwsze koty za płoty

indexW dzisiejszym wydaniu Szatni Akademików studio Marcina Krzywickiego odwiedził Ireneusz Łuczak - trener drużyny akademickich szczypiornistów. Konieczcie sprawdzcie co po kilku meczach otwierających sezon ligowy 2021/2022 miał do powiedzenia selekcjoner.

 

Pierwsze zwycięstwo szczypiornistów w sezonie ligowym 2021/2022!

azs-uz-logo-50x50Szczypiorniści PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zagrali w dniu wczorajszym mecz przeciwko ŚKPR Świdnica. Był to jednocześnie pierwszy mecz rozegrany na własnej hali. Po pełnym emocji meczu Akademicy wygrali wynikiem 33:32 i tym samym zdobyli pierwsze trzy punkty w tym sezonie ligowym. Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu.

int-02074

Zdjęcia: Tomasz Ostrowski - Ostry Kadr

--Link do galerii--

Pierwszy mecz u siebie w sezonie 2021/2022

azs-uz-logo-50x50Już w piątek nasi szczypiorniści PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zagrają po raz pierwszy w tym sezonie ligowym na swoim boisku! Przeciwnikiem akademików będzie Świdnicki Klub Piłki Ręcznej. Transmisja wideo z meczu dostępna będzie na naszym Facebooku. Do zobaczenia. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, miejmy nadzieję, że po raz ostatni!

plakat swidnica1

Walka o awans do centralnego etapu Pucharu Polski [galeria]

azs-uz-logo-50x50W dniu wczorajszym - 22 września nasi szczypiorniści podjęli na swoim boisku drużynę, z którą przed rokiem konkurowali w grupie ligowej - KS Stal Gorzów.
int-08704

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn

azs-uz-logo-50x50Już w środę czeka nas FINAŁ wojewódzkiego szczebla Pucharu Polski w Piłce Ręcznej! Akademicy podejmą na swoim boisku Stal Gorzów. Liczymy na bardzo dobre spotkanie i awans naszej drużyny do fazy ogólnopolskiej. Kibicujcie razem z nami za pośrednictwem transmisji na żywo na naszym faceboku! Mecz odbędzie się bez udziału publiczności! Start meczu o godzinie 17:30!
FINAL WODEWODZKI PLAKAT

Turniej Winobraniowy już za nami!

azs-uz-logo-50x50W sobotę 11 września odbył się Turniej Winobraniowy Piłki Ręcznej. W zawodach wzięły udział 3 drużyny: UKS "Bachus" Zielona Góra, UKS "Spartakus" Buk oraz PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, czyli gospodarz imprezy. Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczów.
int-08525

Zdjęcia i tekst: Ostry Kadr Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Przed nami Winobraniowy Turniej Piłki Ręcznej

azs-uz-logo-50x50Już w najbliższą sobotę 11.09.2021 r. o godz. 11:00 na hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana 6 odbędzie się Winobraniowy Turniej Piłki Ręcznej. W zawodach uczestniczyć będą 3 drużyny: PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ( I liga), UKS Spartakus Buk (II liga) oraz UKS " Bachus" Zielona Góra (III liga). Mecze odbędą się na Hali UZ bez udziału publiczności.

plakat turniej winobraniowy mala rozdzielczosc

Awans do drugiej rundy Pucharu Polski!

azs-uz-logo-50x50Wczorajszy mecz akademików przeciwko UKS "Bachus" Zielona Góra zakończył się po myśli naszych zawodników. Wynik 11:19 zapewnił nam awans do kolejnej rundy Pucharu Polski, w której zmierzymy się z I-ligowym przeciwnikiem - UKS Trójka Nowa Sól już 4 września o godzinie 11:00 w Nowej Soli na ul. Botanicznej 22.

int-07876

Czytaj więcej...

Praca wre w przygotowaniach do nowego sezonu! [galeria]

azs-uz-logo-50x50Drużyna szczypiornistów zagrała 14 sierpnia pierwsze mecze przed nadchodzącym sezonem ligowym I ligi piłki ręcznej. Akademicy podjęli dzisiaj dwie drużyny: MSPR Siódemka Miedź Legnica oraz Śląsk Wrocław.
int-06251

Czytaj więcej...

Przygotowania szczypiornistów do sezonu

indexRadio Index odwiedziło z kamerą pierwszy trening piłkarzy ręcznych PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zobaczcie i posłuchajcie co miał do powiedzenia Ireneusz Łuczak - trener naszej drużyny.

 

PKM Zachód po raz trzeci naszym sponsorem tytularnym

azs-uz-logo-50x50PKM Zachód kolejny sezon będzie sponsorem tytularnym naszych szczypiornistów. Dynamicznie rozwijająca się w zachodniej Polsce firma deweloperska już trzeci rok z rzędu będzie wspierać zielonogórskich akademików. Dziękujemy za zaufanie!

pkm zachod 2021 umowa 2

Podkategorie

Dodatkowe informacje