Pierwsza pula wyników Bachanaliowego Biegu o Puchar JM Rektora UZ

azs-uz-logo-50x50Spływają do Nas pierwsze wyniki z Biegu o Puchar JM Rektora UZ. Tym razem możemy zaprezentować Wam klasyfikację mężczyzn. Szukajcie siebie i zobaczcie jak wypadliście.

Klasyfikacja indywidualna:

1. WOSTAL ALEKSANDER  
2. ZIENKIEWICZ IGOR Lekarski i Nauk o Zdrowiu
3. MILIAN MARCIN Mechaniczny
4. KRAWCZYK PIOTR Mechaniczny
5. CZAJA MARCIN Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki
6. ZYGMUNTOWSKI KONRAD Ekonomii i Zarządzania
7. JANKOWIAK ŁUKASZ Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki
8. MUSIOŁ BARTOSZ Mechaniczny
9. KUSIAKIEWICZ MATEUSZ Humanistyczny
10. OŚKA PATRYK Mechaniczny
11. OBEL MICHAŁ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
12. BARNUŚ PAWEŁ Ekonomii i Zarządzania
13. OSTROWSKI MICHAŁ Mechaniczny
14. KUPSKI MARCIN Ekonomii i Zarządzania
15. WĘGRZYN MICHAŁ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
16. KUŹMIAK DAWID Ekonomii i Zarządzania
17. TRĄBKA PIOTR Lekarski i Nauk o Zdrowiu
18. WOLNY KAMIL Ekonomii i Zarządzania
19. MIELECKI JAROSŁAW Lekarski i Nauk o Zdrowiu
20. BARAKOMSKI MATEUSZ Mechaniczny
21. ŻUREK ŁUKASZ Mechaniczny
22. BIAŁEK ALAN Mechaniczny
23. KNAP MATEUSZ Ekonomii i Zarządzania
24. WOŚ ŁUKASZ Mechaniczny
25. JERUSEL MARCIN Ekonomii i Zarządzania
26. KURZAWA KRZYSZTOF Matematyki,Informatyki, Ekonometrii
27. MUSIAŁ IGOR Humanistyczny
28. OSTALEC JAKUB Mechaniczny
29. MARACZ ALEKSANDER Mechaniczny
30. BYSTRZEJEWSKI MIŁOSZ Ekonomii i Zarządzania
31. SIEWIERA ROBERT Mechaniczny
32. KUŻDOWICZ PRZEMYSŁAW Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki
33. BURGHARDT JACEK Mechaniczny
34. TERLECKI ADAM Ekonomii i Zarządzania
35. PAWŁOWSKI BARTOSZ Ekonomii i Zarządzania
36. KURDYK KRZYSZTOF Lekarski i Nauk o Zdrowiu
37. PIASECKI PATRYK Mechaniczny
38. JESIOŁKIEWICZ  PATRYK Matematyki,Informatyki, Ekonometrii
39. KŁOS MATEUSZ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
40. MORAWSKI PAWEŁ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
41. BLACHA BARTEK Lekarski i Nauk o Zdrowiu
42. ŁUKA ŁUKASZ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
43. DRÓBKA ŁUKASZ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
44. KOTECKI EMIL Lekarski i Nauk o Zdrowiu
45. PAPRZYCKI ROBERT Ekonomii i Zarządzania
46. OŚKA SEBASTIAN Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki
47. KOTECKI EMIL Lekarski i Nauk o Zdrowiu
48. MATUSZEK BŁAŻEJ Lekarski i Nauk o Zdrowiu
49. PACUŁA RAFAŁ  

Klasyfikacja wydziałowa:

1 Artystyczny
2 Budownictwa, Architektury, Inżynierii Środowiska
3 Ekonomii i Zarządzania
4 Fizyki i Astronomii
5 Humanistyczny
6 Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki
7 Lekarski i Nauk o Zdrowiu
8 Matematyki,Informatyki, Ekonometrii
9 Mechaniczny
10 Nauk Biologicznych
11 Pedagogiki,Socjologii,Nauk o Zdrowiu
12 Prawa i Administracji