Kamil Schauer: Jako drużyna funkcjonujemy znakomicie

azs-uz-logo-50x50Drugoligowe rozgrywki tenisa stołowego zakończone! Po niezwykle interesującym sezonie, zielonogórzanie ulokowali się na najniższym stopniu podium. Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

kamil schauer

Czytaj więcej...

Tenisiści stołowi zakończyli drugoligowe rozgrywki na 3. miejscu!

azs-uz-logo-50x50Decyzją Prezesa Zarządu DOZTS zakończyły się rozgrywki II ligi tenisa stołowego. W sezonie 19/20 biało-zielonym udało się rozegrać 14 z 17 planowanych spotkań. 7 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki pozwoliły zająć w końcowym rezultacie najniższy stopień podium.

TS

Mamy 3 miejsce! Drugoligowi tenisiści stołowi na remis w Wolbromku

azs-uz-logo-50x50Biało-zieloni są na półmetku drugiej rundy rozgrywek. W wyjazdowym spotkaniu remisują z KTS Wolbromek i meldują się na najniższym stopniu podium w tabeli ligowej. Do lidera brakuje zaledwie 2 punktów.

TS

Kolejny sukces i powołanie na Italy Open Mateusza Żelengowskiego

azs-uz-logo-50x50Młody i utalentowany zawodnik drugoligowej sekcji tenisa stołowego - Mateusz Żelengowski z kolejnymi sukcesami. W niedzielę, 16.02 w Drzonkowie nasz kadet został wicemistrzem w 22. Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Seniorów w Tenisie Stołowym.

Mateusz Żelengowski

Czytaj więcej...

Duży sukces naszego zawodnika na 3. Grand Prix Polski Juniorów

azs-uz-logo-50x50W dniach 7-9 lutego w Luboniu k. Poznania odbyło się 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym. Kadet AZS UZ Mateusz Żelengowski mimo młodszego wieku został sklasyfikowany na miejscach 5-8. W zawodach startowało aż 167 zawodników.

TS

Tenisiści stołowi kończą rundę na fotelu lidera! Czas na walkę o baraże

azs-uz-logo-50x50W miniony weekend drugoligowi tenisiści stołowi zakończyli zmagania w pierwszej rundzie. W derbowym meczu, pokonując ZKS IV Korner Zielona Góra 7:3 zapewnili sobie najwyższe miejsce w ligowej tabeli.

TS

Czytaj więcej...

Zakończą rundę na fotelu lidera? W sobotę derby tenisa stołowego

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 11.01 ostatni mecz w 1. rundzie II ligi tenisa stołowego. Akademicy zmierzą się we własnym obiekcie w derbowym pojedynku z ZKS IV Korner Zielona Góra. Początek meczu o godzinie 15:00. 

Plakat Meczu ZKS IV

I miejsce Mateusza Żelengowskiego na turnieju w Kraśniku

azs-uz-logo-50x50Najlepszy w kategorii kadetów okazał się Mateusz Żelengowski na IV Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego. Zmagania odbyły się w dniach 14-15 grudnia 2019r. w Kraśniku.

Mateusz Żelengowski

Czytaj więcej...

Ciasno w tabeli ligowej. O miejsce w TOP 4 walczy sześć zespołów

azs-uz-logo-50x50Rezultatem 5:5 zakończył się sobotni pojedynek derbowy drugoligowych tenisistów stołowych. Biało-zieloni zremisowali z ZKS III Nordis Zielona Góra, utrzymując się na trzecim miejscu w tabeli. 

tenis

Czytaj więcej...

Będą emocje! Derby zielonogórskich tenisistów stołowych już w sobotę

azs-uz-logo-50x50Już w najbliższą sobotę, 14.12 o godzinie 15:00 rozpoczną się derby tenisa stołowego pomiędzy ekipami: KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego i ZKS III Nordis Zielona Góra. W tabeli ligowej, pomiędzy rywalami jest tylko jeden punkt różnicy.

Plakat Meczu ZKS III

Czytaj więcej...

Kolejny sukces Mateusza Żelengowskiego na Grand Prix Juniorów

azs-uz-logo-50x50Kolejny sukces z udziałem reprezentanta naszego Klubu Mateusza Żelengowskiego. W 2. Grand Prix Polski Juniorów, rozegranym w dniach 6-8.12.2019r. w Ostródzie zajął miejsca dzielone 5-8. W zawodach startowało 144 zawodników.

mzelengowski

Czytaj więcej...