Florbalki.pl Masters Cup w Zielonej Górze z udziałem 10 zespołów!

azs-uz-logo-50x50Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca w Zielonej Górze odbędzie się kolejna impreza unihokeistów. Po raz pierwszy do Zielonej Góry zjedzie się aż 10 zespołów. Zapraszamy do kibicowania już od godziny 9:00.

unihokej

Czytaj więcej...

Wspaniały występ zielonogórskich unihokeistów na Dolnym Śląsku!

azs-uz-logo-50x50Unihokeiści KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego nie próżnują. Ostatecznie na turnieju we Wrocławiu zajęli drugie miejsce, nie przegrywając z żadnym zespołem. Był to pierwszy ich występ na scenie akademickiej.

unihoki123

 

Zielonogórscy unihokeiści zgarniają złoto i srebro na turnieju (wyniki)

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 6 maja dwie drużyny AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego wzięły udział w turnieju towarzyskim, w którym brały udział jeszcze dwie ekipy AZS Uniwersytet Poznański i UKS Absolwent Siedlec.

unihokii

Czytaj więcej...

Unihokeiści niepokonani w I rundzie Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej

azs-uz-logo-50x50W środę, 26 kwietnia unihokeiści KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego uczestniczyli we Wrocławiu na I części turnieju uczelni Dolnośląskich i Lubuskich. Biało-zieloni nie przegrali żadnego meczu!

unihoki

Czytaj więcej...

Sesja zdjęciowa 16/17 - największa sekcja uczelniana w tym roku

50Dziś prezentujemy Wam przedostatni folder ze zdjęciami naszych zawodników. Do wglądu pozostawiamy Wam zdjęcia najliczniejszej sekcji uczelnianej. Oczywiście to tylko część członków, która mogła się pojawić na naszej sesji.

unihok

Czytaj więcej...

Godzina Rektorska - unihokeiści z ambitnymi planami! Co i jak będzie?

indexSekcja unihokeja KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego działa niezwykle prężnie, a co za tym idzie ma wielkie ambicje. Udział w rozgrywkach ligowych, organizacja ogólnopolskich turniejów... to tylko namiastka tego co planują członkowie tej sekcji.

Tobiasz Bartyzel

Czytaj więcej...

I Mikołajkowy Turniej Unihokeja w Zielonej Górze za Nami (relacja, foto)

50W sobotę, 3 grudnia odbył się I Mikołajkowy Turniej Unihokeja w Zielonej Górze. Cały dzień zmagań i walki na parkiecie. Gościliśmy drużyny z Warszawy, Siedlca, Żar, Nowego Tomyśla, Poznania, Opalenicy i Tychów.

unihok

Czytaj więcej...

Pierwsze lody przełamane. Bachanaliowy Turniej w unihokeja (info, foto)

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 21 maja w hali UZ przy ul. Profesora Szafrana odbył się pierwszy Turniej Bachanaliowy w unihokeja. W zabawie udział wzięły 4 drużyny: UKS Prus Żary, Absolwent Siedlec i Krokodyle Floorball Poznań oraz KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego.

unihokej

Czytaj więcej...

Wyjście edukacyjne zielonogórskiej sekcji unihokeja AZS w "Lotniku"

azs-uz-logo-50x50We wtorek, 23 lutego sekcja unihokeja odbyła wyjście edukacyjne do popularnego "Lotnika". Reprezentanci AZS udali się tam w celu propagowania unihokeja na terenie Zielonej Górze wśród młodzieży ze szkoł średnich.

unihokej

Czytaj więcej...

Unihokeiści triumfują na wyjeździe. Pierwsze lody przełamane!

azs-uz-logo-50x50W środę doszło do pierwszego spotkania unihokeistów na wyjeździe. Nasza reprezentacja grała przeciwnko UKS Absolwent Siedlec. Mimo oporu, przeciwnik nie dał rady z przeważająca siłą AZS i w końcowym rezultacie ekipa biało-zielonych zwyciężyła 9:6.

Czytaj więcej...

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - UKS Prus Żary (zapowiedź)

azs-uz-logo-50x50W ostatnim dniu stycznia w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego będziemy mogli zobaczyć dyscyplinę, która nie często króluje na naszym parkiecie. W niedzielę towarzyskie spotkanie rozegra sekcja unihokeja.

plakat

Czytaj więcej...