Informacja dla uczestników zajęć z jeździectwa już na Waszym mailu!

azs-uz-logo-50x50Uwaga! Osoby, które zapisały się na zajęcia jeździeckie w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych. Mamy dla Was nowe informacje!

jeździectwo

Zajęcia jeździeckie ruszają w semestrze letnim! Zebranie w czwartek

jezdziectwo-50x50Już w czwartek, 05.03 w Ośrodku Jeździeckim w Raculce odbędzie się zebranie organizacyjne dla wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jeździeckich w semestrze zimowym. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Serdecznie zapraszamy!

koń

Piotr Kaliszuk - Halowym Akademickim Mistrzem Polski

W dniach 13 ? 15.04.2018r. odbyły się w Lesznie XIV Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w dwóch kategoriach Amatorów i Profi.

image1.jpeg

Czytaj więcej...

Mamy jeszcze wolne miejsca na zajęcia z jeździectwa! Zainteresowani?

azs-uz-logo-50x50We wtorek, 10.10 w Stadninie Koni w Raculce odbyło się spotkanie organizacyjne zajęć z jeździectwa. W trakcie zebrania uformowały się 3 pewne grupy oraz 2 kolejne, które mają szansę powstać. Poniżej przedstawiamy wolne miejsca w grupach.

jeździectwo

Czytaj więcej...

Ostatnie miejsce na zajęciach jeździeckich. Kto pierwszy ten lepszy!

jezdziectwo-50x50Na prośbę naszych studentów stworzyliśmy dodatkowe grupy z zajęć jeździeckich. Wszystkie wypełniły się już po brzegi, a Nam pozostało ostatnie, nieobsadzone miejsce. Zapraszamy chętnych do rezerwacji ostatniego miejsca.

Raculka

Czytaj więcej...

Zajęcia z jeździectwa prawie w komplecie! Zostało 1 ostatnie miejsce!

jezdziectwo-50x50Bieżący rok akademicki cieszy się sporym zainteresowaniem zajęciami z jeździectwa. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego przygotował aż 4 grupy dla zainteresowanych. Zostało 1 ostatnie miejsce. Kto pierwszy ten lepszy!

Jeździectwo

Czytaj więcej...

Dobry występ na Akademickich Mistrzostwach Świata w jeździectwie

W dniach 27.06 - 02.07.2016r. w Flyinge (Szwecja) odbyły się Akademickie Mistrzostwa Świata w jeździectwie. W zawodach startowały ekipy z 18 państw w 3-osobowych drużynach. Reprezentacja Polski pojechała w składzie: Agata Dalhke (UAM Poznań), Agata Mizgier (AE Poznań) i Piotr Kaliszuk (Uniwersytet Zielonogórski).

reprezentacja

Czytaj więcej...

Powołanie na XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie

azs-logoW dniach 28.06-02.07.2016 w Flyinge (Szwecja) odbędą się XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeźdzcietwie. W skład 6-osobowej reprezentacji weszło 4 zielonogórzan. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Dominika Kiszkurno z brązowym medalem AMP w jeździectwie

jezdziectwo-50x50Miło Nam poinformować, iż studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego - Dominika Kiszkurno zdobyła brązowy medal w kategorii Uniwersytetów na Akademickich Mistrzostwach Polski w jeździectwie w kombinacji skoki i ujeżdżenie. Gratulujemy!

dominika konie

Ogłoszenie sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego!

P5161285Spotkania organizacyjne dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego w celu ustalenia jazd w I semestrze roku akademickiego 2015/2016 odbędzie się w dniu 15.10.15r. (czwartek) o godzinie 20.00 w Ośrodku Jeździeckim w Raculce. Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach jeździeckich w rozpoczynającym się roku akademickim. Ilość miejsc ograniczona.

 

Ciekawa propozycja dla studentów sekcji jeździeckiej

Uwaga. Mamy ciekawą propozycję dla wszystkich, którzą chcą się zapisać na zajęcia jeździeckie w ośrodku w Raculce:

Czytaj więcej...

Podkategorie

Dodatkowe informacje