Mecz przełożony!

azs-uz-logo-50x50Ze względu na sytuację zdrowotną zawodników sobotni mecz naszych szczypiornistów przeciwko SPR "Szczypiorniak" Gorzyce Wielkie zostaje przełożony na 09.04.2022 godz. 17:00 Do zobaczenia!

mecz gorzyce przelozony 2021-22

Licytuj piłkę naszej drużyny i wspomóż Okulistykę dziecięcą!

azs-uz-logo-50x50Gramy razem z WOŚP! W dniu wczorajszym trener naszych pierwszoligowych szczypiornistów - Ireneusz Łuczak przekazał na aukcję koszulkę drużyny Łomża Vive Kielce - pamiętajcie, że licytacja wciąż trwa. Dzisiaj mamy dla Was coś od całego zespołu naszych piłkarzy ręcznych. Przedmiotem licytacji jest nowa piłka Select Ultimate PGNiG Superliga Replica z własnoręcznymi podpisami całej drużyny PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Gramy dla okulistyki dziecięcej.

pilka wosp strona 2022

Czytaj więcej...

Licytuj koszulkę i wspomóż Okulistykę dziecięcą!

azs-uz-logo-50x50Gramy razem z WOŚP! Trener naszych pierwszoligowych szczypiornistów - Ireneusz Łuczak przekazuje na aukcję koszulkę drużyny Łomża Vive Kielce - aktualnego lidera PGNiG Superliga.

koszulka wosp strona 2022

Czytaj więcej...

Sparing szczypiornistów z KS SPR Chrobry S.A.

azs-uz-logo-50x50Dzisiaj nasi piłkarze ręczni zmierzyli się w Głogowie w meczu towarzyskim z zespołem KS SPR Chrobry S.A. Dziękujemy superligowcom za miłe przyjęcie i super sparing!

chrobry glogow 2022 styczen

Szatnia Akademików: podsumowanie 1 kolejki piłki ręcznej

indexW Szatni Akademików podsumowanie pierwszej rundy w wykonaniu pierwszoligowych szczypiornistów PKM Zachód KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Gościem Marcina Krzywickiego jest trener Ireneusz Łuczak.

Kolejne zwycięstwo szczypiornistów

azs-uz-logo-50x50Kolejna wygrana na własnym podwórku! Nasi szczypiorniści pokonują UKS Olimp Grodków wynikiem 37:36. Gratulacje Panowie!

reczna olimp grodkow 2021-2022 1 kolejka

Już w sobotę mecz z Grodkowem!

azs-uz-logo-50x50Zapraszamy na najbliższy mecz naszych szczypiornistów! W ten weekend podejmą Oni na swoim boisku drużynę UKS Olimp Grodków. Mecz odbędzie się w sobotę 11 grudnia o godzinie 13:00 w hali przy ul. Szafrana 6. Bilety zakupicie tylko w Ekobilet pod linkiem: https://ekobilet.pl/e/pkm-zachod-azs-uniwersytetu-zielonogorskiego-uks-olimp-grodkow-458648?evt=458648

plakat grodkow jpg

Ważna wygrana

azs-uz-logo-50x50Akademicy 9 kolejkę rozgrywek I ligi Piłki Ręcznej rozegrali u siebie. Zadanie nie było łatwe bo podjęcie lidera nawet na swoim podwórku to duże obciążenie. Mimo to szczypiorniści PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wygrali z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie wynikiem 33:28 i zapewnili sobie awans na 5 miejsce w tabeli. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu!

int-00382

--Link do galerii--

Gramy z liderem!

azs-uz-logo-50x50Już w tę sobotę podejmujemy lidera! Szczypiorniści PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podejmą na swojej hali SPR GOKIS Kąty Wrocławskie. Już dzisiaj kup bilet na Ekobilet i zapewnij sobie miejsce na trybunach. Start o godzinie 17:00! Bilety znajdziecie pod linkiem: https://ekobilet.pl/e/pkm-zachod-azs-uniwersytetu-zielonogorskiego-gokis-katy-wroclawskie-456856?evt=456856

plakat gokis jpg

Było blisko wygranej [galeria]

azs-uz-logo-50x50W sobotę 13 listopada odbył się mecz 7 kolejki I ligi piłki ręcznej. Akademicy PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podjęli na swoim boisku szczypiornistów WKS Grunwaldu Poznań. Po zaciętym pojedynku niestety trzeba było uznać doświadczenie zespołu z Wielkopolski i zielonogórzanie przegrali spotkanie 22 do 25 trafionych bramek.

int-00121

Zdjęcie: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Nadchodzi mecz z WKS Grunwald Poznań

azs-uz-logo-50x50Przed nami kolejny mecz szczypiornistów na własnej hali. Po wygranej przeciwko drużynie z Nowej Soli nadszedł czas na podjęcie WKS Grunwald Poznań. Z Wojskowymi udało nam się wygrać w zeszłym sezonie ligowym. Sprawdźcie na własne oczy jak potoczą się losy meczu tym razem. Hala przy ul. Szafrana 6 już w sobotę będzie pełna emocji! BILETY znajdziecie na Ekobilet wyłącznie pod linkiem: https://ekobilet.pl/e/pkm-zachod-azs-uniwersytetu-zielonogorskiego-wks-grunwald-poznan-454641?evt=454641

plakat poznan

Czytaj więcej...

Podkategorie

Dodatkowe informacje