XXIX Finały AMP w piłce ręcznej mężczyzn (program zawodów)

Mistrzostwa AZS-logo-50-50Przedstawiamy program zbliżających się XXIX Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn, które odbędą się w Zielonej Górze w dniach 24-27 maja 2012 roku.

PROGRAM MINUTOWY

24.05.2012 (czwartek)
16:00 - 19:00 - Przyjazd zespołów, zakwaterowanie - internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górzu, ul. Wyspiańskiego 25 (12 ekip), internat Zespołu Szkół Akademickich ul. Szosa Kisielińska 18 (3 ekipy)
18:30 - 21:30 - Kolacja (w miejscu zakwaterowania)
19:00 - 20:30 - Weryfikacja zawodników - świetlica internatu ZSOIS, I piętro (ul. Wyspiańskiego 25, Zielona Góra)
20:30 - Odprawa techniczna - świetlica internatu ZSOIS, I piętro
Koncert Bachanaliowy - stadion przy ul. Wyspiańskiego - Kamil Bednarek, Strachy na Lachy

25.05.2012 (piątek)
7:00 - 9:00 - Śniadanie (w miejscu zakwaterowania)
12:30 - Ceremonia otwarcia zawodów - hala sportowa UZ, ul. Profesora Szafrana 6
8:00 - 20:00 - I Etap finałów, gry eliminacyjne - hala sportowa ZSOiS - ul. Wazów 76 (GRUPA A i B), hala sportowa UZ - ul. Profesora Szafrana 6 (GRUPA C i D)
13:00 - 15:30 - Obiad (w miejscu zakwaterowania)
18:00 - 20:30 - Kolacja (w miejscu zakwaterowania)
Koncert Bachanaliowy - stadion przy ul. Wyspiańskiego - Muchy, Abradab, Dżem

26.05.2012 (sobota)
6:30 - 8:30 - Śniadanie
8:00 - 12:30 - I etap finałów, gry eliminacyjne c.d.
15:30 - 20:00 - II etap finałów
13:00 - 15:30 Obiad (w miejscu zakwaterowania)
18:00 - 20:30 - Kolacja (w miejscu zakwaterowania), 
20:30 - Spotkanie trenerów - Restauracja "Wrzos" - ul. Sulechowska 10

27.05.2012 (niedziela)
6:30 - 8:30 - Śniadanie w miejscu zakwaterowania
8:00 - 9:30 - II etap finałów c.d. (w w/w halach sportowych)
13:00 - 15:30 - Obiad (w miejscu zakwaterowania)
11:00 - 15:30 - III etap finałów, mecze o miejsca:
        IX - XVI - hala sportowa ZSOiS - ul. Wazów 76
        I - VII - hala sportowa UZ - ul. Profesora Szafrana 6
17:00 - Zakończenie zawodów, dekoracja zespołów - hala sportowa UZ - ul. Profesora Szafrana 6

UCZESTNICY FINAŁÓW XXIX AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN:

Grupa A:
1. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
4. Politechnika Warszawska
 
Grupa B:
1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
2. Politechnika Łódzka
3. Politechnika Poznańska
4. Uniwersytet Rzeszowski
 
Grupa C:
1. Uniwersytet Warszawski
2. Politechnika Koszalińska
3. Uniwersytet Zielonogórski
4. Uniwersytet Jagielloński
 
Grupa D:
1. Politechnika Opolska
2. Kolegium Nauczycielskie w Przemyślu
3. Uniwersytet Łódzki
4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie


AZS plakat wersjaniebieska