Kolejne 3:0 i nie zamierzają stopować! Siatkarze idą przez ligę jak burza

azs-uz-logo-50x50Zgodnie z planem, spotkanie czwartej kolejki II ligi piłki siatkowej zakończyło się zwycięstwem zielonogórzan. Akademicy w wyjazdowym pojedynku zwyciężyli z Ikarem Legnica 3:0 (26:24, 25:22, 25:15).

PS

Mimo, iż mecz trwał zaledwie 72 minuty to nie należał do najłatwiejszych. W tym dniu nie wszystko wychodziło lubuskim drugoliwcom. Świadczyć o tym mogą wyniki pierwszych dwóch setów, gdzie rywalizacja toczyła się do samego końca. W trzecim secie biało-zieloni pewnie już odjechali rywalowi, inkasując kolejne 3 oczka do ligowej tabeli.

Podopieczni Wiktora Zasowskiego i Roberta Sokala nadal liderują w drugoligowej tabeli grupy 4. O kolejne zwycięstwo zawalczą w najbliższą sobotę, 26 października, podejmując przed własną publicznością MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00 w hali sportowej UZ przy ul. Prof. Szafrana 6. Wstęp wolny!