Szatnia Akademików: sukces sekcji SON

indexW dzisiejszej audycji Szatni Akademików wystąpili Marcin Skrzynecki - trener i Hubert Morusiewicz - zdobywca złotego medalu na ostatnich IMP AZS w Tenisie Stołowym czyli główni bohaterowie ostatnich zawodów. Zapraszamy do odsłuchania audycji.

 

Cztery medale na IMP w tenisie stołowym

azs-uz-logo-50x50W dniach 4-6 grudnia odbyły się Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w tenisie stołowym, podczas których wystartowało ponad 40 zawodników z niepełnosprawnościami reprezentujących 16 uczelni wyższych. Zawody odbyły się w hali Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

TS 3

Fot. IMP AZS

Czytaj więcej...

3 medale na IMP w pływaniu dla KU AZS UZ

azs-uz-logo-50x50W dniach 6-8 listopada na obiektach Term Maltańskich w Poznaniu odbyły się V Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w pływaniu. 

IMP AZS w pływaniu

Czytaj więcej...

Zdobywamy nagrodę za projekt IMP AZS

azs-uz-logo-50x50Projekt Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS został doceniony przez Komisję Europejską i wybrany jako jeden z trzech najlepszych projektów w Europie w konkursie #BeInclusive European Union Sport Awards. W ścisłej trójce znaleźliśmy się wśród reprezentantów z Francji i Portugalii. 
imp1

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: o sporcie osób z niepełnosprawnościami

indexW środę odbyła się kolejna audycja Szatni Akademików. Na antenia Radia Index gościła Marta Dalecka, która opowiedziała o bieżącej działalności akademickiego sportu osób z niepełnosprawnościami.

Dodatkowe informacje