Lato, lato wszędzie! Do zobaczenia po wakacjach!

Informujemy, że na czas wakacji strona KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zostaje zawieszona. Godziny i dni otwarcia biura klubu można śledzić na bieżąco w zakładce KONTAKT. Strona ponownie wystartuje od września. Życzymy udanych wakacji!

wakacje

Biuro AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w środę nieczynne!

zamknieteUprzejmie informujemy, że w środę, 27 czerwca br. biuro Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w kolejnych dniach!

Sprawdź w jakich dniach Biuro Klubu oraz siłownie będą nieczynne!

zamknieteZe względu na przerwę świąteczną informujemy, że siłownie będą nieczynne w dniach 01-02 kwietnia 2018r., zaś biuro Klubu w dniach 30-02 kwietnia 2018r.. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia we wtorek! 

Strefa AZS na Miejskim Festynie Rodzinnym z okazji 20 lat Radia Index!

indexW środę, 23 maja na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego odbył się Miejski Festyn Rodzinny z okazji 20-lecia Radia Index. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego też tam był, prezentując kilka wybranych sekcji.

azs

Czytaj więcej...

14.01 siłownia (ul. Podgórna) nieczynna! Zapraszamy w poniedziałek

zamknieteInformujemy, że z przyczyn losowych w niedzielę 14 stycznia 2018r. siłownia przy ul. Podgórnej 50 będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w poniedziałek!

Bieg o Puchar Rektora 2018: Od dziś ruszają zapisy!

azs-uz-logo-50x50W środę, 23 maja w ramach imprez bachanaliowych odbędzie się Bieg o Puchar Rektora. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania trasę o długości jednego kilometra, przebiegającą od rektoratu UZ do pomnika Bachusa i z powrotem.

bieg

Czytaj więcej...

Zainwestuj w rozwój AZS w naszym mieście! Podaruj Nam 1% podatku!

1procentSzanowni Państwo, jak co roku również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2017 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Dzięki temu macie okazję wesprzeć jedną z sekcji naszego klubu. Liczymy na Państwa wsparcie!

Czytaj więcej...

UZ wicemistrzem Polski na AMP w pływaniu w kat. Uniwersytetów

ampW dniach 20-22 kwietnia 2018 r. w największym kompleksie basenowym w Polsce, w poznańskich Termach Maltańskich, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu kobiet i mężczyzn.

AMP

Czytaj więcej...

Nowe godziny funkcjonowania biura klubu w semestrze zimowym 17/18!

logo_azsRuszył zimowy semestr studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim. W związku z tym zaktualizowaliśmy godziny funkcjonowania biura klubu ważne od środy, 04.10.2017r. Zapoznajcie się z Nimi koniecznie poniżej lub w zakładce "kontakt".

Czytaj więcej...

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych

kartka wielkanocna-2013

Konkurs na stanowisko opiekuna siłowni przy ul. Podgórnej 50!

azs-uz-logo-50x50Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłasza konkurs na stanowisko opiekuna siłowni przy ul. Podgórnej 50 w roku akademickim 2017/2018. Wszystkie szczegóły zamieszczamy poniżej.

strong

Czytaj więcej...