Oferta dla członków AZS

azs-uz-logo-50x50Dla wszystkich członków AZS mamy specjalną ofertę. Nasz ubezpieczyciel - AXA Polska S.A. - zaprasza do korzystania z programu rabatowego i oferuje wiele zniżek.

AXA Polska S.A. we współpracy z Media Program Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w programie AXA Benefit.

AXA Benefit to dostęp do szeregu świadczeń, zniżek i rabatów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Klientów AXA Polska S.A.

AXA Benefit - Rabaty to szeroki wachlarz produktów oraz usług dostępnych w unikalnych cenach. Już dziś możesz wyjechać taniej na wakacje, kupić okazyjnie samochód, sprzęt AGD /RTV czy skorzystać z usług restauracji bądź salonu SPA w atrakcyjnej cenie. Codziennie pojawiają się nowe unikalne promocje i rabaty. Stale dbamy o to aby oferty dostępne dla naszych Klientów były najatrakcyjniejsze na rynku.

W AXA wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego oferta programu AXA Benefit Rabaty jest stale poszerzana o kolejnych Partnerów i nowe zniżki.

axa-benefit

AXA Benefit Rabaty to:
? oszczędność pieniędzy - Dostęp do bazy produktów i usług oferowanych z rabatami niespotykanymi na rynku detalicznym
? oszczędność czasu ? wiele produktów i usług w jednym miejscu, z wygodnym dostępem przez internet
? atrakcyjne konkursy ? realizowane cyklicznie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
? łatwość dostępu ? wszędzie gdzie dostępny jest internet, masz dostęp do AXA Benefit - Rabaty
? indywidualne konto klienta ? pełna historia działania w AXA Benefit - Rabaty

Dziś program oferuje zniżki w kilkunastu kategoriach, m.in. sport i rekreacja, podróże, komputery / foto, motoryzacja. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wszyscy posiadacze legitymacji AZS i kart ISIC-AZS są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie AXA Polska S.A. Dlatego też każdy ma prawo skorzystać z programu AXA Benefit. Trzeba tylko mieć ważną legitymację członkowską AZS (ISIC-AZS).

Zapraszamy do rejestrowania się na www.axabenefit.pl.