Szatnia Akademików: Okiem Dyrektora Biura Klubu

indexW najnowszej Szatni Akademików studio odwiedził dyrektor biura klubu - Marek Lemański. Posłuchajcie co miał do powiedzenia Marcinowi Krzywickiemu na temat minionego sezonu ligowego siatkarzy i futsalistów.

 

Jest już nas ponad 6000! [KONKURS]

azs-uz-logo-50x50Wspieracie nas od wielu lat! Grono naszych obserwatorów na Facebooku właśnie przekroczyło liczbę sześciu tysięcy osób! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was małą zabawę. Czekają sportowe nagrody! Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę Facebook: https://bit.ly/3qQHfAm Ogłoszenie wyników nastąpi 7 marca na naszym Facebooku.

plakat 1

Wesołych Świąt

swieta kartka

Szatnia Akademików: Podsumowanie roku 2020

indexW dzisiejszej audycji Brali udział dyrektor KU AZS - Marek Lemański, trenerka sekcji sportowców z niepełnosprawnościami - Marta Dalecka oraz trener naszych siatkarzy - Robert Sokal. Jak w ich oczach wyglądał ten rok? Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

 

Wszystkie zajęcia i wydarzenia sportowe zawieszone do odwołania!

wykrzyknikW związku z Komunikatami Zespołu Antykryzysowego Uniwersytetu Zielonogórskiego zajęcia sportowe (treningi sekcji, fakultety, rozgrywki ULF) i mecze ligowe KU AZS UZ na wszystkich obiektach sportowych zostają zawieszone do odwołania.

W wakacje zmiana godzin funkcjonowania biura AZS UZ

azs-uz-logo-50x50Uprzejmie informujemy, iż do 30.09 br. następuje korekta godzin otwarcia biura AZS. Nowe godziny otwarcia biura klubu możecie zobaczyć w zakładce KONTAKT. Serdecznie zapraszamy!

Mistrz Polski, 15 zwycięstwo z rzędu i awans do Finału AMP i nie tylko...

50Za Nami weekend pełen wrażeń. Przez ostatnie dni Nasi reprezentacji dorobili się tytułu Mistrza Polski, 15. zwycięstwa z rzędu czy awansu do ścisłego Finału Akademickich Mistrzostw Polski, a to dopiero początek szerokiej listy weekendowych zdobyczy.

Czytaj więcej...

Na zakończenie największa Wigilia w historii Klubu. Kolacja w obiektywie!

50Tuż po turnieju Super Sekcji odbyła się najliczniejsza w historii KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego kolacja wigilijna. W stołówce D.S. Vicewersal przy stołach zasiadło około 110 członków naszego Klubu.

Wigilia

Czytaj więcej...

Ekipa futsalu Super Sekcją KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 2016!

50W środowe przedpołudnie, 21 grudnia rozpoczęły się rozgrywki o miano Super Sekcji KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Turniej miał charakter integracji, roztrenowania zespołów oraz wyłonienia najbardziej wszechstronnej drużyny.

Super Sekcja

Czytaj więcej...

Kalendarium znów napięte! Ligowe ostatki oraz okolicznościowe turnieje

50Zbliża się ostatni tydzień w roku związany z aktywnym uczestnictwem naszych sekcji na parkietach. W ten weekend o ostatnie punkty zawalczą: siatkarki i siatkarze, piłkarze ręczni oraz tenisiści stołowi. Na sam koniec odbędzie się turniej o miano "Super Sekcji".

grafik azs

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje