Tenisiści stołowi z pierwszym triumfem i awansem w tabeli!

azs-uz-logo-50x50Zwycięstwem 7:3 zakończyło się niedzielne spotkanie tenisistów stołowych. Biało-zieloni, po dwóch porażkach w 2. rundzie pokonali u siebie LZS Raszówka. Triumf pozwolił awansować zielonogórzanom na najniższy stopień podium ligowej tabeli.

tenis stołowy

Tenisiści stołowi walczą u siebie o pierwsze zwycięstwo w Nowym Roku

azs-uz-logo-50x50Przed zielonogórskimi tenistami stołowymi trzecie spotkanie 2. rundy o prawo startu w barażach o 1. ligę. Podopieczni Daniela Bobka o pierwsze zwycięstwo w tej fazie zawalczą w niedzielne popołudnie z SKS LZS Raszówka.

SKS LZS

Lider zbyt silny! Tenisiści przegrywają na inaugurację 2. rundy

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 12.01 tenisiści stołowi AZS UZ rozpoczęli 2. rundę "o prawo startu w barażach o 1. ligę". Mecz z liderem - ZKS IV KORNER Zielona Góra był bardzo wyrównany. Po ośmiu grach widniał remis 4:4, dwie ostatnie gry goście rozstrzygnęli na swoją korzyść.

Walka o baraże czas start! Tenisiści stołowi zagrają z sąsiadami!

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 12.01 w małej sali UZ, przy ul. Podgórnej tenisiści stołowi rozpoczną zmagania w drugim etapie rozgrywek ligowych. Podopieczni Daniela Bobka o godzinie 14:00 zmierzą się z ZKS IV Korner Zielona Góra. Zapraszamy do kibicowania!

Plakat Meczu ZKS KORNER Zielona Gora123

Wielka radość! Tenisiści stołowi grają w play-off

azs-uz-logo-50x50Pełen emocji pojedynek toczył się w miniony weekend w małej sali UZ przy ul. Podgórnej 50. Zielonogórscy tenisiści stołowi pokonali KTS Wolbromek 6:4, jednocześnie meldując się w pierwszej czwórce ligi.

tenis-wolbromek

Sądna sobota dla tenisa stołowego! O play-offy z KTS Wolbromek

azs-uz-logo-50x50Ważny mecz czeka zielonogórskich drugoligowców. W sobotę, 15.12 tenisiści stołowi podejmą KTS Wolbromek. Końcowy rezultat spotkania zadecyduje o tym, czy AZS UZ zagra w fazie play-off. Trzymamy kciuki!

plakat

Czytaj więcej...

Przedświąteczny Turniej Tenisa Stołowego już w czwartek!

azs-uz-logo-50x50W czwartek, 13.12 w małej salce UZ przy ul. Podgórnej odbędzie się Przedświąteczny Turniej Tenisa Stołowego dla studentów, pracowników UZ oraz członków AZS. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zmaganiach.

Plakat Turniej Przedswiateczny 2018

Tenisiści stołowi bez zwycięstwa! Tydzień z remisem i przegraną

azs-uz-logo-50x50Ostatni czas, bardzo pracowity dla tenistów stołowych zakończył się bez zwycięstwa. Ekipa AZS UZ przegrała z ZKS III Drzonków 2:8 oraz zremisowała z reprezentacją LZS Raszówka (dolnośląskie) 5:5.

Tenisiści stołowi z kolejnym wyjazdowym zwycięstwem

azs-uz-logo-50x50Wynikiem 4:6 zakończyło się ostatnie spotkanie pomiędzy LZS Zaręba a AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jest to piąte zwycięstwo drugoligowych tenistsów stołowych z Zielonej Góry w sezonie 2018/2019.

ts-2611

Remis z Wolavią Wołów i spadek na 4. lokatę tenisistów stołowych

azs-uz-logo-50x50Rezultatem 5:5 zakończył się drugoligowy pojedynek tenistów stołowych. Podopieczni Daniela Bobka zagrali na własnym obiekcie z Wolavią Wołów. Remis w tym spotkaniu spowodował spadek akademików na 4. lokatę.

ts

Czytaj więcej...

Tenisiści stołowi zagrają z Wolavią Wołów już w sobotę!

azs-uz-logo-50x50W najbliższą sobotę, 10 listopada 2018r. odbędzie się mecz 2. ligi tenisa stołowego naszej drużyny z MKS WOLAVIA Wołów. Mecz zostanie rozegrany o godz. 17.00 w małej sali gimnastycznej przy ul. Podgórnej 50.

Plakat Meczu z MKS WOLAVIA Wolow