Tenisiści stołowi ze złotym medalem na AMP

azs-uz-logo-50x50Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Daniel Jokiel, Kamil Schauer wzięła udział w finałach AMP, w Tenisie Stołowym, w dniach 25-27.10.2020 r. Zielonogórzanie zdobyli złoty medal w klasyfikacji Uniwersytetów (4 miejsce w klasyfikacji generalnej).

tenisisci

W drugiej lidze tenisa stołowego bez zwycięstwa! AZS UZ - Granit Strzelin

azs-uz-logo-50x50W miniony weekend zielonogórzanie zagrali po raz pierwszy we własnej hali w sezonie 2020/2021. Drugoligowy mecz tenisa stołowego z Granitem Strzelin zakończył się triumfem przyjezdnych 6:4.

TS

Tenisiści stołowi UZ z awansem do Finałów AMP

azs-uz-logo-50x50W środę, 30.09 w Gdańsku zakończyły się Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym. Czterosobowa reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego zakończyła turniej na drugim stopniu podium, uzyskując awans do Finałów.

amp uz tenis

Czytaj więcej...

Kamil Schauer: Jako drużyna funkcjonujemy znakomicie

azs-uz-logo-50x50Drugoligowe rozgrywki tenisa stołowego zakończone! Po niezwykle interesującym sezonie, zielonogórzanie ulokowali się na najniższym stopniu podium. Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

kamil schauer

Czytaj więcej...

Tenisiści stołowi zakończyli drugoligowe rozgrywki na 3. miejscu!

azs-uz-logo-50x50Decyzją Prezesa Zarządu DOZTS zakończyły się rozgrywki II ligi tenisa stołowego. W sezonie 19/20 biało-zielonym udało się rozegrać 14 z 17 planowanych spotkań. 7 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki pozwoliły zająć w końcowym rezultacie najniższy stopień podium.

TS

Mamy 3 miejsce! Drugoligowi tenisiści stołowi na remis w Wolbromku

azs-uz-logo-50x50Biało-zieloni są na półmetku drugiej rundy rozgrywek. W wyjazdowym spotkaniu remisują z KTS Wolbromek i meldują się na najniższym stopniu podium w tabeli ligowej. Do lidera brakuje zaledwie 2 punktów.

TS

Kolejny sukces i powołanie na Italy Open Mateusza Żelengowskiego

azs-uz-logo-50x50Młody i utalentowany zawodnik drugoligowej sekcji tenisa stołowego - Mateusz Żelengowski z kolejnymi sukcesami. W niedzielę, 16.02 w Drzonkowie nasz kadet został wicemistrzem w 22. Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Seniorów w Tenisie Stołowym.

Mateusz Żelengowski

Czytaj więcej...

Duży sukces naszego zawodnika na 3. Grand Prix Polski Juniorów

azs-uz-logo-50x50W dniach 7-9 lutego w Luboniu k. Poznania odbyło się 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym. Kadet AZS UZ Mateusz Żelengowski mimo młodszego wieku został sklasyfikowany na miejscach 5-8. W zawodach startowało aż 167 zawodników.

TS

Tenisiści stołowi kończą rundę na fotelu lidera! Czas na walkę o baraże

azs-uz-logo-50x50W miniony weekend drugoligowi tenisiści stołowi zakończyli zmagania w pierwszej rundzie. W derbowym meczu, pokonując ZKS IV Korner Zielona Góra 7:3 zapewnili sobie najwyższe miejsce w ligowej tabeli.

TS

Czytaj więcej...

Zakończą rundę na fotelu lidera? W sobotę derby tenisa stołowego

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 11.01 ostatni mecz w 1. rundzie II ligi tenisa stołowego. Akademicy zmierzą się we własnym obiekcie w derbowym pojedynku z ZKS IV Korner Zielona Góra. Początek meczu o godzinie 15:00. 

Plakat Meczu ZKS IV

I miejsce Mateusza Żelengowskiego na turnieju w Kraśniku

azs-uz-logo-50x50Najlepszy w kategorii kadetów okazał się Mateusz Żelengowski na IV Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego. Zmagania odbyły się w dniach 14-15 grudnia 2019r. w Kraśniku.

Mateusz Żelengowski

Czytaj więcej...