Legitymacje 2021/2022 czyli Planeta AZS! Kup Legitymację On-line!

azs-logoRozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim ruszył nowy system legitymacji AZS. Wszystkie dotychczasowe karty, utraciły ważność! Od 1.10.2021r. legitymacje wyrabiamy na portalu planeta.azs.pl

legitymacje azs baner

Czytaj więcej...

Nowa legitymacja AZS już w sprzedaży! Kupujemy on-line!

azs-logoRozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim ruszył nowy system legitymacji AZS. Wszystkie dotychczasowe karty, utraciły ważność! Od 1.10.2020r. legitymacje wyrabiamy na portalu legitymacje.azs.pl.

legitka AZS

Czytaj więcej...

Tak tanio nie ma nigdzie! Legitymacje 2019/2020 są już w sprzedaży!

azs-uz-logo-50x50Jednorazowa, roczna składka daje Tobie: wstęp na nasze zajęcia, ubezpieczenie NNW oraz zniżki w Polsce i za granicą. Nie wierzysz? Spróbuj i dołącz do wielkiej rodziny AZS! Całoroczny wstęp na siłownię już za 12,90 zł miesięcznie!

lp-intro-1

Czytaj więcej...

W Zielonej Górze kosimy nawet na zimę! Siłownia od 0,62 zł dziennie

azs-uz-logo-50x50Zarząd KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego widząc spore zainteresowanie legitymacjami członkowskimi w roku akademickim 2018/2019 po raz kolejny wprowadza nowe, niższe ceny na legitymacje STANDARD. Teraz kolej właśnie na Ciebie!

legitymacje40-str

Czytaj więcej...

Tniemy ceny równo! Od lutego ceny legitymacji STANDARD spadają!

50Ale szok! Zielonogórski AZS widząc spore zainteresowanie legitymacjami członkowskimi w roku akademickim 2016/2017 wprowadza nowe, niższe ceny na legitymacje STANDARD. Mamy już ponad 450 członków. Teraz przyszła kolej właśnie na Ciebie!

nowe ceny

Czytaj więcej...

Macie postanowienia na 2017 rok? Zrealizujcie je w zielonogórskim AZS!

50Kilkaset członków, mnóstwo różnych dyscyplin oraz niezliczone godziny dobrej zabawy. Nie wierzysz? Spróbuj i dołącz do wielkiej rodziny AZS! Jednorazowa, roczna składka daje Tobie: wstęp na nasze zajęcia, ubezpieczenie NNW oraz zniżki w Polsce i za granicą.

plakat promo

Czytaj więcej...

Składki członkowskie na rok akademicki 2015/2016

legitymacjaW roku akademickim 2015/16 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego proponuje studentom pięć różnych zajęć fakultatywnych, na których będą prowadzone zajęcia z opiekunem:

Czytaj więcej...

Oferta dla członków AZS

azs-uz-logo-50x50Dla wszystkich członków AZS mamy specjalną ofertę. Nasz ubezpieczyciel - AXA Polska S.A. - zaprasza do korzystania z programu rabatowego i oferuje wiele zniżek.

Czytaj więcej...

"Druga Strona Medalu" Radia Index - wywiad z dyrektorem AZS Markiem Lemańskim

logo-azs-zielona-gora-noweZielonogórski AZS odsłania swoje nowe oblicze. Osobą, która stara się wprowadzić nową jakość do klubu jest dyrektor Marek Lemański. Zapraszamy na program studenckiego Radia Index "Druga Strona Medalu", którego gościem był właśnie dyrektor AZS.

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów KU AZS UZ - nowe władze

logo-azs-zielona-gora-noweW środowe popołudnie 14 grudnia 2011 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Delegatów KU AZS UZ. Delegaci dali absolutorium byłemu zarządowi oraz wybrali nowy zarząd, prezesa klubu, komisję rewizyjną.
Decyzją Delegatów nowym Prezesem został dotychczasowy Prezes KU AZS UZ prof. Zdzisław Wołk.

Czytaj więcej...

Spotkanie członków sekcji fakultetów

logo-azs-zielona-gora-noweW poniedziałek 12.12.2011 o godzinie 16:00 w sali 107 w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ulicy Szafrana 6 odbędzie się spotkanie członków sekcji fakultetów. Wszystkie osoby, które wykupiły lub przedłużyły legitymację AZS i dokonały wpłaty na fakultety mają prawo przyjść na spotkanie i wziść udział w wyborze delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze, które odędzie się w środę 14.12.2011. Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje