Wicemistrz Polski zagra w zielonogórskim AZS!

azs-uz-logo-50x50Z przyjemnością informujemy, że oficjalnie został zatwierdzony transfer nowego zawodnika - Mateusza Żelengowskiego do KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jest aktualnym wicemistrzem Polski w kategorii młodzik.

Mati-tenisstolowy

Na zdjęcou od lewej: Daniel Bobek (trener), Mateusz Żelengowski, Lucjan Błaszczyk

W ubiegłym sezonie zmagał się również w starszych kategoriach wiekowych i III lidze seniorskiej z sukcesami. W swojej, krótkiej karierze ma już "na rozkładzie" solidnych zawodników również z drugoligowych klubów. Systematycznie podnosi swoje umiejętności i jest ogromną nadzieją naszej sekcji tenisa stołowego. Wierzymy, że swoim charakterem i postawą pozytywnie wpłynie na wyniki w zbliżającym się sezonie. 

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnie został zatwierdzony transfer nowego zawodnika - Mateusza Żelengowskiego.
Mateusz jest młodym, utalentowanym i pracowitym trzynastoletnim zawodnikiem. Jest aktualnym wicemistrzem Polski w kat. młodzik, w ubiegłym sezonie zmagał się również w starszych kategoriach wiekowych i III lidze seniorskiej również z sukcesami. W swojej, krótkiej karierze ma już "na rozkładzie" solidnych zawodników również z drugoligowych klubów. Systematycznie podnosi swoje umiejętności i jest ogromną nadzieją naszej sekcji. Wierzymy, że swoim charakterem i postawą pozytywnie wpłynie na wyniki w zbliżającym się sezonie. Czego życzymy mu serdecznie w kolejnym etapie kariery zawodniczej.