Praca w sporcie! Poszukujemy pracownika biura klubu AZS!

azs-uz-logo-50x50Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Lubisz pracę w sporcie? Jesteś żądny niezapomnianych przygód? To dobrze trafiłeś! Największy klub sportu studenckiego w województwie poszukuje pracownika biura klubu.

Prezentacja1 1

Czytaj więcej...

Wakacje w pełni! Nowe godziny otwarcia oraz przerwa urlopowa (info)

azs-uz-logo-50x50Wakacje w pełni! W związku z sezonem urlopowym informujemy, że w miesiącach lipiec-wrzesień ulegają zmianie godziny otwarcia biura. Godziny oraz przerwę urlopową można znaleźć w zakładce KONTAKT. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami!

Brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym

uzMiło Nam poinformować, iż student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Piotr Konwa zdobył 3. miejsce w Mistrzostwach Polski w kolarstiwe szosowym w kategorii akademickiej. Mistrzostwa odbyły się w dniach 22-24 czerwca w Ostródzie. Gratulujemy!

konwa11

Dyrektor Klubu Marek Lemański członkiem Zarządu Głównego AZS!

azs-logoW sobotę, 16 czerwca podczas XVII Zjazdu AZS - Dyrektor Klubu Marek Lemański został wybrany na członka Zarządu Głównego AZS na lata 2018-2020. Serdecznie gratulujemy!

35517501 1677909448913670 2932976850827214848 n

Porozumienie o współpracy pomiędzy WLiNoZ UZ i KU AZS UZ

uzW środę, 6 czerwca zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego a Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego.

UZ

 

Czytaj więcej...

Lubuska OŚ zwyciężyła konkurs Rady Rozwoju AZS "Młodość Pełna Pasji"

azs-logoW środę, 6 czerwca zostały ogłoszone wyniki konkursu Rady Rozwoju na Promocję Akademickiego Związku Sportowego. Spośród kilkunasty propozycji wybrano 4 najlepsze, a wśród nich projekt Lubuskiej Organizacji Środowiskowej.

mpp

Czytaj więcej...

Adam Hirko zdobywcą 2 medali na Mistrzostwach AZS w kickboxingu

uzW dniach 17-18 maja w Lublinie odbyły się Mistrzostwa AZS w kickoboxingu. Student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Adam Hirko zdobył 2 brązowe medale w formułach Light Contact i Low Kick. Serdeczne gratulacje!

Zawody wędkarskie przełożone na nowy termin! Śledźcie naszą stronę!

azs-logoUprzejmie informujemy, iż w związku z licznymi prośbami, termin zawodów wędkarskich zostaje przełożony na jesień. Lubuska Olimpiada Studentów w wędkarstwie prawdopodobnie odbędzie się w październiku. 

wedka-przel

Czytaj więcej...

Lekka atletyka: 7 medali na Akademickich Mistrzostwach Polski

ampKolejne udane Mistrzostwa w wykonaniu lekkoatletów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Reprezentacja z Zielonej Góry przywiozła 7 krążków z Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 26-27 maja w Lublinie.

Czytaj więcej...

"NAJ" sportowcy nagrodzeni! Piotr Konwa i Adam Szarłowicz triumfują

azs-uz-logo-50x50Dni Kultury Studenckiej Bachanalia zakończyły zmagania o tytuły: Najpopularniejszego Sportowca i Najlepszego Sportowca Uniwersytetu Zielonogórskiego (Nagroda im. dr Czesława Makutynowicza). Zobaczcie wyróżnionych!

NAJ

Czytaj więcej...

I Integracyjny Spływ Kajakowy za Nami! 25 kilometrów zaliczone!

azs-uz-logo-50x50W dniach 26-27 maja odbył się I Integracyjny Spływ Kajakowy, w którym wzięło udział 23 studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. W trakcie spływu studenci przepłynęli łącznie 25 kilometrów rzeką Obrą.

spływ

Czytaj więcej...