Pierwszy trening siatkarzy przed sezonem ligowym

azs-uz-logo-50x50Wczorajszego dnia nasi siatkarze rozpoczęli treningi przed zbliżającym się sezonem w III lidze piłki siatkowej. Odwiedziliśmy ich na początku przygootowań z aparatem. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć. Zespół w tym sezonie poprowadzi, tak jak w poprzednim - Robert Sokal.

int-08064

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Koniec sezonu siatkarskiego

indexZa nami ostatni mecz dla siatkarskich akademików. Co na temat tego oraz nadchodzącego sezonu miał w studiu Marcina Krzywickiego do powiedzenia Jerzy Dalecki - przedstawiciel sekcji siatkarskiej? Przekonajcie się w najnowszym wydaniu Szatni Akademików.

Nieudany sezon siatkarskich akademików [galeria]

azs-uz-logo-50x50Nasi akademicy zakończyli walkę o pozostanie w II lidze siatkówki. Niestety seria meczów zakończyła się wygraną dla drużyny przeciwnej.
int-07762

Fot. Tomasz Ostrowski

Czytaj więcej...

Szatnia Akademików: Debata przed serią play-out

indexW Szatni Akademików podsumowanie rundy zasadniczej w wykonaniu siatkarzy AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy wygrali tylko dwa mecze i zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy IV drugiej ligi. Jak zatem wygrać trzy mecze w serii z Ikarem Legnica? To ten zespół będzie rywalem zielonogórzan w fazie play-out. Przegrany spadnie do III ligi. Rozmawiamy dziś z trenerem Robertem Sokalem i rozgrywającym Łukaszem Klucznikiem. Zapraszamy do wysłuchania audycji prowadzonej przez Marcina Krzywickiego.

Ostatni mecz przed Play-out'ami [galeria]

azs-uz-logo-50x50Sobotnie spotkanie z KS Bielawianka Bester Bielawa skończyło się wynikiem w setach 1:3 dla gości. Mimo wyniku był to bardzo wyrównany mecz z którego galerię znajdziecie poniżej.

int-04540

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Sobotnie spotkanie z Jelczem [galeria]

azs-uz-logo-50x50Wczorajszy mecz przysporzył wiele trudu obu drużynom jednak ostatecznie akademicy musieli uznać wyższość Volley Jelcz-Laskowice. Przegrana ta jednak nie demotywuje, a wręcz buduje drużynę na zbliżające się wielkimi krokami play-out'y. Żeby wspomnieć ten mecz zapraszamy do obejrzenia galerii.

int-02757

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Mecz z masą emocji jednak bez szczęśliwego zakończenia! [galeria]

azs-uz-logo-50x50Wczorajszy mecz naszych szczypiornistów był nad wyraz emocjonujący. Zaczynając od kilkubramkowej straty wyszliśmy obronną ręką i wyrobiliśmy sobie przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:16 dla drużyny gości z Gorzyc Wielkich. Następnie przez serię błędów nasi przeciwnicy zyskali sześciobramkową przewagę, którą jednak udało się w końcówce odrobić i stan 30:30 dawał nadzieję na wygraną. Niestety przegraliśmy 32:31. 

int-01874

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Mecz siatkarzy przeciwko Astrze [Galeria]

azs-uz-logo-50x50Jesteśmy po sobotnim meczu naszych akademików. Mimo, że nie był to najlepszy mecz, który zakończył się wynikiem 0:3 (18,15,11),  warto przypomnieć go sobie za pomocą galerii zdjęć, którą znajdziecie poniżej.

int-00358

Fot. Tomasz Ostrowski

--Link do galerii--

Sparing szczypiornistów z Astromalem

azs-uz-logo-50x50Wczoraj nasi akademicy podjęli w meczu sparingowym Real Astromal Leszno wygrywając wynikiem 27:22. Przygotowania do drugiej rundy wciąż trwają. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu.

int-09976

--Link do galerii--

Szatnia Akademików: Nadchodzą derby

indexW dzisiejszym wydaniu Szatni Akademików studio Marcina Krzywickiego odwiedzili Robert Bitner - zawodnik KU AZS UZ wraz z Wiktorem Zasowskim - trenerem Astry Nowa Sól, z którą nasi akademicy zagrają w sobotę. Posłuchajcie co mieli do powiedzenia przedstawiciele drużyn zbliżających się derbów.

Szatnia Akademików: siatkarskie przemyślenia

indexW dzisiejszym wydaniu Szatni Akademików z Marcinem Krzywickim na temat obecnego sezonu w wykonaniu naszej drużyny oraz o przeszłości i planach rozmawiał Łukasz Klucznik - były kapitan KU AZS UZ w siatkówce.

Dodatkowe informacje