Plan zajęć sekcji KU AZS UZ w roku akademickim 2018/2019

1. Capoeira Marek Janiak

Szafrana 6
Podgórna 50

Czwartek
Sobota
19:30-21:30
11:00-12:30
2. Futsal mężczyzn Maciej Górecki
Szafrana 6

Wtorek
Czwartek

20:30-22:00
20:30-22:00

3. Jeździectwo Instruktorzy MOSiR
Raculka Środa
Środa
Czwartek
Piątek
08:00-09:30
09:30-11:00
08:00-09:30
17:00-18:30
4. Ju-jitsu Maciej Sikora
Podgórna 50 Wtorek
Czwartek
19:00-20:30
19:00-20:30 
5. Piłka ręczna mężczyzn Ireneusz Łuczak
Szafrana 6

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
6. Piłka siatkowa mężczyzn Krzysztof Dobek
Szafrana 6

Poniedziałek
Wtorek

Środa
Czwartek

Piątek

17:00-19:00
18:00-19:00

17:00-19:00
17:00-19:00

17:00-19:00
7. Pływanie Tomasz Grzybowski
Basen Novita Poniedziałek
Piątek
20:15-21:45
20:15-21:45
8. Unihokej Bartłomiej Fliegner
Prosta 39 Poniedziałek
Czwartek
19:00-20:30
19:00-20:30
9. Tenis stołowy Daniel Bobek
Podgórna 50 Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
17:00-19:00
16:30-18:30
10. "14" - pracownicy UZ Roman Espendshid
Szafrana 6 Piątek 20:30-22:00
11. Sport niepełnosprawnych - BOCCIA Marta Dalecka
Szafrana 6 Wtorek 17:00-18:30
12. Sport niepełnosprawnych - PŁYWANIE Marta Dalecka
CRS Poniedziałek
19:00-20:30
13. Sport niepełnosprawnych - tenis stołowy Marcin Skrzynecki
Podgórna 50 Poniedziałek 19:00-20:30
14. Brydż sportowy Zofia Miechowicz
Szafrana 6
Klub Studencki "u Ojca"

Środa
Środa

12:00-13:30
16:30-21:00
FAKULTETY
A. Siłownia Portiernia
Prosta 39 Poniedziałek
Wtorek
Środa

Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12:30-22:00 (przerwa 16-18)
12:30-22:00
12:30-15:00
15:30-22:00 (przerwa 17-19)

12:30-22:00
12:30-22:00
12:30-22:00

Siłownia

Włodzimierz Grecki
Podgórna 50

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00
17:00-21:00
16:00-20:00
10:00-14:00
10:00-14:00
B. Fitness Marta Dalecka
Szafrana 6 Wtorek 18:30-20:00
C. Aqua aerobik Martyna Dalecka
Basen Novita Czwartek 20:15-21:15
D. Iaido Paweł Szymczuk
Podgórna 50 Środa
Piątek
Niedziela
19:00-20:30
18:30-20:00
19:00-20:30
E. Karate tradycyjne Bartosz Buczyński
Podgórna 50 Piątek
Niedziela
18:30-20:00
19:00-20:30
F. Koszykówka  Grzegorz Fiedorowicz
Szafrana 6 Środa 20:30-22:00
FAKULTETY SULECHÓW
Po wcześniejszej konsultacji z Panem Grzegorzem Fiedorowiczem.