Futsalowcy pokonali Persę Old Profes

2013-11-05 AZS futsal prezentacja 042-2Wczoraj w hali uniwersyteckiej przy ul. Szafrana zielonogórscy futsalowcy AZS UZ MOSiR rozegrali drugi sparing przed zbliżającymi się rozgrywkami lubuskiej II ligi futsalu. Przeciwnikiem był zespół na co dzień występujący w Zielonogórskiej Lidze Szóstek Presa Old Profes.

Młodzi akademicy pokonali rywala 6:5 remisując do przerwy 2:2. O spotkaniu opowiedział nam trener zielonogórzan Maciej Górecki:

Mecz ułożył się dla nas bardzo bobrze, bo dość szybko strzeliliśmy dwie bramki. Później w naszych szeregach nastąpiło rozluźnienie, straciliśmy gola z rzutu karnego, a na dodatek przed przerwą przeciwnik zdołał wyrównać. W drugiej części to Persa pierwsza strzeliła bramkę, ale na szczęście my odpowiedzieliśmy trzema trafieniami. Prowadząc dwoma golami zdecydowaliśmy z trenerem Piotrem Groblem, że przetestujemy grę w przewadze. Niestety, grając bez bramkarza Persa ponownie zdołała wyrównać. Ostateczny cios należał jednak do nas, a konkretnie do Adriana Niedźwiedzkiego - powiedział Maciej Górecki.

2013-11-05 AZS futsal prezentacja 042-2