Zainwestuj w rozwój AZS w naszym mieście! Podaruj Nam 1% podatku!

1procentSzanowni Państwo, jak co roku również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2020 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Dzięki temu macie okazję wesprzeć jedną z sekcji naszego klubu. Liczymy na Państwa wsparcie!

Czytaj więcej...

Medaliści AMP i IMP 20/21 (aktualizacja 08.12.20)

 Złoty medal  Srebrny medal Brązowy medal 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Hubert Morusiewicz 

 

 

 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Magdalena Ratajczak 

 

 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Karol Wojna

IMP w Tenisie Stołowym:
klasyfikacja drużynowa
1. Hubert Morusiewicz
2. Katarzyna Walczak
3. Sebastian Jagodziński
4. Karol Wojna
5. Magdalena Ratajczak

 

Wiosenny Test Coopera. Sportowe obchody 30-lecia wolnej Polski

azs-uz-logo-50x50W piatek, 7 czerwca na boisku Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Drzonkowie odbędzie się Test Coopera dla uczniów, promujący ideę świadomości obywatelskiej w nawiązaniu do 30-lecia wolnej, odrodzonej Polski. Starty rozpoczną się od godz. 9:00.

tc-wiosna

Czytaj więcej...

2 porażki i 1 remis w pierwszy weekend października

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 3.10 trzy zespoły ligowe: piłki ręcznej, siatkówki i tenisa stołowego wzięły udział w wyjazdowych meczach ligowych. Na inaugurację 2. ligi tenisa stołowego nasza reprezentacja zremisowała z KTS Jelenia Góra. Siatkarze i szczypiorniści doznali porażek.

Czytaj więcej...

Majówka w biurze Klubu! Zobacz kiedy będzie nieczynne

zamknieteInformujemy, że w dniach 30 kwietnia 2019r. i 02 maja 2019r. biuro Klubu będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy po długim weekendzie.

Ferie na siłowni przy ul. Podgórnej. Sprawdź kiedy będzie nieczynna!

silowniaUprzejmie informujemy, iż ze względu na prace konserwacyjne siłownia przy ul. Pogórnej będzie nieczynna w dniach 4-10.02.2020r. Zapraszamy już we wtorek, 11 lutego.

Jednorazowa zmiana godzin funkcjonowania Biura Klubu (26-29.03)

zamknieteZe względu na szkolenie AZS w Zieleńcu informujemy, iż w dniach 26-29.03.2019r. następuje jednorazowa zmiana godzin otwarcia Biura Klubu. Prosimy o zapoznanie się z grafikiem na ten tydzień.

Czytaj więcej...

Przerwa świąteczna tuż tuż. Zobacz jak pracuje siłownia i biuro Klubu

zamknieteŚwięta Bożego Narodzenia oraz Sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Przygotowaliśmy dla Was plan pracy Biura Klubu oraz siłowni przy ul. Podgórnej 50 do 03 stycznia 2020r. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej...

Radio Index: ręczni nie mogą wygrać, siatkarze nie mogą przestać grać

indexO krok od pierwszego zwycięstwa w II rundzie byli pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Piąty pojedynek w fazie play-off zapewnili sobie drugoligowi siatkarze. Obejrzyjcie rozmowę na 96 fm.

Czytaj więcej...

W środę, 4.12 zajęcia z fitness odwołane! Zapraszamy w kolejnych dniach

zamknieteInformujemy, że z przyczyn losowych w środę, 4 grudnia 2019r. zajęcia z fitness nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w kolejnych dniach (poniedziałki i środy).

Zmieniamy godziny na weekend! Siłownia czynna popołudniami

silowniaW związku z licznymi prośbami informujemy, iż siłownia przy ul. Podgórnej w weekendy będzie czynna w godzinach 14:00-18:00. Szczegółowy i zaktualizowany plan pracy siłowni znajdziecie w zakładce PLAN ZAJĘĆ SEKCJI I FAKULTETÓW AZS.