Srebrny medal w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej dla Zielonej Góry!

azs-uz-logo-50x50Piąte Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Boccii dobiegły końca. W pierwszy weekend października do Zielonej Góry przyjechali studenci z niepełnosprawnościami, walcząc o medale w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Boccia 1

Czytaj więcej...

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Strzelectwie Sportowym (wideo)

azs-uz-logo-50x50Emocje po Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w Strzelectwie Sportowym opadły! Mamy dla Was podsumowanie wideo, tego co działo się we wrześniu na strzelnicy w Zielonej Górze. 

 

 

Trzy medale IMP AZS dla sportowców z niepełnosprawnościami

azs-uz-logo-50x50W ostatnich tygodniach studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego, zawodnicy sekcji sportu osób z niepełnosprawnościami KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego uzyskali spektakularne wyniki, zdobywając trzy medale Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS.

DSC02787

Czytaj więcej...

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Boccia już w ten weekend!

azs-uz-logo-50x50Sportowcy z niepełnosprawnościami z całej Polski wezmą udział w Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w Boccia. Zawody odbędą się w dniach 2-4.10.2020r. w hali sportowej UZ, przy ul. Profesora Szafrana 6 w Zielonej Górze.

imp-071

Czytaj więcej...

Studenci z Sekcji Osób z Niepełnosprawnościami wrócili do rywalizacji

azs-uz-logo-50x50W ostatni weekend lipca reprezentacja sekcji Sportu Osób z Niepełnosprawnościami wzięła udział w Ogólnopolskich Zawodach w Boccia, które odbyły się w Szczecinie. Ekipa AZS UZ zajęła 7. miejsce w grupie integracyjnej.

boccia2425

Czytaj więcej...