Bitwa z Grunwaldem! Wicelider I ligi znów zawita w Zielonej Górze (info)

azs-uz-logo-50x50Szlagier kolejki tym razem wypadnie w naszym mieście. W sobotę, 7.10 do Zielonej Góry przyjedzie obecny wicelider ligowego rankingu - WKS Grunwald Poznań. To będzie wieczór pełen wrażeń i niezapomnianych emocji!

plakat reczna strona

Świadczyć o tym może fakt, że rywal z Wielkopolski nie przegrał dotychczas żadnego meczu w sezonie 2017/2018. Poznaniacy, w pierwszym spotkaniu delikatnie lepsi okazali się od SMS ZPRP Gdańsk, zwyciężając 23:21. W drugim pojedynku Grunwald ze spokojem pokonał Orlen II Wisłę Płock 31:21. Ostatnia kolejka również okazała się szczęśliwa dla zespołu gości, którzy triumfowali nad koszalińską gwardią 7 oczkami. 

Wojskowi mają na swoim koncie jeden mecz mniej od zielonogórskiego AZS-u, ze względu na pauzę w rozgrywkach. Takie wyniki pozwalają reprezentacji województwa wielkopolskiego okupować 2. stopień ligowej tabeli.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego na tle innych zespołów nie ma się czego wstydzić. A nie zapominajmy, że jest tegorocznym beniaminkiem w zapleczu Superligi. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego lokują się obecnie na 5 pozycji z dorobkiem 7 punktów. Trzy mecze wygrane (dwukrotnie po rzutach karnych) oraz jedna porażka to świetny bilans na otwarcie ligi.

Zielonogórzanie ulegli MKS Real Astromal Leszno 25:29. W meczu 2. kolejki, po rzutach karnych rozprawili się SPR GKS Żukowo. Tydzień później biało-zieloni pokonali wągrowiecką Nielbę 30:25, a w ostatni weekend znów zagarnęli punkty po rzutach karnych z Malborkiem.

Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego niejednokrotnie pokazała pazur, wolę walki oraz ambicję w tegorocznych rozgrywkach I ligi. Teraz również szykuje się widowisko pełne emocji i niezapomnianych wrażeń. Nie może Was zabrknąć!

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - WKS Grunwald Poznań
07.10.2017r. (sobota) - godzina 18:00
hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6

Bilety:
5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)
10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Bilety można nabyć w kasie, otwartej 40 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Partnerem rozgrywek jest Polskie Górnistwo Naftowe i Gazownictwo.