Za Nami Finał Wojewódzkiego Grand Prix w Brydżu Sportowym (wyniki)

50W ten weekend odbył się wyczekiwany przez lubuskich brydżystów finał wojewódzkiego Grand Prix. Nad jeziorem Głębokie koło Międzyrzecza spotkało się 16 brydżystów, którzy w tym roku najlepiej wypadli w całym cyklu turniejów rozgrywanych w różnych miastach naszego województwa, wraz z wybranymi przez siebie partnerami.

gplzbs

Do finału zakwalifikowała się aż dwójka reprezentantów KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Tomek Bartnicki, który grał z weteranem zielonogórskiego AZS, właśnie wracającym do gry po długiej przerwie Marcinem Zawadzkim oraz Zofia Miechowicz tworząca jedyną kobiecą parę finału z odnoszącą swego czasu spore sukcesy nie tylko na krajowym poletku Katarzyną Żegilewicz-Zawadzką (również powracającą do brydża wyczynowego po kilkuletniej przerwie). Cała czwórka w turnieju finałowym spisała się na medal!

Zobacz wyniki tego turnieju

Dziewczyny, po świetnym początku prawie do końca utrzymywały prowadzenie, ostatecznie jednak dały się wyprzedzić tylko nowosolskiej parze - Eugeniuszowi Szczepańskiemu z Radosławem Królem. Panowie skończyli na trzecim miejscu, które wystarczyło, żeby Tomek Bartnicki został zwycięzcą całego cyklu!

Zobacz klasyfikacją końcową cyklu

Uroczyste podsumowanie sezonu i wręczenie nagród 22.01.2017 na turnieju Millenium w Międzyrzeczu. Liczymy na równie dobre rozpoczęcie kolejnego sezonu.