Ostatni mecz przed Play-out'ami [galeria]

azs-uz-logo-50x50Sobotnie spotkanie z KS Bielawianka Bester Bielawa skończyło się wynikiem w setach 1:3 dla gości. Mimo wyniku był to bardzo wyrównany mecz z którego galerię znajdziecie poniżej.

int-04540

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Sobotnie spotkanie z Jelczem [galeria]

azs-uz-logo-50x50Wczorajszy mecz przysporzył wiele trudu obu drużynom jednak ostatecznie akademicy musieli uznać wyższość Volley Jelcz-Laskowice. Przegrana ta jednak nie demotywuje, a wręcz buduje drużynę na zbliżające się wielkimi krokami play-out'y. Żeby wspomnieć ten mecz zapraszamy do obejrzenia galerii.

int-02757

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Mecz z masą emocji jednak bez szczęśliwego zakończenia! [galeria]

azs-uz-logo-50x50Wczorajszy mecz naszych szczypiornistów był nad wyraz emocjonujący. Zaczynając od kilkubramkowej straty wyszliśmy obronną ręką i wyrobiliśmy sobie przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:16 dla drużyny gości z Gorzyc Wielkich. Następnie przez serię błędów nasi przeciwnicy zyskali sześciobramkową przewagę, którą jednak udało się w końcówce odrobić i stan 30:30 dawał nadzieję na wygraną. Niestety przegraliśmy 32:31. 

int-01874

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Mecz siatkarzy przeciwko Astrze [Galeria]

azs-uz-logo-50x50Jesteśmy po sobotnim meczu naszych akademików. Mimo, że nie był to najlepszy mecz, który zakończył się wynikiem 0:3 (18,15,11),  warto przypomnieć go sobie za pomocą galerii zdjęć, którą znajdziecie poniżej.

int-00358

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Sparing szczypiornistów z Astromalem

azs-uz-logo-50x50Wczoraj nasi akademicy podjęli w meczu sparingowym Real Astromal Leszno wygrywając wynikiem 27:22. Przygotowania do drugiej rundy wciąż trwają. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu.

int-09976

--Link do galerii--

Szatnia Akademików: Nadchodzą derby

indexW dzisiejszym wydaniu Szatni Akademików studio Marcina Krzywickiego odwiedzili Robert Bitner - zawodnik KU AZS UZ wraz z Wiktorem Zasowskim - trenerem Astry Nowa Sól, z którą nasi akademicy zagrają w sobotę. Posłuchajcie co mieli do powiedzenia przedstawiciele drużyn zbliżających się derbów.

Szatnia Akademików: siatkarskie przemyślenia

indexW dzisiejszym wydaniu Szatni Akademików z Marcinem Krzywickim na temat obecnego sezonu w wykonaniu naszej drużyny oraz o przeszłości i planach rozmawiał Łukasz Klucznik - były kapitan KU AZS UZ w siatkówce.

Wygrana siatkarzy! [galeria]

azs-uz-logo-50x50Nasi siatkarze wygrali ostatni mecz przeciwko MUKS Ziemia Milicka Milicz wynikiem 3:2 grając bardzo dobry tie-break. Za tydzień czeka ich kolejny mecz w II Lidze Piłki Siatkowej, a tymczasem by przypomnieć sobotnie zwycięstwo zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.

int-08199

--Link do galerii--

Fotorelacja z meczu siatkarzy

azs-uz-logo-50x50Wracamy do wczorajszych rozgrywek, w których nasi siatkarze podjęli drużynę z Wałbrzycha. Link do galerii znajdziecie poniżej.

 

int-0387

Fot. Tomasz Ostrowski

Galeria AZS US - KPS Chełmiec Wałbrzych

Czarny weekend naszych akademików...[FOTORELACJA]

azs-uz-logo-50x50Minionej soboty ze sportowego punktu widzenia niestety nie możemy zaliczyć do udanej. Nasi akademicy odnieśli podwójną porażkę, a punkty za mecze siatkówki oraz piłki ręcznej wyjechały z Zielonej Góry. 


int-9856

Czytaj więcej...

Siatkarze bez zwycięstwa! Przegrywamy z SPS Chrobry Głogów

azs-uz-logo-50x50Porażką zakończył się weekendowy mecz piłki siatkowej mężczyzn. Biało-zieloni przegrali w sobotę, 24 października we własnej hali z SPS Chrobry Głogów 0:3 (20:25, 21:25, 26:28).

siatka2410