1 cel, 9480 strzałów - AMP w Strzelectwie Sportowym zakończone!

amp cavatar strzelectwo-02Święto akademickiego strzelectwa w Zielonej Górze dobiegło końca. W miniony weekend sportowcy z 25 uczelni rywalizowali o tytuły Akademickich Mistrzów Polski w 11 konkurencjach.

fb-05831

Czytaj więcej...

Wyniki 3. dnia AMP w Strzelectwie Sportowym

amp cavatar strzelectwo-02Ostatni dzień zmagań Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym rozpoczęty. Zapraszamy poniżej do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami z trzech konkurencji.

amp wyniki

Czytaj więcej...

Rekord Polski pobity na AMP w Strzelectwie Sportowym

amp cavatar strzelectwo-02Drugi dzień rywalizacji na zielonogórskich strzelnicach przyniósł wiele niespodzianek. Największą okazało się pobicie Rekordu Polski przez Macieja Kowalewicza w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów.

fb-8204

Czytaj więcej...

Trzy medale zielonogórzan w drugim dniu AMP w Strzelectwie

amp cavatar strzelectwo-02Drugi dzień zmagań Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym przyniósł trzy nowe medale na konto reprezentacji Uniwersytetu Zielonogórskiego. W konkurencji Pistolet Pneumatyczny 60 strzałów, złoty medal obronił Grzegorz Długosz.

fb-05793 1

Czytaj więcej...

Wyniki 2. dnia AMP w Strzelectwie Sportowym

amp cavatar strzelectwo-02Kończą się pierwsze konkurencje drugiego dnia zmagań Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym. Zapraszamy poniżej do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.

amp wyniki

Czytaj więcej...

Strzały oddane, pierwsze medale w AMP rozdane

amp cavatar strzelectwo-02Inauguracyjny dzień zmagań Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym dobiegł końca. Rywalizacja toczy się niezwykle zacięcie, zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej.

fb-7845

Czytaj więcej...

Wyniki 1. dnia AMP w Strzelectwie Sportowym

amp cavatar strzelectwo-02Rozpoczął się pierwszy dzień strzeleckich zmagań Akademickich Mistrzostw Polski. Pierwsze strzały już oddane! Zapraszamy do śledzenia kompletu wyników. Komunikaty pojawiać się będą po zakończeniu każdej konkurencji.

amp wyniki

Czytaj więcej...

Ruszają AMP w Strzelectwie Sportowym. Znamy program i listy startowe

amp cavatar strzelectwo-02Właśnie dziś startują Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. W zawodach udział weźmie blisko 70 strzelców z 25 uczelni wyższych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem oraz listami startowymi.

amp start

Czytaj więcej...

Świeto akademickiego strzelectwa rusza w Zielonej Górze

amp cavatar strzelectwo-02W czwartek, 3 września na obiektach strzelnicy w Zielonej Górze rozpoczną się Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. Do stolicy województwa Lubuskiego przyjadą reprezentanci 24 uczelni wyższych z całej Polski.

AMP strzelectwo www-07

Czytaj więcej...

Komunikat nr 1 AMP w Strzelectwie Sportowym z dnia 14.07.2020

amp cavatar strzelectwo-02Mamy już komunikat nr 1 i regulamin techniczny dot. Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym. Spotykamy się w pierwszy weekend września na strzelnicy w Zielonej Górze. Zapoznajcie się koniecznie z treścią nowego komunikatu oraz zapisami regulaminu technicznego dostępnego poniżej.

amp komunikat

Znamy nowy termin Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym

amp cavatar strzelectwo-02Poznaliśmy nowy termin Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym! Spotykamy się już we wrześniu na obiektach przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze. Rezerwujcie sobie termin - 3-6.09.2020r. Drobnym korektom uległ Regulamin Ogólny AMP, z którym możecie zapoznać się poniżej. Więcej szczegółów niebawem!

amp nowy termin

Załączniki:
Pobierz plik (1920_regulamin_ogolny_pandemia_aneks.pdf)Aneks RO AMP