Startujemy z cyklem rajdów rowerowych - Kręcimy 800 km na 800-lecie powstania Zielonej Góry!

azs-uz-logo-50x50Twoim sposobem na spędzenie wolnego czasu jest jazda na rowerze? Dobrze się składa! Z okazji 800-lecia powstania naszego miasta oraz 700-lecia nadania praw miejskich zapraszamy Was do wzięcia udziału w cyklu rajdów rowerowych, w trakcie których razem przejedziemy 800 km drogami Zielonej Góry i pobliskich miejscowości! Startujemy już za tydzień - w sobotę 2 lipca wyruszymy w stronę popularnego pałacu w Zatoniu. Trasa ma długość około 30 kilometrów. Zaczynamy o godzinie 10:00 spod Centrum Rekreacyjno-Sportowego, a kończymy przy Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego! Pod zdjęciem znajdziecie regulamin naszych rajdów. Pamiętajcie - kask obowiązkowy!

1 rajd rowerowy 800 km 700 kol

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin Rajd Rowerowy 800 km 700 kół.docx)REGULAMIN RAJDÓW

3 miejsce dla reprezentanta UZ w podnoszeniu ciężarów!

azs-uz-logo-50x50Reprezentant Uniwersytetu Zielonogórskiego Jakub Orłowski w weekend zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski AZS w podnoszeniu ciężarów! Gratulujemy Jakubie!

orlowski 3 miejsce mistrzostwa azs

 

Zakończenie IV Edycji "Aktywnie Zmieniaj Siebie"

azs-uz-logo-50x50Kończymy rok, a razem z nim IV edycję projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie. Za nami 3 miesiące zmagań pełne motywacji, wysiłku, a przede wszystkim wspaniałego zaangażowania uczestników...

aktywnie zmieniaj siebie 2021 zakonczenie 1

Czytaj więcej...

50 km na 50 Bachanalia!

azs-uz-logo-50x50Za nami rajd rowerowy, a to oznacza, że zakończyliśmy cykl Bachanaliowych imprez sportowych! W dniu wczorajszym po oficjalnym rozpoczęciu rajdu przez Prorektor ds. studenckich Prof. UZ dr hab. Barbarę Literską i przedstawiciela Parlamentu Studenckiego - Marcina Łukaszewicza 15 rowerzystów wyruszyło spod Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego celem przejechania 50 km na 50 Bachanalia. Główny punkt wycieczki - Filia Uniwersytetu Zielonogórskiego w Sulechowie okazał się świetnym miejscem nie tylko do odpoczynku ale i integracji grupy podczas wspólnych gier. A po powrocie na Campus B... każdy otrzymał bilet wstępu do strefy koncertowej by dalej móc świętować dni zielonogórskich żaków! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak miło spędzony dzień i gratulujemy wykręcenia 50 kilometrów!

rajd 50 bachanalia

Nadal gramy razem z Fatto Deweloper

azs-uz-logo-50x50Świetna informacja przed przerwą świąteczną! Fatto Deweloper pozostaje sponsorem piłkarzy ręcznych również w 2022 roku. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie sportowców!

fatto deweloper 2021-2022

Bachanalia 2022: Rajd rowerowy 50 km na 50 Bachanalia (Regulamin)

azs-uz-logo-50x50Ostatnia impreza sportowa tych Bachanaliów! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym "Kręcimy 50 km na 50 Bachanalia UZ". Startując spod Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego ruszymy w stronę Sulechowa. Tam po wspólnym obiedzie i grze w mini-golfa wrócimy wspólnie na Campus B, gdzie odbywają się tegoroczne koncerty Bachanaliowe. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę. Liczba miejsc ograniczona! Zapisać się możecie wysyłając na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Kto pierwszy ten lepszy! Pod plakatem znajdziecie regulamin Rajdu w formie pliku pdf.

plakat rajd rowerowy

Gala Plebiscytu na Sportowca 20-lecia UZ

azs-uz-logo-50x50Plebiscyt na Sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończony! Poznaj zwycięzców!

int-01903

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki_plebiscytu.pdf)Wyniki Plebiscytu

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: sekcja wspinaczkowa

indexSzatnia Akademików dziś... na wysokościach. Gościem przedstawiciel sekcji wspinaczkowej Wojciech Dunajewski. Na program zaprasza Marcin Krzywicki.

Wyniki Plebiscytu na Sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego

azs-uz-logo-50x50Znamy już wyniki Plebiscytu na Sportowca 20-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego! Oto zwycięzcy.

int-02339

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki_plebiscytu.pdf)Wyniki Plebiscytu

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Plany na rok 2022

indexW pierwszej w nowym roku Szatni Akademików garść podsumowań ostatnich dwunastu miesięcy życia KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kreślenie planów na przyszłość. Gościem jest Marek Lemański, dyrektor biura klubu AZS UZ.

Szatnia Akademików: Plebiscyt i krótko o ligach

indexW najnowszym wydaniu Szatni Akademików gościem był dyrektor Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Co na temat rozgrywek ligowych i Plebiscytu na Sportowca 20-lecia UZ miał do powiedzenia Marek Lemański? Zapraszamy do wysłuchania audycji. Spotkanie prowadzi Marcin Krzywicki.

Dodatkowe informacje