Miesiąc zmian! Aktywnie Zmieniaj Siebie na ostatniej prostej

azs-uz-logo-50x50Druga połowa marca i pierwsza część kwietnia to ostatni czas na wprowadzenie zmian w życiu uczestników projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie. Jak przebiegały metamorfozy? Czy udało się dokonać zmian? O tym dowiemy się już niebawem!

AZS

Czytaj więcej...

Programowanie Treningu w Sporcie Amatorskim. Zapraszamy na kurs!

uzJesteś sportowcem amatorem, który nie ma nad sobą trenera? Nie wiesz jak zaprogramować plan treningowy, aby zmaksymalizować efekty pracy, którą wykonujesz na treningach? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej...

azs

Ponad 100 zgłoszeń i 30 miejsc! Ruszył Aktywny Zielonogórzanin

azs-uz-logo-50x50W dniach 22-23.10 w salach wykładowych hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyły się konferencje i spotkania indywidualne inaugurujące projekt Aktywny Zielonogórzanin. Spośród 100 zgłoszeń, zaproszonych zostało 45 osób.

AZ 2018

Czytaj więcej...

Rusza projekt AKTYWNY ZIELONOGÓRZANIN (zapisy)

azs-uz-logo-50x50Masz kilka kilogramów za dużo? Nie mieścisz się w ulubione ciuchy? Chciałbyś z tym walczyć, lecz nie wiesz jak? Zapisz się do naszego projektu i za darmo skorzystaj z profesjonalnej opieki dietetyka oraz dostępu do 5 siłowni w mieście.

plakataz small

Załączniki:
Pobierz plik (formularz_AZ.doc)formularz_AZ.doc

Czytaj więcej...

Znamy szczegółowy plan zajęć AZS w roku akademickim 2018/2019!

azs-uz-logo-50x50Uzupełniliśmy już zakładkę "Plan zajęć sekcji i fakultetów AZS". W porównaniu do ubiegłego roku wprowadziliśmy kosmetyczne zmiany godzinowe. Sprawdzie plan tutaj i korzystajcie z zajęć. Przypominamy również, iż każdy uczestnik musi posiadać aktualną legitymację.

cover image

Podsumowanie weekendu w wykonaniu akademików (29-30/09/2018)

azs-uz-logo-50x50Nie wszystkie zielonogórskie ekipy zrealizowały swoje weekendowe cele. Na własnym terenie zwyciężyli tenisiści stołowi. Piłkarze ręczni oraz siatkarze poczuli gorycz porażki na wyjeździe.

Prezentacja1

Czytaj więcej...

Co jest grane? Weekendowy rozkład jazdy AZS UZ 29-30/09/2018

azs-uz-logo-50x50W najbliższy weekend odbędą się 3 pojedynki ligowe z udziałem naszych reprezentacji. Na własnym terenie zagrają tylko tenisiści stołowi, a teren rywala postarają się podbić szczypiorniści i siatkarze.

Prezentacja1

Czytaj więcej...

Praca w sporcie! Poszukujemy pracownika biura klubu AZS!

azs-uz-logo-50x50Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Lubisz pracę w sporcie? Jesteś żądny niezapomnianych przygód? To dobrze trafiłeś! Największy klub sportu studenckiego w województwie poszukuje pracownika biura klubu.

Prezentacja1 1

Czytaj więcej...

Wakacje w pełni! Nowe godziny otwarcia oraz przerwa urlopowa (info)

azs-uz-logo-50x50Wakacje w pełni! W związku z sezonem urlopowym informujemy, że w miesiącach lipiec-wrzesień ulegają zmianie godziny otwarcia biura. Godziny oraz przerwę urlopową można znaleźć w zakładce KONTAKT. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami!

Brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym

uzMiło Nam poinformować, iż student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Piotr Konwa zdobył 3. miejsce w Mistrzostwach Polski w kolarstiwe szosowym w kategorii akademickiej. Mistrzostwa odbyły się w dniach 22-24 czerwca w Ostródzie. Gratulujemy!

konwa11