Projekt Fotograficzny "Portret Sportowca"

Canon 30D-2Serdecznie zapraszam do udziału w projekcie, którego pomysłodawcą jest dobrze Wam znany dr Marek Florczyk, który już od ponad roku w kapitalny sposób uwiecznia nasze imprezy sportowe na zdjęciach.

Zapraszam każdą osobę trenującą w AZS Zielona Góra na indywidualną sesję fotograficzną.

Każdego dnia z pełnym zaangażowaniem staracie się osiągać coraz lepsze wyniki, żyjecie sportem, bo jest on Waszą pasją. Teraz także istnieje możliwość pokazania Was, takimi jacy jesteście w postaci cyklu fotografii. Chciałbym realizując ten projekt fotograficzny pokazać osoby uprawiające sport inaczej, niż tylko jako trybik w sprawnie działającym zespole podczas meczu. Każdy z Was jest inny, ma inną osobowość, jest inną historią, wartą pokazania światu.  Chciałbym każdemu, kto weźmie udział w projekcie wykonać zdjęcia portretowe i podczas treningu (najlepiej indywidualnego). Z każdą osobą chciałbym także przed zrobieniem zdjęć porozmawiać , poznać jej historię ? kim jesteś, jak często trenujesz, czym się interesujesz, co dla ciebie jest ważne, jakie masz plany na przyszłość. Taka krótka informacja znajdzie się także przy fotografiach podczas wystawy, która (mam nadzieję) zakończy pracę nad tym projektem. Na wystawie znajdą się zrobione Wam wybrane zdjęcia. Nawet jeżeli Twoje zdjęcie na niej się nie znajdzie, otrzymasz zrobione Tobie fotografie, które będziesz mógł (będziesz mogła) zamieścić w swoim portfolio.

Jakie są warunki uczestnictwa w projekcie?

Warunki są w zasadzie dwa:
- pierwszy - musisz być osobą trenującą w jednej z sekcji AZSu Zielona Góra,
- drugi ? wyrażasz zgodę na publikację i prezentację wykonanych zdjęć w postaci elektronicznej oraz drukowanej (przez KU AZS Zielona Góra, oraz przeze mnie).

Jak wziąć udział?

Jeśli chcesz abym zrealizował z tobą sesję fotograficzną proszę napisz do mnie e-mail ? adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zostaw mi wiadomość na moim FanPage (https://www.facebook.com/marekfotografia ). Przedstaw się krótko, kim jesteś, co trenujesz, zostaw namiar na siebie, załącz swoją dowolną fotografię. Liczba miejsc jest niestety ograniczona ? jak szybciej się zgłosisz, masz większa szansę, że weźmiesz udział w projekcie.

O postępach w pracach na projektem będę informował na bieżąco na moim FanPage na FB: https://www.facebook.com/marekfotografia.