Ciężki weekend akademików. AZS UZ przegrywa mecz futsalu z MTS Knurowem.

azs-uz-90x90Niedzielny wieczór nie należał do udanych dla naszych futsalistek. Dnia 10 marca 2024 r. w hali sportowej na ulicy Szafrana o godzinie 17:00 mecz I-ligi futsalu rozegrały ze sobą drużyny AZS UZ oraz MTS Knurów. Już pierwsza połowa meczu przysporzyła zielonogórzankom dużo problemów.

430400253 2467771833413079 41614

Mimo walki i determinacji po pierwszej połowie prowadzenie objęła drużyna MTS Knurów (3:0). Nie obeszło się również bez zwrotów akcji, takich jak wykluczenie z gry bramkarki drużyny przeciwnej, która podczas obrony wyszła z pola bramkowego. W drugiej połowie meczu biało-zielonym udało się zdobyć dwie bramki, jednak nie dało to szansy na odrobienie strat i wygranie meczu, który ostatecznie zakończył się wynikiem 5:2 dla MTS Knurowa.