Sobotni wieczór z piłką ręczną!

azs-uz-90x90W sobotę 6 kwietnia 2024r. Halę Sportową na ulicy Szafrana 6 była wypełniał duch sportowej rywalizacji! Po rozgrywkach Turnieju półfinałowego o awans do 2 ligi piłki siatkowej kobiet, nadeszła pora na mecz I Ligi Piłki ręcznej mężczyzn. O godz. 18:00 Olimp AZS UZ zmierzył się z UKS Olimp Grodków.

435993688 922874099847451 89171454328174134 n

Od pierwszego gwizdka rywalizacja była bardzo zacięta. Drużyny nie odstępowały siebie na krok, doprowadzając do licznych remisów. Po pierwszej połowie meczu tablica wskazywała wynik 17:16 dla biało-zielonych. Druga połowa przysporzyła jednak sporo problemów zielonogórskim akademikom.

436358030 922874249847436 320383272496879952 n

Graliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem, ponieważ drużyna UKS Olimp Grodków jest trzecia w tabeli. W ostatnich 10 minutach oddaliśmy ten mecz grając w przewadze, nie trafiając z czystych pozycji. Przegraliśmy mecz, który prowadziliśmy, co jest niedopuszczalne. - komentuje Jakub Paklerski, bramkarz drużyny Olimp AZS UZ.

UKS Olimp Grodków odniosła zwycięstwo z wynikiem 33:26. Już za tydzień nasi szczypiorności zagrają przeciwko SKS Orlik Brzeg. Będzie to mecz, który zadecyduje o zajmowanym miejscu w tabeli.