Ju-Jitsu

Mistrzostwo Polski w ju-jitsu dla zielonogórskiej reprezentacji AZS

azs-uz-logo-50x5015 kwietnia br. zawodnicy sekcji ju-jitsu Karolina Tomiak i Szymon Habura w Sochaczewie siegneli po Mistrzostwo Polski w konkurencji duo system junior. Ponadto Marcin Jancy na VI Ogolnopolskim Turnieju Sztuk Walki zdobył 2 miejsce w konkurencji grappling.

IMG 20180415 175445

Złote medale i tytuły Mistrzów Polski w konkurencji Kata Ju-Jitsu Parami

azs-uz-logo-50x50W minioną sobotę, 21.10 zawodnicy sekcji Ju-Jitsu KU AZS Uniwerytetu Zielonogórskiego zdobyli złoty medal i tytuł mistrza Polski na Mistrzostwach Polski Seniorów w konkurencji Kata Ju-Jitsu Parami.

medaliści MP Juniorów 3

Czytaj więcej...

Roi się od sukcesów sekcji Ju-Jitsu! Kolejny Puchar dla Zielonej Góry

azs-uz-logo-50x50W ostatnia sobotę, 30.09 w Słupsku Maciej Sikora i Radosław Tomiak obronili Puchar Polski Seniorów w konkurencji Kata Ju-Jitsu Parami. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w najbliższych imprezach sportowych.

Sukcesy reprezentantów ju-jitsu! Puchary Polski i złoto w Balkan Open

azs-uz-logo-50x50Miniony tydzień był niezwykle chojny dla zawodników sekcji zielonogórskiego ju-jitsu. W sobotę, 16 sierpnia w Sochaczewie łupem padły Puchary Polski, zaś kilka dni później złoto w Balkan Open!

ju-jitsu

Czytaj więcej...

Złoto Alexa Kocha w Pucharze Polski w Sochaczewie. To nie koniec!

azs-uz-logo-50x50W sobotę, 16 września w Sochaczewie odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu. Po czterech walkach najlepszy okazał się reprezentant KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Alex Koch. Wielkie gratulacje!

jj

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny - 2 złota naszego reprezentanta!

azs-uz-logo-50x50Miło Nam poinformować, iż na szczecińskim Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Ju-Jitsu, nasz zawodnik Alex Koch zdobył 2 złote medale: w klasyfikacji U-21 i seniorów. Wszystkie 7 walk zakończył przed czasem.

Alex Koch

 

Nasz zawodnik - Alex Koch Mistrzem Polski Ju-Jitsu w kategorii U-21!

50W sobotę, 28 stycznia w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Ju-Jitsu. W imprezie organizowanej przez Polski Związek Ju-Jitsu wzięło udział ponad 250 zawodników i zawodniczek z najsilniejszych klubów z całej Polski.

jj

Czytaj więcej...

Ju-jitsu: Medale na Mistrzostwach Polski i w Pucharze Polski

azs-uz-logo-50x50Milo Nam poinformować, że reprezentacja KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego: Maciej Sikora i Radoslaw Tomiak zdobyła w ostatnim czasie 2 ważne medale. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Dwa złote medale w III Ogólnopolskim Turnieju Ju-Jitsu w Mirsku (wyniki)

azs-uz-logo-50x50Miło Nam poinformować, że zawodnicy KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - sekcja Ju-Jitsu zdobyli dwa złote medale w III Ogólnopolskim Turnieju Ju-Jitsu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk.

Czytaj więcej...

Seminarium mistrzów International Modern Ju-Jitsu Federation

W miniony weekend, 26 września 2015r. w Głogowie odbyło się seminarium mistrzów International Modern Ju-Jitsu Federation oraz zaproszonych gości. Gospodarzem wydarzenia był Prezydent Federacji Roman Grzegorz 10 DAN. Na imprezie również był obecny Wiceprezydent Polskiego Związku Ju-Jitsu Dariusz Hajewski 8 DAN.

jj

Czytaj więcej...

PP w Sztukach Walki: Brązowy medal Macieja Sikory

azs-uz-logo-50x5021 marca 2015 roku na odbywającym się w Łodzi Pucharze Polski w Sztukach Walki reprezentujący barwy KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Maciej Sikora z sekcji Ju-Jitsu wywalczył w kat. +91 brązowy medal. Serdecznie gratulujemy i życzymy naszemu zawodnikowi i trenerowi w jednej osobie dalszych sukcesów.