Terminarz: Wszystkie zespoły | Futsal - ULF - sezon 2019/20


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 02.12.2019 20:00 h Soplica Hesoyam - Koalicja Egzotyczna5 - 0
1 Kolejka 1 02.12.2019 20:30 h Wybrzeże Klatki Schodowej - GKS2 - 3
1 Kolejka 1 02.12.2019 21:00 h Butyri Cacao - Lipinki Łużyckie2 - 7
1 Kolejka 1 02.12.2019 21:30 h Wolny Elektron - Upadłe Gwiazdy0 - 1
1 Kolejka 1 02.12.2019 22:00 h Marian Mixtape - KebabuYogiego.pl1 - 4
2 Kolejka 2 09.12.2019 20:00 h KebabuYogiego.pl - FC Inżynierzy0 - 2
2 Kolejka 2 09.12.2019 20:30 h Upadłe Gwiazdy - Marian Mixtape2 - 1
2 Kolejka 2 09.12.2019 21:00 h Lipinki Łużyckie - Wolny Elektron8 - 0
2 Kolejka 2 09.12.2019 21:30 h GKS - Butyri Cacao5 - 0
2 Kolejka 2 09.12.2019 22:00 h Koalicja Egzotyczna - Wybrzeże Klatki Schodowej0 - 7
3 Kolejka 3 16.12.2019 20:00 h Butyri Cacao - Wolny Elektron2 - 1
3 Kolejka 3 16.12.2019 20:30 h GKS - Lipinki Łużyckie3 - 3
3 Kolejka 3 16.12.2019 21:00 h Soplica Hesoyam - Wybrzeże Klatki Schodowej0 - 6
3 Kolejka 3 16.12.2019 21:30 h Marian Mixtape - FC Inżynierzy2 - 3
3 Kolejka 3 16.12.2019 22:00 h Upadłe Gwiazdy - KebabuYogiego.pl0 - 0
4 Kolejka 4 13.01.2020 20:00 h Soplica Hesoyam - GKS1 - 4
4 Kolejka 4 13.01.2020 20:30 h Koalicja Egzotyczna - Butyri Cacao2 - 1
4 Kolejka 4 13.01.2020 21:00 h Wybrzeże Klatki Schodowej - Lipinki Łużyckie3 - 2
4 Kolejka 4 13.01.2020 21:30 h Wolny Elektron - Marian Mixtape3 - 0
4 Kolejka 4 13.01.2020 22:00 h Upadłe Gwiazdy - FC Inżynierzy0 - 1
5 Kolejka 5 20.01.2020 20:00 h Koalicja Egzotyczna - FC Inżynierzy0 - 3
5 Kolejka 5 20.01.2020 20:30 h Soplica Hesoyam - Upadłe Gwiazdy3 - 1
5 Kolejka 5 20.01.2020 21:00 h Wybrzeże Klatki Schodowej - Marian Mixtape6 - 0
5 Kolejka 5 20.01.2020 21:30 h Butyri Cacao - KebabuYogiego.pl4 - 1
5 Kolejka 5 20.01.2020 22:00 h GKS - Wolny Elektron6 - 1
6 Kolejka 6 27.01.2020 20:00 h Wolny Elektron - FC Inżynierzy1 - 5
6 Kolejka 6 27.01.2020 20:00 h Lipinki Łużyckie - KebabuYogiego.pl4 - 1
6 Kolejka 6 27.01.2020 20:00 h Soplica Hesoyam - Butyri Cacao1 - 1
6 Kolejka 6 27.01.2020 20:00 h Koalicja Egzotyczna - Upadłe Gwiazdy1 - 2
6 Kolejka 6 27.01.2020 20:00 h GKS - Marian Mixtape10 - 1
7 Kolejka 7 24.02.2020 20:00 h Butyri Cacao - Marian Mixtape5 - 0
7 Kolejka 7 24.02.2020 20:30 h Lipinki Łużyckie - Upadłe Gwiazdy5 - 1
7 Kolejka 7 24.02.2020 21:00 h Wybrzeże Klatki Schodowej - FC Inżynierzy0 - 5
7 Kolejka 7 24.02.2020 21:30 h Koalicja Egzotyczna - Wolny Elektron1 - 1
7 Kolejka 7 30.03.2020 20:00 h Soplica Hesoyam - KebabuYogiego.pl_ - _
8 Kolejka 8 02.03.2020 20:00 h Wybrzeże Klatki Schodowej - Upadłe Gwiazdy3 - 2
8 Kolejka 8 02.03.2020 20:30 h Soplica Hesoyam - Lipinki Łużyckie4 - 5
8 Kolejka 8 02.03.2020 21:00 h Koalicja Egzotyczna - Marian Mixtape5 - 0
8 Kolejka 8 02.03.2020 21:30 h GKS - FC Inżynierzy3 - 0
8 Kolejka 8 02.03.2020 22:00 h Wolny Elektron - KebabuYogiego.pl1 - 2
9 Kolejka 9 09.03.2020 00:00 h Lipinki Łużyckie - Marian Mixtape5 - 0
9 Kolejka 9 09.03.2020 20:00 h GKS - Upadłe Gwiazdy_ - _
9 Kolejka 9 09.03.2020 20:00 h Koalicja Egzotyczna - KebabuYogiego.pl_ - _
9 Kolejka 9 09.03.2020 20:00 h Soplica Hesoyam - FC Inżynierzy_ - _
9 Kolejka 9 09.03.2020 20:00 h Wybrzeże Klatki Schodowej - Butyri Cacao_ - _