Wystartowała runda wiosenna Uniwersyteckiej Ligi Futsalu!

azs-uz-90x90Za nami pierwsze rozgrywki w Rundzie wiosennej Uniwersyteckiej Ligi Futsalu. 20 marca 2024 roku, w Hali Sportowej na ulicy Szafrana 6 walczyły ze sobą drużyny Coca Juniors-FC NFZ oraz FC Inżyniery-Dream Team.

432729639 909820601152801 277819752136280517 n

Spotkanie rozpoczął mecz drużyn Coca Juniors- FC NFZ. Pierwsza połowa należała do Coca Juniors. W drugiej połowie zawodnicy FC NFZ-tu spotkali się z trudnościami, takimi jak niewykorzystywanie sytuacji do strzelenia bramki, co przesądziło o ostatecznym wyniku spotkania. Mecz wygrała drużyna Coca Juniors z wynikiem 3:1. Kapitan drużyny FC NFZ Mateusz tak podsumował spotkanie:

,,- Było w porządku, szkoda,że w pierwszej połowie nie strzeliliśmy gola. Uważam, że było bardzo fajnie."

432767668 909820627819465 4508100457990814282 n

Przełomowy okazał się drugi mecz, w którym zmierzyli się ze sobą FC Inżyniery- Dream Team. Fc Inżyniery od samego początku pokazali swoje umiejętności i zgranie w zespole. Dream Team musiał się bardzo postarać, aby dorównać tempu gry przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla drużyny FC Inżynierów.

,,- Dla nas było super. Chłopaki bardzo się postarali mimo, że graliśmy w osłabieniu. W tym roku chcemy zdobyć puchar."- komentuje mecz Paweł, kapitan zwycięskiej drużyny.

Meczu nie rozegrała drużyna GKS Zieleńczanka, która oddała walkowera na korzyść drużyny LKS.