Tenisiści rozpędzają się w lidze

azs-uz-logo-50x50Teniniści stołowi KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie próżnują. W zeszłym tygodniu na wyjeździe podjęli LZS Zaręba kończąc mecz wynikiem 2:8 na swoją korzyść. Ale to nie koniec...

tenisisci 06.11.21

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: co u tenisistów stołowych?

indexW Szatni Akademików zaglądamy dziś do sekcji tenisa stołowego. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego rywalizuje w II lidze. Liderem zespołu jest Jakub Leśniewski, dzisiejszy gość Szatni Akademików. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Pewne zwycięstwo tenisistów stołowych

azs-uz-logo-50x50W sobotnim meczu nasi tenisiści stołowi nie oddali ani jednej gry! Spotkanie przeciwko MLKS Victoria Jelcz-Laskowice zakończyło się wynikiem 10:0 dla zielonogórzan. Tym samym kolejne punkty wpadają na konto naszych reprezentantów. 

image00001

Relacja z ostatniego starcia tenisistów stołowych [galeria]

azs-uz-logo-50x50W sobotę nasi tenisiści stołowi gościli w Zielonej Górze zespół STS Wulmar Słubice. Pojedynek drugoligowych drużyn zakończył się wynikiem 4:6 i tym samym punkty z tego spotkania pojechały do Słubic. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego meczu.

Fot. Tomasz Ostrowski

int-05382

--Link do galerii--

Zwycięstwo tenisistów stołowych!

azs-uz-logo-50x50W dzisiejszym dniu spłynęły do nas dobre wieści! Nasi tenisiści stołowi w składzie: Daniel Bobek, Kamil Schauer, Jakub Leśniewski i Tomasz Lubik pokonali na meczu wyjazdowym MLKS Victoria Jelcz-Laskowice wynikiem 9:1. 

tenis

W załączeniu znajdziecie więcej informacji na temat osiągów chłopaków:

Załączniki:
Pobierz plik (2020-12-5_WYNIKI-ROZGRYWEK-II-LIGI-MĘŻCZYZN-2020_2021-1_RUNDA.pdf)WYNIKI KU AZS UZ

W drugiej lidze tenisa stołowego bez zwycięstwa! AZS UZ - Granit Strzelin

azs-uz-logo-50x50W miniony weekend zielonogórzanie zagrali po raz pierwszy we własnej hali w sezonie 2020/2021. Drugoligowy mecz tenisa stołowego z Granitem Strzelin zakończył się triumfem przyjezdnych 6:4.

TS

Kamil Schauer: Jako drużyna funkcjonujemy znakomicie

azs-uz-logo-50x50Drugoligowe rozgrywki tenisa stołowego zakończone! Po niezwykle interesującym sezonie, zielonogórzanie ulokowali się na najniższym stopniu podium. Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

kamil schauer

Czytaj więcej...

Tenisiści stołowi zakończyli drugoligowe rozgrywki na 3. miejscu!

azs-uz-logo-50x50Decyzją Prezesa Zarządu DOZTS zakończyły się rozgrywki II ligi tenisa stołowego. W sezonie 19/20 biało-zielonym udało się rozegrać 14 z 17 planowanych spotkań. 7 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki pozwoliły zająć w końcowym rezultacie najniższy stopień podium.

TS

Mamy 3 miejsce! Drugoligowi tenisiści stołowi na remis w Wolbromku

azs-uz-logo-50x50Biało-zieloni są na półmetku drugiej rundy rozgrywek. W wyjazdowym spotkaniu remisują z KTS Wolbromek i meldują się na najniższym stopniu podium w tabeli ligowej. Do lidera brakuje zaledwie 2 punktów.

TS

Kolejny sukces i powołanie na Italy Open Mateusza Żelengowskiego

azs-uz-logo-50x50Młody i utalentowany zawodnik drugoligowej sekcji tenisa stołowego - Mateusz Żelengowski z kolejnymi sukcesami. W niedzielę, 16.02 w Drzonkowie nasz kadet został wicemistrzem w 22. Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Seniorów w Tenisie Stołowym.

Mateusz Żelengowski

Czytaj więcej...

Duży sukces naszego zawodnika na 3. Grand Prix Polski Juniorów

azs-uz-logo-50x50W dniach 7-9 lutego w Luboniu k. Poznania odbyło się 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym. Kadet AZS UZ Mateusz Żelengowski mimo młodszego wieku został sklasyfikowany na miejscach 5-8. W zawodach startowało aż 167 zawodników.

TS

Dodatkowe informacje