II liga siatkówki: Spokojny triumf drugoligowców!

azs-uz-logo-50x50Choć wynik może budzić wątpliwości to nie odzwierciedla do końca tego, co działo się na siatkarskim parkiecie. W sobotnim spotkaniu zespół prowadzony przez Tomasza Palucha pokonał sulechowską ekipę Oriona 3:1.

Mecz mógł zakończyć się po 3. secie, jednak jego końcówka nie została dobrze rozegrana przez biało-zielonych. Tylko wtedy gra gospodarzy budziła pewne rozczarowanie. Reszta meczu wyraźnie należała do reprezentacji Zielonej Góry. Siatkarze Uniwersytetu Zielonogórskiego spokojnie rozgrywali kolejne akcje, a Trener mógł śmiało rotować w składzie dając szansę młodszym zawodnikom. Na ich twarzach nie było widać stresu, co zaowocowało zwycięstwem.

Wisienką na torcie pozostał czwarty set. Siatkarze z Grodu Bachusa, eksponując pewność siebie udowodnili swoją wyższość nad przeciwnikiem. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1. Tym samym podopieczni Tomasza Palucha dopisali na swoje konto kolejne punkty.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Orion Sulechów 3:1
(26:24, 25:23, 23:25, 25:18)