Gim 4 i Gim 6 najlepsze w GLPS

siatkowka16 grudnia rozgrywki siatkarskie w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zakończyły zielonogórskie gimnazja. W turnieju finałowym, który tradycyjnie odbył się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana 6 wśród dziewcząt najlepiej dysponowana była reprezentacja Gimnazjum nr 4 prowadzona przez Małgorzatę Miciul, która w finale pokonała drużynę Patrycji Matyjaszczyk - Gimnazjum nr 1. Trzecie miejsce zajęło Gimnazjum nr 7 zwyciężając Gimnazjum nr 10.

8. Gimnazjum nr 2

Wśród chłopców bezkonkurencyjne było Gimnazjum nr 6 prowadzone przez Michała Kasperowicza, które w finale pokonało drużynę Roberta Sztejny czyli Gimnazjum nr 1. Brązowy medal przypadł uczniom Gimnazjum nr 7, którzy okazali się lepsi od reprezentacji Gimnazjum nr 2.