Pokonali prawie pół miliona metrów! 12 minut dla wolnej Polski (foto)

azs-uz-logo-50x50Patriotyzmem wykazywali się uczniowie zielonogórskich szkół podstawowych i wygasających już gimnazjów. 218 dzieci na sportowo obchodziło 30-lecie wolnej, odrodzonej Polski, uczestnicząc w Teście Coopera.

TC

Czytaj więcej...

W najbliższy piątek biuro Klubu będzie nieczynne (07.06.2019r.)

zamknieteZe względu na organizację imprezy sportowej informujemy, że w piątek 07.06.2019r. biuro Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia po weekendzie!

Najlepszy i najpopularniejszy sportowiec UZ w roku 2018/19 wybrany!

bachanalia-loczkoW czwartkowe popołudnie Dni Kultury Studenckiej poznaliśmy nagrodzonych sportowców. Już po raz trzeci Zarząd Klubu AZS UZ przyznał Nagrodę im. dr Czesława Makutynowicza, a fani wybrali w plebiscycie Najpopularniejszego Sportowca.

scena

Czytaj więcej...

Aktywnie Zmieniaj Siebie z Nagrodą Honorową Lauru Naukowca

uzPiąta, uroczysta Gala "Laur Naukowca" za Nami! W środę, 22 maja na deskach Teatru Lubuskiego wręczono nagrody dla najaktywniejszych kół i organizacji studenckich. Wśród laureatów znalazł się nasz Klub.

Laur Naukowca

Czytaj więcej...

Najpopularniejszy Sportowiec! Zgłoś się do Plebiscytu i zgarnij 500 zł

bachanalia-loczkoRusza trzecia edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku Akademickiego 2018/2019. Do wtorku przyjmujemy zgłoszenia kandydatów. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami.

ns-3ed

Czytaj więcej...

We wtorek Bachanaliowy Bieg o Puchar JM Rektora UZ (info)

bachanalia-loczkoChcesz już 21 maja otrzymać wpis do indeksu z WF, robiąc sobie wolne do końca semestru? A może chcesz taki prezent podarować znajomemu, który bardziej tego potrzebuje? Weź udział w Biegu o Puchar Rektora. 

bieg

Czytaj więcej...

Lubuskie Igrzyska Studentów: Zielona Góra - Gorzów Wlkp. 22:14

azs-logoWe wtorek, 14 maja Miasto Sulechów gościło blisko 60 żaków, biorących udział w zmaganiach: plażowej piłki siatkowej, minigolfa, boccia oraz tenisa ziemnego. To kolejne wydarzenie z cyklu Lubuskich Igrzysk Studentów AZS.

LIS 2019

Czytaj więcej...

#ruszsięnaBachanalia! Kalendarz sportowych imprez Bachanaliowych

bachanalia-loczkoW poniedziałek, 20 maja wystartują Dni Kultury Studenckiej. Nasz Klub przygotował 11 wydarzeń sportowych dla studentów i pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego. Trwają jeszcze zapisy!

bachanalia

Czytaj więcej...

W najbliższy wtorek biuro Klubu będzie nieczynne (14.05.2019)

zamknieteInformujemy, że we wtorek 14.05.2019r. biuro Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia w następnych dniach!

Szatnia Akademików: podsumowanie sezonu szczypiornistów

indexPodsumowanie sezonu w wykonaniu piłkarzy ręcznych, pytania o przyszłość, jak również o niezbędne ruchy kadrowe w perspektywie kolejnego sezonu - to główne tematy Szatni Akademików na antenie Radia Index 96 FM.

Czytaj więcej...

Finał Aktywnie Zmieniaj Siebie! Nowy etap czas zacząć (foto)

logo aktywniezsTrzy i pół miesiąca temu uczestnicy projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie zaufali zespołowi specjalistów, w całkowitej odmianie swojego wizerunku. W środę, 17 kwietnia w Licheniu pod Koninem nastąpił finał aktywnych metamorfoz.

aktywniezs

Czytaj więcej...