Wygraliśmy etap grupowy trzema zwycięstwami na trzy mecze

 

Unihokeiści otwierają nowy tor w Parku Trampolin

Zielonogórski unihokeiści otrzymali zaproszenie po I Mistrzostw Zielonej Góry w zbijaka, w którym zajęli 4. miejsce. W ich udziale padło zadanie otwarcia toru ninja.

27653746_1505035929614304_796841271_o.jpg

Czytaj więcej...

Pierwsze ligowe zwycięstwa na koncie unihokeistów z Grodu Bachusa!

azs-uz-logo-50x50Pot, wytrwałość i zacięta walka - tak w krótkich słowach można opisać sobotnie starcia zielonogórskich unihokeistów. Biało-zieloni rozegrali 2 spotkania, z którego jedno zwyciężyli, a w drugim podzielili się punktami.

unihocki

Czytaj więcej...

Reprezentacja Unihokeja zagrała w Turnieju Zbijaka w Parku Trampolin!

azs-uz-logo-50x50Nie tylko rozgrywkami ligowymi zielonogórski AZS żyje. Reprezentacja naszego Klubu (sekcja unihokeja) zdobyła czwarte miejsce w Turnieju Zbijaka rozegranym w Parku Trampolin Skokoloko.

uniskokolok

 

Czytaj więcej...

Florbalki.pl Masters Cup w Zielonej Górze z udziałem 10 zespołów!

azs-uz-logo-50x50Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca w Zielonej Górze odbędzie się kolejna impreza unihokeistów. Po raz pierwszy do Zielonej Góry zjedzie się aż 10 zespołów. Zapraszamy do kibicowania już od godziny 9:00.

unihokej

Czytaj więcej...

Wspaniały występ zielonogórskich unihokeistów na Dolnym Śląsku!

azs-uz-logo-50x50Unihokeiści KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie próżnują. Ostatecznie na turnieju we Wrocławiu zajęli drugie miejsce, nie przegrywając z żadnym zespołem. Był to pierwszy ich występ na scenie akademickiej.

unihoki123

 

Zielonogórscy unihokeiści zgarniają złoto i srebro na turnieju (wyniki)

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 6 maja dwie drużyny AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wzięły udział w turnieju towarzyskim, w którym brały udział jeszcze dwie ekipy AZS Uniwersytet Poznański i UKS Absolwent Siedlec.

unihokii

Czytaj więcej...

Unihokeiści niepokonani w I rundzie Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej

azs-uz-logo-50x50W środę, 26 kwietnia unihokeiści KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego uczestniczyli we Wrocławiu na I części turnieju uczelni Dolnośląskich i Lubuskich. Biało-zieloni nie przegrali żadnego meczu!

unihoki

Czytaj więcej...

Sesja zdjęciowa 16/17 - największa sekcja uczelniana w tym roku

50Dziś prezentujemy Wam przedostatni folder ze zdjęciami naszych zawodników. Do wglądu pozostawiamy Wam zdjęcia najliczniejszej sekcji uczelnianej. Oczywiście to tylko część członków, która mogła się pojawić na naszej sesji.

unihok

Czytaj więcej...

Godzina Rektorska - unihokeiści z ambitnymi planami! Co i jak będzie?

indexSekcja unihokeja KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego działa niezwykle prężnie, a co za tym idzie ma wielkie ambicje. Udział w rozgrywkach ligowych, organizacja ogólnopolskich turniejów... to tylko namiastka tego co planują członkowie tej sekcji.

Tobiasz Bartyzel

Czytaj więcej...

I Mikołajkowy Turniej Unihokeja w Zielonej Górze za Nami (relacja, foto)

50W sobotę, 3 grudnia odbył się I Mikołajkowy Turniej Unihokeja w Zielonej Górze. Cały dzień zmagań i walki na parkiecie. Gościliśmy drużyny z Warszawy, Siedlca, Żar, Nowego Tomyśla, Poznania, Opalenicy i Tychów.

unihok

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje