Szatnia Akademików: sekcja wspinaczkowa

indexSzatnia Akademików dziś... na wysokościach. Gościem przedstawiciel sekcji wspinaczkowej Wojciech Dunajewski. Na program zaprasza Marcin Krzywicki.

Szatnia Akademików: Plany na rok 2022

indexW pierwszej w nowym roku Szatni Akademików garść podsumowań ostatnich dwunastu miesięcy życia KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kreślenie planów na przyszłość. Gościem jest Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

Szatnia Akademików: Plebiscyt i krótko o ligach

indexW najnowszym wydaniu Szatni Akademików gościem był dyrektor Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Co na temat rozgrywek ligowych i Plebiscytu na Sportowca 20-lecia UZ miał do powiedzenia Marek Lemański? Zapraszamy do wysłuchania audycji. Spotkanie prowadzi Marcin Krzywicki.

Zakończenie IV Edycji "Aktywnie Zmieniaj Siebie"

azs-uz-logo-50x50Kończymy rok, a razem z nim IV edycję projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie. Za nami 3 miesiące zmagań pełne motywacji, wysiłku, a przede wszystkim wspaniałego zaangażowania uczestników...

aktywnie zmieniaj siebie 2021 zakonczenie 1

Czytaj więcej...

Kolejne warsztaty "Aktywnie zmieniaj siebie" za nami

azs-uz-logo-50x50Za nami kolejne warsztaty przeprowadzone w ramach projektu "Aktywnie zmieniaj siebie"! Nasi uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach psychodietetycznych oraz ocenić postępy swojej ciężkiej pracy poprzez pomiary składu ciała. Widząc efekty śmiało można stwierdzić, że małe kroki stawiane na co dzień prowadzą do dużych zmian!

rsz fb-02117

Zdjęcia: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego

Nadal gramy razem z Fatto Deweloper

azs-uz-logo-50x50Świetna informacja przed przerwą świąteczną! Fatto Deweloper pozostaje sponsorem piłkarzy ręcznych również w 2022 roku. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie sportowców!

fatto deweloper 2021-2022

Test Coopera 2021 - ponad 700 osób!

azs-uz-logo-50x5019 października na terenie Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Zielonej Górze odbył się Test Coopera dla Wszystkich organizowany przez nasz Klub w ramach projektu Aktywny Zielonogórzanin w ramach którego zorganizowano też warsztaty psychologiczne i dietetyczne.

int-03159

Zdjęcie: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Gala Plebiscytu na Sportowca 20-lecia UZ

azs-uz-logo-50x50Plebiscyt na Sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończony! Poznaj zwycięzców!

int-01903

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki_plebiscytu.pdf)Wyniki Plebiscytu

Czytaj więcej...

Test Coopera 2021 przed nami!

azs-uz-logo-50x50Już jutro w ramach projektu "Aktywny Zielonogórzanin" odbędzie się kolejna impreza organizowana przez nasz Klub. Test Coopera, bo o nim mowa polega na 12 minutowym, nieprzerwanym biegu. Zapraszamy serdecznie!

test coopera 2021 ZIELONA GORA-01
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Wyniki Plebiscytu na Sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego

azs-uz-logo-50x50Znamy już wyniki Plebiscytu na Sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego! Oto zwycięzcy.

int-02339

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki_plebiscytu.pdf)Wyniki Plebiscytu

Czytaj więcej...

Radosnego Dnia Nauczyciela!

Dziś Dzień Nauczyciela. Wszystkim z Was życzymy radosnego przeżywania tego święta. Żeby wychowankowie nie sprawiali żadnych problemów, żeby dobrze wiodło się każdemu, żeby uśmiech towarzyszył cały kolejny rok i żeby przeżyć go bez żadnych psot! Z głębi serca życzy Wam AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego!

Zielona Książki Edukacja Facebook Profil Nakładka 2

Dodatkowe informacje