Wesołych Świąt Wielkanocnych

koncowy plakat na strone

Odszedł trener Henryk Rozmiarek

azs-uz-logo-50x50Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym zmarł Henryk Rozmiarek - brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu, w latach 2005-2007 trener I-ligowych szczypiornistów AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, z którymi odniósł największe sukcesy w historii naszego Klubu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci [*]

Henryk-Rozmiarek-1320x990-01

2 porażki i 1 remis w pierwszy weekend października

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 3.10 trzy zespoły ligowe: piłki ręcznej, siatkówki i tenisa stołowego wzięły udział w wyjazdowych meczach ligowych. Na inaugurację 2. ligi tenisa stołowego nasza reprezentacja zremisowała z KTS Jelenia Góra. Siatkarze i szczypiorniści doznali porażek.

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Dnia Kobiet!

azs-uz-logo-50x50Dziś dzień najpiękniejszy na świecie - Święto Kobiet, wszyscy o tym wiecie! Nasi Panowie wirtualny bukiet Wam darują i moc życzeń przekazują. Drogie Panie, dziękujemy, że każdego dnia czynicie ten świat piękniejszym.

dzien kobiet 1

Ferie na siłowni przy ul. Podgórnej. Sprawdź kiedy będzie nieczynna!

silowniaUprzejmie informujemy, iż ze względu na prace konserwacyjne siłownia przy ul. Pogórnej będzie nieczynna w dniach 4-10.02.2020r. Zapraszamy już we wtorek, 11 lutego.

Szatnia Akademików: Najbliższe cele dla AZS

indexW najnowszym wydaniu Szatni Akademików zagościł Dawid Piechowiak - były wieloletni pracownik naszego klubu, aktualnie związany z biurem zarządu głównego AZS. Rozmawiał z Maciejem Noskowiczem na temat przyszłości AZS w całym kraju. Posłuchajcie co miał do powiedzenia.

 

Przerwa świąteczna tuż tuż. Zobacz jak pracuje siłownia i biuro Klubu

zamknieteŚwięta Bożego Narodzenia oraz Sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Przygotowaliśmy dla Was plan pracy Biura Klubu oraz siłowni przy ul. Podgórnej 50 do 03 stycznia 2020r. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej...

Zainwestuj w rozwój AZS w naszym mieście! Podaruj Nam 1% podatku!

1procentSzanowni Państwo, jak co roku również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2020 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Dzięki temu macie okazję wesprzeć jedną z sekcji naszego klubu. Liczymy na Państwa wsparcie!

Czytaj więcej...

W środę, 4.12 zajęcia z fitness odwołane! Zapraszamy w kolejnych dniach

zamknieteInformujemy, że z przyczyn losowych w środę, 4 grudnia 2019r. zajęcia z fitness nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w kolejnych dniach (poniedziałki i środy).

Medaliści AMP i IMP 20/21 (aktualizacja 11.03.21)

 Złoty medal  Srebrny medal Brązowy medal 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Hubert Morusiewicz 

 

 

 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Magdalena Ratajczak 

 

 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Karol Wojna

IMP w Tenisie Stołowym:
klasyfikacja drużynowa
1. Hubert Morusiewicz
2. Katarzyna Walczak
3. Sebastian Jagodziński
4. Karol Wojna
5. Magdalena Ratajczak

 

AMP w Futsalu Mężczyzn
klasyfikacja uniwersytetów
1. Maksymilian Chmielak
2. Maciej Enkot
3. Rafał Gronostaj
4. Sebastian Häusler
5. Patryk Jasiak
6. Jacek Jurkowski
7. Karol Kubasiewicz
8. Kacper Lechowicz
9. Michał Lewaszow
10. Szymon Witczak
11. Jakub Witczak
12. Maciej Dudek - trener

 

Wiosenny Test Coopera. Sportowe obchody 30-lecia wolnej Polski

azs-uz-logo-50x50W piatek, 7 czerwca na boisku Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Drzonkowie odbędzie się Test Coopera dla uczniów, promujący ideę świadomości obywatelskiej w nawiązaniu do 30-lecia wolnej, odrodzonej Polski. Starty rozpoczną się od godz. 9:00.

tc-wiosna

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje