Szatnia Akademików: Agata Pałka - judo

indexZapraszamy na "Szatnię Akademików". Naszym gościem jest przedstawicielka sekcji judo KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Agata Pałka.
Na program zaprasza Maciej Noskowicz.

Nowy rok w wykonaniu sekcji Iaido

azs-uz-logo-50x50Sekcja iaido KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczęła Nowy Rok bardzo intensywnie. Studenci tej japońskiej sztuki walki wzięli udział w seminarium, które poprowadził Sensei Momiyama Takao Kyoshi 7 dan Iaido. Seminarium odbyło się w dniach 6-7 stycznia 2024, w Janowcu Wlkp. Zorganizował je Uchi deshi Senseia Momiyamy - Sensei Adam Kitkowski Renshi 6 Dan Iaido, który jest bezpośrednim nauczycielem naszych instruktorów Iaido. Ponad 12 godzin treningów z samurajskim mieczem było jednocześnie wyzwaniem i dobrym sprawdzianem już zdobytych umiejętności.

iaido senshinkan 2024 2

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Michał Jucha

azs-uz-logo-50x50W Szatni Akademików zaglądamy do siłowni KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Naszym gościem jest Michał Jucha, który koordynuje zajęcia i przygotowuje się do otwarcia sekcji trójboju siłowego.

Szatnia Akademików: 6 bieg dla transplantacji

indexPrzed nami 6. bieg dla transplantacji. Już 7 czerwca rozpocznie się impreza, której bieg główny będzie liczył 6 kilometrów. Więcej informacji na temat tej imprezy przedstawiła Marcinowi Krzywickiemu w ostatnim wydaniu "Szatni Akademików" Małgorzata Ratajczak-Gulba - kierownik Biura Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Zebranie i podsumowanie dokonań sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

We wtorek 30 września w Raculce odbyło się zebranie sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, które było okazją do podsumowania dokonań sekcji w ostatnim roku, a także wyboru Rady Sekcji na nowy 2014/15 rok akademicki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bachanaliowe zawody pływackie

plywanieSekcja pływania i ratownictwa wodnego KU AZS UZ zaprasza 20 maja 2014 roku o godz. 11.00 na pływalnie przy ul. Wyspiańskiego 17 na bachanaliowe zawody pływackie studentów kierunku "Wychowanie fizyczne" o Puchar Dziekana Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu.

Czytaj więcej...

Biegu o Puchar Rektora (zdjęcia)

Bieg o Puchar RektoraZapraszamy do galerii zdjeć z Biegu o Puchar Rektora.

Czytaj więcej...

Macaron Cup 2013. Zobacz zdjęcia, wyniki i wideo

Macaron Cup 201321 maja 2013 roku na pływalni przy ul. Wyspiańskiego 17 odbyły się bachanaliowy zawody pływackie "Macaron Cup". Studenci rywalizowali w konkurencjach 50 m. stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym oraz w sztafecie 4 x 50 m. stylem dowolnym. Jak we wszystkich bachanaliowych imprezach sportowych i w zawodach pływackich nie mogło zabraknąć elementów rozrywkowych.

Czytaj więcej...

Poniedziałkowe imprezy bachanaliowe

Dziś kolejny dzień imprez bachanaliowych. Zapraszamy na mecze piłki nożnej, a także Volleyball Students Cup.

Czytaj więcej...

Test Coopera da Wszystkich (relacja, zdjęcia)

W sobotę, 18 maja odbyła się kolejna edycja Testu Coopera dla Wszystkich 2013. Na stadionie przy ul. Wyspiańskiego pojawiło się sporo biegaczy, a to wszystko za sprawą "idealnych" warunków atmosferycznych.

2013-05-18-test-coopera-2013-zdjecia 05 20130518 1022176645

Czytaj więcej...

Imprezy sportowe na weekend

Siatkówka plażowa, capoeira, test Coopera - na te imprezy serdecznie zapraszamy już w najbliższy weekend.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje