Niemożliwe nie istnieje! Rekord Guinnessa padł w Zielonej Górze

azs-uz-logo-50x50Chęć zdobycia prestiżowego tytułu oraz niesamowita determinacja Dominiki Hoft i Marleny Pogorzelczyk doprowadziły do ogromnego sukcesu. W miniony weekend studentki ustanowiły Rekord Guinnessa w najdłuższej grze w boccia.

RG

Czytaj więcej...

Reprezentacja SON podbiła Integracyjne MP AZS w Pływaniu!

imp logoW sobotę, 11.05 reprezentacja sekcji pływackiej SON AZS UZ wzięła udział w IV Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w Pływaniu, które odbyły się w Poznaniu. W zawodach wzięło udział blisko 80 zawodników z 16 uczelni wyższych z całej Polski.

 a1

Czytaj więcej...

Nasi na IMP AZS w Chorzowie! Mamy brąz w szachach

azs-uz-logo-50x50W dniach 26-28.10 sekcja sportu osób niepełnosprawnych AZS UZ wzięła udział w III Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w szachach, które odbyły się w Chorzowie. W turnieju wystartowało 10 uczelni wyższych i 36 zawodników z całej Polski.

IMP AZS

Czytaj więcej...

Studenci zdobyli Śnieżkę... i nie tylko! Wyjazd trekkingowy SON

azs-uz-logo-50x50W miniony weekend zorganizowany został wyjazd trekkingowy w Karkonosze dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami w ramach działalności sekcji SON naszego klubu. 12 uczestników wraz z instruktorami przemierzyło 25 kilometrów szlakami górskimi.

son

Czytaj więcej...

Rozpoczęliśmy sezon boccia! Puchar Polski w Koninie za Nami (foto)

azs-uz-logo-50x50Drużyna sekcji sportu osób niepełnosprawnych wzięła udział w I Pucharze Polski Boccia Open KONIN 2018. W dniach 12-14 października 2018r. zawodnicy rozpoczęli sezon rozgrywkowy w boccia.

boccia

Czytaj więcej...