14.01 siłownia (ul. Podgórna) nieczynna! Zapraszamy w poniedziałek

zamknieteInformujemy, że z przyczyn losowych w niedzielę 14 stycznia 2018r. siłownia przy ul. Podgórnej 50 będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w poniedziałek!

Zainwestuj w rozwój AZS w naszym mieście! Podaruj Nam 1% podatku!

1procentSzanowni Państwo, jak co roku również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2017 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Dzięki temu macie okazję wesprzeć jedną z sekcji naszego klubu. Liczymy na Państwa wsparcie!

Czytaj więcej...

Siatkarze na wakacjach, futsaliści walczą o podium. Co u szczypiornistów?

indexAkademicy nie zagrali o 7. miejsce z Olavią Oława. Futsaliści wciąż pozostają w walce o najniższy stopień podium. Co na święta u piłkarzy ręcznych? Wejdź do Szatni Akademików i dowiedz się więcej...

szatnia akademikow

Czytaj więcej...

Nowe godziny funkcjonowania biura klubu w semestrze zimowym 17/18!

logo_azsRuszył zimowy semestr studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim. W związku z tym zaktualizowaliśmy godziny funkcjonowania biura klubu ważne od środy, 04.10.2017r. Zapoznajcie się z Nimi koniecznie poniżej lub w zakładce "kontakt".

Czytaj więcej...

Wszystko zgarnięte, co możliwe! Podsumowanie ostatniego weekendu

50Świetny weekend w wykonaniu naszych akademików. Na arenach ligowych pozostali tylko futsaliści i piłkarze ręczni. Obydwie reprezentacje w sobotnich pojedynkach rozprawiły się z przeciwnikami zgarniając pełną pulę punktów.

wyniki tabele

Czytaj więcej...

Konkurs na stanowisko opiekuna siłowni przy ul. Podgórnej 50!

azs-uz-logo-50x50Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłasza konkurs na stanowisko opiekuna siłowni przy ul. Podgórnej 50 w roku akademickim 2017/2018. Wszystkie szczegóły zamieszczamy poniżej.

strong

Czytaj więcej...

Veni Vidi Vici - pierwsza liga dla piłkarzy ręcznych, druga dla siatkarek?

rZGMecz szczypiornistów "o 1 ligę" i siatkarski turniej kobiet o wjazd do drugoligowych rozgrywek. Te tematy poruszył redaktor Jacek Białogłowy w cotygodniowej audycji Veni Vidi Vici na 97,1 FM. Posłuchajcie koniecznie.

Czytaj więcej...

Zobacz koniecznie w jakich dniach biuro klubu i siłownia będą nieczynne!

zamknieteZe względu na długi weekend majowy przedstawiamy Wam szczegółowy terminarz pracy biura Klubu oraz siłowni. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Widzimy się po już wkrótce. Do zobaczenia jak najszybciej!

Czytaj więcej...

Zakładamy koło naukowe! "Młodzi działacze" spotkają się we wtorek!

50We wtorek, 11 kwietnia o godzinie 21:00 odbędzie sie kolejne spotkanie "Młodych działaczy". Zostaną poruszone tematy: zawiązanie koła naukowego, gala 50-lecia AZS w naszym mieście, półfinał AMP w piłce ręcznej oraz imprezy bachanaliowe.

baner

Czytaj więcej...

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych

kartka wielkanocna-2013

Medale na Akademickich Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Sportowej

ampKolejne dobre wieści spływają z Akademickich Mistrzostw Polski. Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego mocno zaszalała na tegorocznych Mistrzostwach w Akrobatyce Sportowej. Zobaczcie sami!

 amp akrobatyka2017

Czytaj więcej...