Bachanaliowy Turniej Piłki Nożnej roztsrzygnięty! Zobacz zwycięzców

pilkanoznaBachanaliowy Turniej Piłki Nożnej już za Nami! W tegorocznej edycji wystartowało 9 zespołów. Zobacz kto zwyciężył turniej podczas Dni Kultury Studenckiej Bachanalia.

Czytaj więcej...

Zgłoś zespół do Bachanaliowego Turnieju Piłki Nożnej oraz Meczu Campusów

azs-uz-logo-50x50Zgłoś się do Bachanaliowego Meczu Piłki Nożnej Campus A vs Campus B na dużym boisku. Start meczu o 15:00 na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego w poniedziałek 18 maja. Zgłoś się osobiście w biurze klubu lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Bachanaliowy Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Hurtowni Sportowej.net" (wyniki, zdjęcia)

Wczoraj odbył się kolejny Bachanaliowy Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Hurtowni Sportowej.net", w którym reprezentanci wydziałów naszej uczelni rywalizowały między sobą o miano najlepszego piłkarskiego wydziału UZ. Turniej był bardzo zacięty. Świadczy o tym fakt, że o zajęciu miejsca pierwszego w grupie U zadecydowała jedna strzelona więcej bramka, a o zwycięzcy turnieju musiały zdecydować rzuty karne.

P5201552

Czytaj więcej...

Piłkarskie Bachanalia: Wielki Mecz, a po nim Turniej

W poniedziałek jak co roku Bachanaliowe Imprezy Sportowe otworzył Wielki Mecz Piłki Nożnej. Na stadionie przy ul. Wyspiańskiego o godzinie 15:00 naprzeciwko siebie stanęły ekipy studentek Wychowanie Fizycznego oraz ekipy złożonej ze studentek wszystkich innych kierunków UZ. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem remisowym ? 1:1. Po meczu pań na trawiastym polu bitwy stanęli panowie. W meczu Campus A vs. Campus B bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy byłego WSP ogrywając Campus A 6:2. We wtorek rozegrano Bachanaliowy Turniej Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Kursokonferencja piłkarstwa kobiecego w ramach Projektu UEFA "Women's Fotball Development Programme"

azs-uz-logo-50x50lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej wspólnie z Katedrą Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów oraz trenerów z województwa Lubuskiego na Kursokonferencję dotyczącą piłkarstwa kobiecego w ramach Projektu UEFA "Women's Fotball Development Programme" (piątek, 17 maja) od godz. 11.00 w hali uniwersyteckiej przy ul. Prof. Szafrana 6 w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...