Kamil Nalepa zwycięzcą Bachanaliowego Turnieju Tenisa Stołowego

bachanalia-loczkoW ostatnim dniu święta studenckiego odbył się Bachanaliowy Turniej Tenisa Stołowego. Wśród piętnastu rywalizujących, najlepszy okazał się Kamil Nalepa. Na drugim miejscu uplasował się Paweł Żarski, a na trzecim Tomasz Sidelnik.

 ts

Załączniki:
Pobierz plik (Turniej_Bachanaliowy_Tenisa_Stolowego.pdf)Wyniki

Czytaj więcej...

Złoty Mateusz Żelengowski! 2 medale na Mistrzostwach Polski Kadetów

azs-uz-logo-50x50W dniach 2-5 maja 2019 r. w Bilczy (Świętokrzyskie) rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Kadetów. Prawo reprezentowania naszego Klubu w tych Mistrzostwach uzyskał najmłodszy zawodnik naszej Sekcji Tenisa Stołowego Mateusz Żelengowski (14 lat).

zelengowski-mateusz

Czytaj więcej...

Zakończenie sezonu z przytupem! Tenisiści stołowi ze złotem na AMP

ampSezon 2018/19 tenisiści stołowi mogą zaliczyć do udanych. Biało-zieloni zajęli III miejsce w rozgrywkach II ligi, a sezon zwieńczyli złotymi medalami Akademickich Mistrzostw Polski w klasyfikacji uniwersytetów.

amp tenisstolowy

Czytaj więcej...

Tenisiści stołowi zawalczą o 3. miejsce na koniec sezonu

azs-uz-logo-50x50Pojedynek z liderującym ZKS III Nordis Zielona Góra nie przyniósł niespodzianki. W sobotę, 02.03 akademicy ulegli w derbowym pojedynku 4:6. Podopieczni Trenera Daniela Bobka pozostają w walce o najniższy stopień podium. Ostateczny rezultat poznamy 23 marca.

Lider kontra 3. miejsce! Zielonogórskie derby tenisa stołowego

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 2 marca tenisiści stołowi rozegrają kolejny mecz drugiej ligi o prawo startu w barażach. Podopieczni Daniela Bobka podejmą liderujący w tabeli ZKS III Nordis Zielona Góra. Początek spotkania o godzinie 17:00.

plakat 02-03

Czytaj więcej...

Brązowi medaliści w grze podwójnej mężczyzn

azs-uz-logo-50x5017 lutego w Kostrzynie nad Odrą rozegrane zostały XXI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów w Tenisie Stołowym. W grze podwójnej mężczyzn zawodnicy naszego Klubu - Michał Bartoszewski i Mateusz Żelengowski zajęli III miejsce.

ts

 

Tenisiści stołowi z pierwszym triumfem i awansem w tabeli!

azs-uz-logo-50x50Zwycięstwem 7:3 zakończyło się niedzielne spotkanie tenisistów stołowych. Biało-zieloni, po dwóch porażkach w 2. rundzie pokonali u siebie LZS Raszówka. Triumf pozwolił awansować zielonogórzanom na najniższy stopień podium ligowej tabeli.

tenis stołowy

Tenisiści stołowi walczą u siebie o pierwsze zwycięstwo w Nowym Roku

azs-uz-logo-50x50Przed zielonogórskimi tenistami stołowymi trzecie spotkanie 2. rundy o prawo startu w barażach o 1. ligę. Podopieczni Daniela Bobka o pierwsze zwycięstwo w tej fazie zawalczą w niedzielne popołudnie z SKS LZS Raszówka.

SKS LZS

Lider zbyt silny! Tenisiści przegrywają na inaugurację 2. rundy

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 12.01 tenisiści stołowi AZS UZ rozpoczęli 2. rundę "o prawo startu w barażach o 1. ligę". Mecz z liderem - ZKS IV KORNER Zielona Góra był bardzo wyrównany. Po ośmiu grach widniał remis 4:4, dwie ostatnie gry goście rozstrzygnęli na swoją korzyść.

Walka o baraże czas start! Tenisiści stołowi zagrają z sąsiadami!

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 12.01 w małej sali UZ, przy ul. Podgórnej tenisiści stołowi rozpoczną zmagania w drugim etapie rozgrywek ligowych. Podopieczni Daniela Bobka o godzinie 14:00 zmierzą się z ZKS IV Korner Zielona Góra. Zapraszamy do kibicowania!

Plakat Meczu ZKS KORNER Zielona Gora123

Wielka radość! Tenisiści stołowi grają w play-off

azs-uz-logo-50x50Pełen emocji pojedynek toczył się w miniony weekend w małej sali UZ przy ul. Podgórnej 50. Zielonogórscy tenisiści stołowi pokonali KTS Wolbromek 6:4, jednocześnie meldując się w pierwszej czwórce ligi.

tenis-wolbromek