20 LAT UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO

20 lat UZ kolor RGB

Rozpoczynamy cykl "Poznajcie naszą załogę!"

Rozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim w końcu możemy zaprosić Was po niemal półtorarocznej przerwie do uczestnictwa w zajęciach naszych sekcji. Dobrze wrócić do normalności! Pora przedstawić Wam osoby, które będą odpowiadać za Wasz sportowy rozwój. Na pierwszy ogień wybraliśmy dr nauk o kulturze fizycznej Dawida Krystka, który poprowadzi dla Was fakultatywne zajęcia z fitnessu.

dawid krystek

Foto: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Okiem Dyrektora Biura Klubu

indexW najnowszej Szatni Akademików studio odwiedził dyrektor biura klubu - Marek Lemański. Posłuchajcie co miał do powiedzenia Marcinowi Krzywickiemu na temat minionego sezonu ligowego siatkarzy i futsalistów.

 

Jest już nas ponad 6000! [KONKURS]

azs-uz-logo-50x50Wspieracie nas od wielu lat! Grono naszych obserwatorów na Facebooku właśnie przekroczyło liczbę sześciu tysięcy osób! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was małą zabawę. Czekają sportowe nagrody! Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę Facebook: https://bit.ly/3qQHfAm Ogłoszenie wyników nastąpi 7 marca na naszym Facebooku.

plakat 1

Wesołych Świąt

swieta kartka

Szatnia Akademików: Podsumowanie roku 2020

indexW dzisiejszej audycji Brali udział dyrektor KU AZS - Marek Lemański, trenerka sekcji sportowców z niepełnosprawnościami - Marta Dalecka oraz trener naszych siatkarzy - Robert Sokal. Jak w ich oczach wyglądał ten rok? Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

 

Wszystkie zajęcia i wydarzenia sportowe zawieszone do odwołania!

wykrzyknikW związku z Komunikatami Zespołu Antykryzysowego Uniwersytetu Zielonogórskiego zajęcia sportowe (treningi sekcji, fakultety, rozgrywki ULF) i mecze ligowe KU AZS UZ na wszystkich obiektach sportowych zostają zawieszone do odwołania.

W wakacje zmiana godzin funkcjonowania biura AZS UZ

azs-uz-logo-50x50Uprzejmie informujemy, iż do 30.09 br. następuje korekta godzin otwarcia biura AZS. Nowe godziny otwarcia biura klubu możecie zobaczyć w zakładce KONTAKT. Serdecznie zapraszamy!

Mistrz Polski, 15 zwycięstwo z rzędu i awans do Finału AMP i nie tylko...

50Za Nami weekend pełen wrażeń. Przez ostatnie dni Nasi reprezentacji dorobili się tytułu Mistrza Polski, 15. zwycięstwa z rzędu czy awansu do ścisłego Finału Akademickich Mistrzostw Polski, a to dopiero początek szerokiej listy weekendowych zdobyczy.

Czytaj więcej...

Na zakończenie największa Wigilia w historii Klubu. Kolacja w obiektywie!

50Tuż po turnieju Super Sekcji odbyła się najliczniejsza w historii KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego kolacja wigilijna. W stołówce D.S. Vicewersal przy stołach zasiadło około 110 członków naszego Klubu.

Wigilia

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje