Bachanaliowy Turniej Tenisa Stołowego - wyniki [galeria]

azs-uz-logo-50x50W dniu 07.07.2022r. w ramach sportowych 50 Bachanaliów rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego dla studentów, pracowników UZ oraz członków AZS. W zawodach wzięło udział 13 zawodników. Pierwsze miejsce zajął student 5 roku Instytutu Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Zielonogórskiego Daniel Jokiel, drugie miejsce zajął Daniel Bobek- reprezentant klubu KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego a trzecie miejsce powędrowało do Pauliny Nowackiej, która również reprezentuje nasz Klub.

fb-06979
Zdjęcie: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Bachanalia 2022: Turniej Tenisa Stołowego (Regulamin)

azs-uz-logo-50x50Zapraszamy do wzięcia udziału w Bachanaliowym Turnieju Tenisa Stołowego w dniu 7 czerwca 2022 na sali gimnastycznej przy ul. Podgórnej 50 (Campus A). Jest to druga impreza z cyklu sportowych wydarzeń na 50 Bachanalia. Jeśli chcesz spróbować swoich sił koniecznie zapisz się i zawalcz o najlepszą lokatę! Start we wtorek o godzinie 17:00!
Regulamin zawodów znajdziecie pod plakatem w formie pliku pdf

Plakat tenis bachanalia 2022

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin Turnieju Tenis Stołowy.pdf)REGULAMIN ZAWODÓW

Kolejna wygrana w fazie play-off II ligi tenisa stołowego!

azs-uz-logo-50x50Tenisiści stołowi KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego stoczyli kolejną walkę w ramach play-off II ligi tenisa stołowego mężczyzn. Akademicy wygrali przeciwko LZS SKS Raszówka wynikiem 7:3. Gratulacje!

tenisisci 09 04 2022

Kolejna wygrana tenisistów stołowych!

azs-uz-logo-50x503 na 3 wygrane naszych akademików podczas tego weekendu! Tenisiści stołowi pokonują na wyjeździe KTS Wolbromek 6:4. Brawo Wy! Komplet zwycięstw akademickich ligowców.

tenis wygrana wolbromek 2022

Pierwszy etap play-off tenisa stołowego

azs-uz-logo-50x50W sobotę 12 marca nasi tenisiści stołowi zagrali z liderem rozgrywek 2. ligi - LKS ODRĄ Głoska.

20220312 140645

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Koniec rundy w tenisie stołowym

azs-uz-logo-50x50Dobiega końca runda zasadnicza w II lidze tenisistów stołowych. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego z jest na piątym miejscu. O co bije się ekipa zielonogórzan? O tym w Szatni Akademików trener zespołu zielonogórzan Daniel Bobek.

Tenisiści rozpędzają się w lidze

azs-uz-logo-50x50Teniniści stołowi KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie próżnują. W zeszłym tygodniu na wyjeździe podjęli LZS Zaręba kończąc mecz wynikiem 2:8 na swoją korzyść. Ale to nie koniec...

tenisisci 06.11.21

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: co u tenisistów stołowych?

indexW Szatni Akademików zaglądamy dziś do sekcji tenisa stołowego. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego rywalizuje w II lidze. Liderem zespołu jest Jakub Leśniewski, dzisiejszy gość Szatni Akademików. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Pewne zwycięstwo tenisistów stołowych

azs-uz-logo-50x50W sobotnim meczu nasi tenisiści stołowi nie oddali ani jednej gry! Spotkanie przeciwko MLKS Victoria Jelcz-Laskowice zakończyło się wynikiem 10:0 dla zielonogórzan. Tym samym kolejne punkty wpadają na konto naszych reprezentantów. 

image00001

Relacja z ostatniego starcia tenisistów stołowych [galeria]

azs-uz-logo-50x50W sobotę nasi tenisiści stołowi gościli w Zielonej Górze zespół STS Wulmar Słubice. Pojedynek drugoligowych drużyn zakończył się wynikiem 4:6 i tym samym punkty z tego spotkania pojechały do Słubic. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego meczu.

Fot. Tomasz Ostrowski

int-05382

--Link do galerii--

Zwycięstwo tenisistów stołowych!

azs-uz-logo-50x50W dzisiejszym dniu spłynęły do nas dobre wieści! Nasi tenisiści stołowi w składzie: Daniel Bobek, Kamil Schauer, Jakub Leśniewski i Tomasz Lubik pokonali na meczu wyjazdowym MLKS Victoria Jelcz-Laskowice wynikiem 9:1. 

tenis

W załączeniu znajdziecie więcej informacji na temat osiągów chłopaków:

Załączniki:
Pobierz plik (2020-12-5_WYNIKI-ROZGRYWEK-II-LIGI-MĘŻCZYZN-2020_2021-1_RUNDA.pdf)WYNIKI KU AZS UZ

Dodatkowe informacje