Walka o awans do centralnego etapu Pucharu Polski [galeria]

azs-uz-logo-50x50W dniu wczorajszym - 22 września nasi szczypiorniści podjęli na swoim boisku drużynę, z którą przed rokiem konkurowali w grupie ligowej - KS Stal Gorzów.
int-08704

Początek meczu był bardzo dynamiczny, z przewagą po stronie akademików. Klub z Gorzowa nie pozwolił jednak na wiele i doprowadził do zakończenia pierwszej połowy dwupunktowym prowadzeniem (17:19). Druga połowa była niestety na niekorzyść zielonogórzan dość obfita we własne błędy co doprowadziło do rzucenia tylko 11 punktów w drugiej połowie. Przeciwnik trafił aż 17 bramek i tym samym Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski zdobył Klub Sportowy Stal Gorzów wynikiem 30:36. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu w linku poniżej.