Test Coopera 2021 przed nami!

azs-uz-logo-50x50Już jutro w ramach projektu "Aktywny Zielonogórzanin" odbędzie się kolejna impreza organizowana przez nasz Klub. Test Coopera, bo o nim mowa polega na 12 minutowym, nieprzerwanym biegu. Zapraszamy serdecznie!

test coopera 2021 ZIELONA GORA-01
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Radosnego Dnia Nauczyciela!

Dziś Dzień Nauczyciela. Wszystkim z Was życzymy radosnego przeżywania tego święta. Żeby wychowankowie nie sprawiali żadnych problemów, żeby dobrze wiodło się każdemu, żeby uśmiech towarzyszył cały kolejny rok i żeby przeżyć go bez żadnych psot! Z głębi serca życzy Wam AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego!

Zielona Książki Edukacja Facebook Profil Nakładka 2

4 odsłona Aktywnie Zmieniaj Siebie rozpoczęta!

azs-uz-logo-50x50Wczorajszego dnia odbyła się inauguracja 4 edycji projektu "Aktywnie Zmieniaj Siebie". Uczestnicy mieli okazję poznać prowadzących zajęcia, wziąć udział w pierwszych ćwiczeniach sportowych oraz podczas konsultacji indywidualnych z dietetykiem zostali poddani odpowiednim badaniom.
int-08548

Zdjęcia: Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku z "Szatnią Akademików"

indexRok akademicki rozpoczął się na dobre również w Radio Index - "Szatnia Akademików" wróciła do studia. W pierwszej audycji studio Marcina Krzywickiego odwiedził dyrektor Klubu - Marek Lemański. Rozmawiali o sekcjach ligowych czy też... otwartych trybunach. Zachęcamy do wysłuchania audycji.

Szatnia Akademików: Narodowa Reprezentacja Akademicka

indexW najnowszym wydaniu Szatni Akademików do studia Radia Index zawitała dr Ewa Skorupka z Katedry Sportu, Turystyki i Promocji Zdrowia Wydziału Nauk Biologicznych na Uniwersytecie Zielonogórskim. Rozmawiała z Marcinem Krzywickim o Narodowej Reprezentacji Akademickiej. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania audycji.

Przedstawiamy Paulinę!

azs-uz-logo-50x50Nowy rok akademicki, a u nas zmiany, zmiany... Poznajcie Paulinę - absolwentka wrocławskiego AWF'u, na co dzień grająca na zapleczu Ekstraklasy tenisa stołowego występując w klubie LKTS Luvena Luboń, a od dzisiaj także pracownik Biura Klubu KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Witamy na pokładzie!

int-01385

Wesołych Świąt Wielkanocnych

koncowy plakat na strone

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!

azs-uz-logo-50x50Drodzy Panowie! Dziś Wasze Święto. Wszystkiego najlepszego dla sportowca naszego! Dużo zdrówka i samych sukcesów! Dziękujemy, że jesteście z nami!
DLA

Odszedł trener Henryk Rozmiarek

azs-uz-logo-50x50Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym zmarł Henryk Rozmiarek - brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu, w latach 2005-2007 trener I-ligowych szczypiornistów AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, z którymi odniósł największe sukcesy w historii naszego Klubu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci [*]

Henryk-Rozmiarek-1320x990-01

Zaglądamy do uczestników projektu Aktywnie zmieniaj siebie

azs-uz-logo-50x50W poniedziałek zajrzeliśmy na trening do uczestników 4 edycji naszego programu "Aktywnie Zmieniaj Siebie" Co to był za wycisk! Niedługo minie pierwszy miesiąc od rozpoczęcia przygody z programem, a my dumnie śledzimy poczynania wszystkich uczestniczących w nim osób. No i ten uśmiech na koniec treningu - bezcenny widok.
Projekt współfinansowany ze środków Marszałka Województwa Lubuskiego

int-01381

Zdjęcia: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Dnia Kobiet!

azs-uz-logo-50x50Dziś dzień najpiękniejszy na świecie - Święto Kobiet, wszyscy o tym wiecie! Nasi Panowie wirtualny bukiet Wam darują i moc życzeń przekazują. Drogie Panie, dziękujemy, że każdego dnia czynicie ten świat piękniejszym.

dzien kobiet 1

Dodatkowe informacje