W wakacje zmiana godzin funkcjonowania biura AZS UZ

azs-uz-logo-50x50Uprzejmie informujemy, iż do 30.09 br. następuje korekta godzin otwarcia biura AZS. Nowe godziny otwarcia biura klubu możecie zobaczyć w zakładce KONTAKT. Serdecznie zapraszamy!

Mistrz Polski, 15 zwycięstwo z rzędu i awans do Finału AMP i nie tylko...

50Za Nami weekend pełen wrażeń. Przez ostatnie dni Nasi reprezentacji dorobili się tytułu Mistrza Polski, 15. zwycięstwa z rzędu czy awansu do ścisłego Finału Akademickich Mistrzostw Polski, a to dopiero początek szerokiej listy weekendowych zdobyczy.

Czytaj więcej...

Na zakończenie największa Wigilia w historii Klubu. Kolacja w obiektywie!

50Tuż po turnieju Super Sekcji odbyła się najliczniejsza w historii KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego kolacja wigilijna. W stołówce D.S. Vicewersal przy stołach zasiadło około 110 członków naszego Klubu.

Wigilia

Czytaj więcej...

Ekipa futsalu Super Sekcją KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 2016!

50W środowe przedpołudnie, 21 grudnia rozpoczęły się rozgrywki o miano Super Sekcji KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Turniej miał charakter integracji, roztrenowania zespołów oraz wyłonienia najbardziej wszechstronnej drużyny.

Super Sekcja

Czytaj więcej...

Kalendarium znów napięte! Ligowe ostatki oraz okolicznościowe turnieje

50Zbliża się ostatni tydzień w roku związany z aktywnym uczestnictwem naszych sekcji na parkietach. W ten weekend o ostatnie punkty zawalczą: siatkarki i siatkarze, piłkarze ręczni oraz tenisiści stołowi. Na sam koniec odbędzie się turniej o miano "Super Sekcji".

grafik azs

Czytaj więcej...

5 prezentów, 1 rózga! Przedświąteczny weekend akademików (wyniki)

50Za Nami weekend obficie wypełniony meczami ligowymi zespołów KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Do 100% szczęścia zabrakło Nam zaledwie jednego, niedzielnego zwycięstwa. Zobaczcie sami!

wyniki tabele

Czytaj więcej...

7 weekendowych wydarzeń KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

50Nadchodzi weekend pełen emocji związanych z wydarzeniami, w których udział bierze KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. W tym tygodniu mamy aż 5 imprez na miejscu oraz 2 na wyjeździe. Tak więc, kalendarium wypełnione po brzegi - zobaczcie sami.

grafik azs

Czytaj więcej...

Ho! Ho! Ho! Mikołajkowe turnieje i mecze ligowe. Zapowiedź weekendu.

50Przed Nami kolejny weekend, a zaraz po Nim nadchodzą Mikołajki. Mecze ligowe rozegrają trzy reprezentacje. A z okazji 6 grudnia, sami zobaczcie co przygotowaliśmy. W sumie czeka Nas pięć wydarzeń w najbliższych dniach.

turniej mik tenis

Czytaj więcej...

Nowa grupa w naszym Klubie! "Sprawni działacze" - czekamy na Was!

50Chcesz podziałać i "rozwinąć skrzydła" w naszym Klubie? Interesujesz się organizacją imprez sportowych oraz tworzeniem zupełnie nowych? Ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj, może tu odkryjesz swoje Eldorado!

baner

Czytaj więcej...

Szał akademickiego sportu! Ręczni u siebie, reszta zagra na wyjeździe!

50Ostatni weekend listopada zbliża się wielkimi krokami. Na "zamknięcie" miesiąca ponownie zagrają wszystkie reprezentacje KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zobaczcie poniższy terminarz.

AZS

Czytaj więcej...