Medaliści AMP i IMP (aktualizacja 04.12.22)

Medaliści AMP/IMP w sezonie 2022/23

 Złoty medal  Srebrny medal Brązowy medal 

 

IMP w Tenisie Stołowym
1. Marcin Łukaszewicz

 

 

 

 

 

 

Medaliści AMP/IMP w sezonie 2021/22

 Złoty medal  Srebrny medal Brązowy medal 

 IMP w Tenisie Stołowym:
1. Igor Misztal

 

 AMP w Strzelectwie Sportowym:
1. Maja Jarosińska
pistolet pneumatyczny 60 strzałów kobiet
2. Maciej Korcz
pistolet dowolny 60 strzałów mężczyzn
3. Maja Jarosińska
pistolet pneumatyczny 60 strzałów kobiet UNI
4. Pawlak Karolina
karabin pneumatyczny 60 strzałów kobiet UNI
5. Maciej Korcz
pistolet pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn UNI

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
klasyfikacja drużynowa UNI
1. Karolina Pawlak
2. Maja Jarosińska
3. Rafał Ratajczak
4. Jacek Kurkowski
5. Maciej Korcz
6. Tomasz Głowala
7. Michał Mirończyk
8. Krzysztof Jarosiński

 

IMP w Pływaniu:
1. Wiktoria Zapotoczna
25m st. dowolnym
2. Wiktoria Zapotoczna
50m st. dowolnym

 

AMP w Lekkiej Atletyce:
pchnięcie kulą mężczyzn UNI
1. Jakub Kleinert

 

 IMP w Kajakarstwie i Żeglarstwie:
1. Violetta Gasztoł-Kupiec
żeglarstwo

AMP w Pływaniu:
1. Filip Beberok
50m stylem klasycznym UNI
2. Filip Kołodziejski
50m stylem grzbietowym UNI

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
1. Tomasz Głowala
pistolet pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn UNI

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
klasyfikacja drużynowa generalna
1. Karolina Pawlak
2. Maja Jarosińska
3. Rafał Ratajczak
4. Jacek Kurkowski
5. Maciej Korcz
6. Tomasz Głowala
7. Michał Mirończyk
8. Krzysztof Jarosiński

 

AMP w Unihokeju:
klasyfikacja UNI
1. Monika Krieger
2. Agata Gorockiewicz
3. Jan Sowa
4. Marcin Kucia
5. Marcin Bałdyga
6. Filip Wierzejewski
7. Rafał Werstler
8. Tomasz Liberek
9. Tobiasz Bartyzel

 

AMP w Tenisie Stołowym:
klasyfikacja UNI
1. Kamil Nalepa
2. Łukasz Wachowiak
3. Szymon Marciniak
4. Daniel Jokiel

 

IMP w Pływaniu:
1. Klaudia Podłuska
50m st. klasycznym
1. Klaudia Podłuska
50m st. dowolnym
2. Adam Piasecki
50m st. dowolnym

Sztafeta:
1. Wiktoria Zapotoczna
2. Klaudia Podłuska
3. Adam Piasecki
4. Jerzy Śmigaszewski

 

AMP w Piłce Ręcznej:
UNI
1. Tyberiusz Chałupka
2. Adrian Franaszek
3. Szymon Gołębiowski
4. Rafał Gronostaj
5. Wojciech Hrycak
6. Jakub Jaszczuk
7. Hubert Kamiński
8. Kacper Kiersnowski
9. Szymon Kobeszko
10. Aleksander Osajda
11. Jakub Siedlecki
12. Adam Stępień

 

IMP w Kajakarstwie i Żeglarstwie:
1. Ireneusz Wasilewski
żeglarstwo

IMP w lekkoatletyce
bieg na 100m
bieg na 200m
bieg na 800m
skok w dal
1.Jerzy Śmigaszewski

IMP w Podnoszeniu Ciężarów:
kategoria wagowa 75kg
1. Jakub Kaczmarek

 

IMP w Badmintonie:
1. Anastazja Andrzejewska

 

AMP w Pływaniu:
1. Dominika Łuczak
100m stylem dowolnym UNI
2. Filip Beberok
100m stylem klasycznym UNI

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
1. Rafał Ratajczak
karabin pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn
2. Maciej Korcz
pistolet pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn
3. Maja Jarosińska
pistolet sportowy 30+30 strzałów kobiet UNI

 

IMP w pływaniu:
1. Adam Piasecki
25m st. dowolnym

Sztafeta:
1. Wiktoria Zapotoczna
2. Klaudia Podłuska
3. Adam Piasecki
4. Jerzy Śmigaszewski

 

IMP w Boccia:
1. Marcin Kuszczak

 

AMP w Koszykówce 3x3:
klasyfikacja UNI
1. Jakub Der
2. Wojciech Dymiński
3. Martin Szymański
4. Michał Siminski
Trener: Mikołaj Siminski

 

IMP w Kajakarstwie i Żeglarstwie:
1. Marcin Łukaszewicz
2. Anastazja Andrzejewska
żeglarstwo
3. Jakub Emeret
4. Łukasz Sobolewski
kajakarstwo

 

 

Medaliści AMP/IMP w sezonie 2020/21

 Złoty medal  Srebrny medal Brązowy medal 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Hubert Morusiewicz 

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
50 m pistolet dowolny 60 strzałów
1.Maciej Korcz

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
klasyfikacja Uniwersytetów
1. Maciej Korcz
2. Karolina Pawlak
3. Michał Mirończyk

 

AMP w Tenisie Stołowym:
klasyfikacja Uniwersytetów
1. Daniel Jokiel
2. Łukasz Wachowiak
3. Szymon Marciniak
4. Kamil Nalepa

 

IMP w żeglarstwie:
1. Mariusz Dziubek

 

 

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Magdalena Ratajczak 

 

AMP w Pływaniu:
kat. Uni: 100m stylem klasyczym
1. Filip Beberok
kat. Uni: 50m stylem klasycznym
1. Filip Beberok
Trener: Tomasz Grzybowski

 

AMP w Piłce Ręcznej Mężczyzn:
klasyfikacja Uniwersytetów
1. Tyberiusz Chałupka
2. Adrian Franaszek
3. Szymon Gołębiowski
4. Maciej Hady
5. Wojciech Hrycak
6. Jakub Jaszczuk
7. Hubert Kamiński
8. Kacper Kiersnowski
9. Szymon Kobeszko
10. Hubert Kuliński
11. Michał Pawlisz
12. Jakub Siedlecki
13. Bartosz Więdłocha
14. Kacper Łukaczyn
Trener: Ireneusz Łuczak

 

AMP w Unihokeju:
klasyfikacja Uniwersytetów
1. Tobiasz Bartyzel
2. Agata Gorockiewicz
3. Monika Krieger
4. Marcin Kucia
5. Tomasz Liberek
6. Rafał Werstler
7. Filip Wierzejewski

IMP w Tenisie Stołowym:
1. Karol Wojna

IMP w Tenisie Stołowym:
klasyfikacja drużynowa
1. Hubert Morusiewicz
2. Katarzyna Walczak
3. Sebastian Jagodziński
4. Karol Wojna
5. Magdalena Ratajczak

 

AMP w Futsalu Mężczyzn
klasyfikacja uniwersytetów
1. Maksymilian Chmielak
2. Maciej Enkot
3. Rafał Gronostaj
4. Sebastian Häusler
5. Patryk Jasiak
6. Jacek Jurkowski
7. Karol Kubasiewicz
8. Kacper Lechowicz
9. Michał Lewaszow
10. Szymon Witczak
11. Jakub Witczak
12. Maciej Dudek - trener

 

AMP w Strzelectwie Sportowym:
50m pistolet dowolny 60 strzałów
1. Michał Mirończyk

 

AMP w Pływaniu:
kat. Uni: 50m stylem klasycznym
1. Paulina Lach
Trener: Tomasz Grzybowski

 

AMP w Biegach Przełajowych:
klasyfikacja Uniwersytetów 9km mężczyzn
1. Jakub Wawrzykowski
Trener: Ryszard Biesiada

 

IMP w żeglarstwie:
1. Sebastian Jagodziński

 

Dodatkowe informacje