Piękny weekend w wykonaniu sekcji ligowych!

azs-uz-logo-50x50Piękny weekend w wykonaniu naszych akademików!
W meczach na szczycie siatkarze w Gubinie wygrywają 3:2,
futsaliści w Pyskowicach remisują 2:2,
Tenisiści stołowi w Ciechowie wygrywają 6:4,
Piłkarze ręczni towarzysko pokonują u siebie KPR Gryfino 39:34
Brawo WY!

weekend 15 stycznia 2022

Pierwszy mecz - pierwsze zwycięstwo

azs-uz-logo-50x50Dobry krok w nowy rok! Siatkarze wygrali mecz przeciwko KS ATAK Gorzów Wielkopolski wynikiem 3:0 i umocnili swoją pozycję na szczycie tabeli.

siatka atak gorzow 2022 2 kolejka wynik

Pierwszy mecz w roku 2022 na naszej hali!

azs-uz-logo-50x50Pierwszy mecz na naszej hali w tym roku! Siatkarze podejmą u siebie KS ATAK Gorzów Wielkopolski - rywala, który w tym momencie znajduje się na 3 miejscu w tabeli. Zapraszamy do kibicowania już w sobotę o 17:00! Wstęp wolny

siatka atak gorzow 2022 2 kolejka

Szatnia Akademików: Koniec roku z siatkówką

indexOstatnia w tym roku Szatnia Akademików to podsumowanie dotychczasowych poczynań siatkarzy trzecioligowego KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zespół po spadku gra w lidze wojewódzkiej pod wodzą Wiktora Zasowskiego. Trener akademików był gościem Marcina Krzywickiego.

Seria zwycięstw na zakończenie roku

azs-uz-logo-50x50Co za weekend! Wspaniałe zakończenie tego roku oprócz szczypiornistów zapewnili siatkarze wygrywając mecz na wyjeździe przeciwko KS ATAK Gorzów Wielkopolski wynikiem 0:3 Gratulujemy spotkania!

siatkowka ks atak 1 kolejka

Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe - Fitness!

azs-uz-logo-50x50Zajęcia Fitness w ramach fakultetów z Dawidem Krystkiem ruszyły pełną parą! Zajrzeliśmy z kamerą na ostatni trening. Było naprawdę gorąco. Wyrób legitymację AZS, przyjdź i przekonaj się sam! Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie lub pod numerem telefonu w godzinach pracy biura: +48 789 441 714.
To z kim widzimy się w najbliższy czwartek?

Szatnia Akademików: zaglądamy do siatkarzy

indexSiatkarze KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego rywalizują na trzecioligowym poziomie. W sobotę zmierzą się z jednym z głównych faworytów rozgrywek MLKS Volley Gubin. W studiu Maciej Januszewski, gracz akademików. Zapraszamy do wysłuchania audycji wraz z Marcinem Krzywickim.

Pierwszy trening siatkarzy przed sezonem ligowym

azs-uz-logo-50x50Wczorajszego dnia nasi siatkarze rozpoczęli treningi przed zbliżającym się sezonem w III lidze piłki siatkowej. Odwiedziliśmy ich na początku przygootowań z aparatem. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć. Zespół w tym sezonie poprowadzi, tak jak w poprzednim - Robert Sokal.

int-08064

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Koniec sezonu siatkarskiego

indexZa nami ostatni mecz dla siatkarskich akademików. Co na temat tego oraz nadchodzącego sezonu miał w studiu Marcina Krzywickiego do powiedzenia Jerzy Dalecki - przedstawiciel sekcji siatkarskiej? Przekonajcie się w najnowszym wydaniu Szatni Akademików.

Nieudany sezon siatkarskich akademików [galeria]

azs-uz-logo-50x50Nasi akademicy zakończyli walkę o pozostanie w II lidze siatkówki. Niestety seria meczów zakończyła się wygraną dla drużyny przeciwnej.
int-07762

Fot. Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Debata przed serią play-out

indexW Szatni Akademików podsumowanie rundy zasadniczej w wykonaniu siatkarzy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy wygrali tylko dwa mecze i zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy IV drugiej ligi. Jak zatem wygrać trzy mecze w serii z Ikarem Legnica? To ten zespół będzie rywalem zielonogórzan w fazie play-out. Przegrany spadnie do III ligi. Rozmawiamy dziś z trenerem Robertem Sokalem i rozgrywającym Łukaszem Klucznikiem. Zapraszamy do wysłuchania audycji prowadzonej przez Marcina Krzywickiego.

Dodatkowe informacje