Deszczowa Siedlnica i słoneczny Babimost

Deszczowa pogoda przywitała zawodników startujących w skokach przez przeszkody w SKJ Tradycja w Siedlnicy 1czerwca br. Błoto i wszechobecna woda nie przyniosła szczęścia naszym reprezentantom.

Startujące w konkursie klasy L Anna Szamreta z Meteorem i Pola Bir-ger z Pesto swoje przejazdy zakończyły eliminacją. Lepiej zaprezentowali się Nina Wąsik i Robert Wąsik z Rebelią, którzy przejazdy ukończyli, jednak punkty karne za zrzutki i końcowy czas przejazdu nie pozwoliły im na zajęcie miejsc na podium.

W nieco liczniejszej ekipie członkowie sekcji jeździeckiej stawili się na zawodach towarzyskich, które odbyły się tydzień później (9.06.2013r.) w Babimoście. Wśród startujących znaleźli się: Anna Szamreta z Pesto, Nina Wąsik i Malwina Kukurowska z Meteorem, Robert Wąsik z Rebelią oraz Emilia Łukasiewicz z Pesto. Powrót do miejsca, gdzie przed rokiem nasi zawodnicy debiutowali należy uznać za udany. Amazonki startujące w konkursie klasy LL znalazły się tuż za podium, zdobywając kolejno miejsca 4,5 i 6.

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii zdjęć