Ostatnie miejsce na zajęciach jeździeckich. Kto pierwszy ten lepszy!

jezdziectwo-50x50Na prośbę naszych studentów stworzyliśmy dodatkowe grupy z zajęć jeździeckich. Wszystkie wypełniły się już po brzegi, a Nam pozostało ostatnie, nieobsadzone miejsce. Zapraszamy chętnych do rezerwacji ostatniego miejsca.

Raculka

Czytaj więcej...

Zajęcia jeździeckie ruszają w semestrze letnim. Zebranie już w czwartek!

jezdziectwo-50x50Już w czwartek, 2 marca w Ośrodku Jeździeckim w Raculce odbędzie się zebranie organizacyjne dla wszystkich chętnych do udziału w zajęciach jeździeckich w semestrze letnim. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy!

koń

Zajęcia z jeździectwa prawie w komplecie! Zostało 1 ostatnie miejsce!

jezdziectwo-50x50Bieżący rok akademicki cieszy się sporym zainteresowaniem zajęciami z jeździectwa. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego przygotował aż 4 grupy dla zainteresowanych. Zostało 1 ostatnie miejsce. Kto pierwszy ten lepszy!

Jeździectwo

Czytaj więcej...

Dobry występ na Akademickich Mistrzostwach Świata w jeździectwie

W dniach 27.06 - 02.07.2016r. w Flyinge (Szwecja) odbyły się Akademickie Mistrzostwa Świata w jeździectwie. W zawodach startowały ekipy z 18 państw w 3-osobowych drużynach. Reprezentacja Polski pojechała w składzie: Agata Dalhke (UAM Poznań), Agata Mizgier (AE Poznań) i Piotr Kaliszuk (Uniwersytet Zielonogórski).

reprezentacja

Czytaj więcej...

Powołanie na XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie

azs-logoW dniach 28.06-02.07.2016 w Flyinge (Szwecja) odbędą się XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeźdzcietwie. W skład 6-osobowej reprezentacji weszło 4 zielonogórzan. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

Dominika Kiszkurno z brązowym medalem AMP w jeździectwie

jezdziectwo-50x50Miło Nam poinformować, iż studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego - Dominika Kiszkurno zdobyła brązowy medal w kategorii Uniwersytetów na Akademickich Mistrzostwach Polski w jeździectwie w kombinacji skoki i ujeżdżenie. Gratulujemy!

dominika konie

Ogłoszenie sekcji jeździeckiej KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego!

P5161285Spotkania organizacyjne dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego w celu ustalenia jazd w I semestrze roku akademickiego 2015/2016 odbędzie się w dniu 15.10.15r. (czwartek) o godzinie 20.00 w Ośrodku Jeździeckim w Raculce. Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach jeździeckich w rozpoczynającym się roku akademickim. Ilość miejsc ograniczona.

 

Ciekawa propozycja dla studentów sekcji jeździeckiej

Uwaga. Mamy ciekawą propozycję dla wszystkich, którzą chcą się zapisać na zajęcia jeździeckie w ośrodku w Raculce:

Czytaj więcej...

Spotkania organizacyjne dla studentów sekcji jeździeckiej

P5161285Spotkania organizacyjne dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego w celu ustalenia jazd na II semestr roku akademickiego 2014/2015 odbędą się w dniach 23.02.15r.(poniedziałek) i 25.02.15r.(środa) o godzinie 19.00 w Ośrodku Jeździeckim w Raculce. Zapraszamy wszystkich studentów, którzy uczestniczyli w zajęciach jeździeckich w I semestrze.

Mamy komplet w sekcji jeździeckiej!

uwagaInformujemy, że z dniem 01.12.2014 została zamknięta możliwość zapisywania się na zajęcia WF oraz AZS w sekcji jeździeckiej. Powodem tego jest brak wolnych miejsc w grupach.

Komplet na zajęciach sekcji jeździeckiej

azs-uz-logo-50x50Informujemy, że z dniem 01.12.2014 została zamknięta możliwość zapisywania się na zajęcia WF oraz AZS w sekcji jeździeckiej. Powodem tego jest brak wolnych miejsc w grupach.

Podkategorie