Drugi Camp siatkarek zakończony!

azs-uz-logo-50x50Drugi Camp w siatkówce kobiet przeszedł do historii. I tym razem frekwencja dopisała, bo o miejsce w III ligowej drużynie zmagało się 25 zawodniczek. To był owocny czas, o którego rezultacie dowiecie się już w nowym sezonie ligowym. Do zobaczenia!
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z dnia wczorajszego.

2 camp 2022 siatkowka
Zdjęcia: Ostry Kadr - Tomek Ostrowski

 --Kliknij aby przejść do galerii--

2 Camp siatkówki kobiet! Przyjdź i sprawdź się!

azs-uz-logo-50x50Przed nami drugi i już ostatni CAMP, na który trenerzy Anna i Jakub Czarneccy zapraszają w ramach naborów do drużyny III ligi siatkówki kobiet. Kochasz siatkówkę i chciałabyś wiązać przyszłość z Zieloną Górą i Uniwersytetem Zielonogórskim? Czekamy właśnie na Ciebie!
Widzimy się 20 czerwca (poniedziałek) na hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana 6 o godzinie 20:00.

plakat siatkówka camp2

Siatkówka kobiet w Bachanaliowym wydaniu

azs-uz-logo-50x50W czwartek 09.06.2022r na Hali Uniwersyteckiej w ramach sportowych obchodów 50 Bachanaliów oraz projektu budowy ligowej drużyny żeńskiej odbył się I Bachanaliowy Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Dyrektora KU AZS UZ. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Turniej odbył się systemem każdy z każdym. Trener Jakub Czarnecki miał okazję do przyjrzenia się potencjalnym zawodniczkom ligowym w zmaganiach meczowych oraz zaproszenia zainteresowanych Pań na ostatni już Camp, który odbędzie się 20.06.2022r. o godzinie 20:00 na Hali Uniwersyteckiej.

bachanalia siatkowka
Zdjęcie: Ostry Kadr - Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: O starcie kobiecej siatkówki

indexSiatkówka pań w Zielonej Górze? Jak najbardziej. Dziś w "Szatni Akademików" porozmawiamy o kobiecej stronie tej dyscypliny sportu. Gościem jest trener Jakub Czarnecki. Na audycję zaprasza Maciej Noskowicz.

Bachanalia 2022: Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Dyrektora AZS (Regulamin)

azs-uz-logo-50x509 czerwca czeka nas Bachanaliowy Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Dyrektora AZS! Jest to kolejna impreza sportowa rozgrywana w ramach 50 Dni Kultury Studenckiej Bachanalia. Na hali przy ul. Prof. Szafrana 6 zmierzą się drużyny w dyscyplinie, która już niedługo zostanie otwarta w naszym Klubie. Zapisy na turniej można składać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zobaczenia za tydzień! Regulamin zawodów w formie pliku pdf znajduje się pod plakatem.

plakat siatka

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN_TURNIEJ_BACHANALIA_SIATKÓWKA.pdf)REGULAMIN ZAWODÓW

1 Camp Siatkówka Kobiet za nami

azs-uz-logo-50x50Jesteśmy po pierwszym Campie w siatkówce kobiet 2022 do zespołu III ligi. Frekwencja dopisała - trenerzy Anna i Jakub Czarneccy oceniali sprawność i umiejętności aż 30 kandydatek! Już teraz możemy zdradzić, że kolejna edycja Camp wraz z naborem do drużyny siatkówki kobiet odbędzie się 20 czerwca 2022 (poniedziałek) o godzinie 20:00 w hali przy ul. Prof. Szafrana 6. Z kim widzimy się po raz kolejny, a kto jeszcze do nas na nowo dołączy? W oczekiwaniu na II edycję zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć z wczorajszego dnia. Kliknijcie w zdjęcie poniżej.

camp 1 2022
Zdjęcia: Ostry Kadr - Tomek Ostrowski

Camp Siatkówka Kobiet 2022

azs-uz-logo-50x50Trenerzy Anna i Jakub Czarneccy zapraszają na Camp w ramach naborów do drużyny III ligi siatkówki kobiet. Kochasz siatkówkę i chcesz wiązać przyszłość z Zieloną Górą i Uniwersytetem Zielonogórskim? Czekamy właśnie na Ciebie!
Widzimy się 30 maja (poniedziałek) na hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Prof. Szafrana 6 o godzinie 20:00. Przyjdź, sprawdź się i być może razem z nami rozpocznij nową przygodę!

plakat siatkówka camp

Koniec baraży w III lidze siatkówki

azs-uz-logo-50x50Siatkarze KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wzięli udział w odbywających się w dniach 08-10.04.2022 r, w Rudzińcu barażach o II ligę siatkówki.

sitkarze 2022 baraze

Czytaj więcej...

Akademicy wygrywają ligę!

azs-uz-logo-50x50Siatkarze KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego podjęli w sobotę 26 marca na wyjeździe drużynę UKS 13 LO VII Zielona Góra. Po wygranej 0:3 akademicy wygrywają 3 ligę siatkówki. Kończą rok z bilansem 12 wygranych i 2 porażek co razem daje 36 punktów! Kolejny przystanek - baraże o 2 ligę.

wygrana 3 ligi siatkarze 2022

Czytaj więcej...

Co za weekend!

azs-uz-logo-50x50Rewelacyjna sobota! Pierwszy mecz dzisiejszego dnia siatkarze poprowadzili do zwycięstwa 3:0 w setach i tym samym utrzymali pozycję lidera. Piłkarze ręczni idąc śladem siatkarzy wygrali swój mecz przeciwko MKS Tęcza Folplast Kościan wynikiem 27:25 zdobywając kolejne 3 ligowe punkty w grupie B I ligi. Gratulacje!

tecza koscian2 2 kolejka 2022

Szatnia Akademików: pracowity weekend w III lidze siatkówki

indexCo słychać u siatkarzy? Sprawdzamy, bo pracowity weekend za tą sekcją KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego w III lidze, ale słodko-gorzki. O tym, co było, jak i o tym, co będzie rozmawiał z grającym trenerem, Wiktorem Zasowskim Marcin Krzywicki.

Dodatkowe informacje