Kolejne zjazdy I i III ligi brydża sportowego za Nami! Zobaczcie wyniki

azs-uz-logo-50x50Na drugim zjeździe I ligi reprezentacja BIOPAX.PL AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego rozegrała kolejne 5. meczów. Nasi akademicy odnieśli trzy zwycięstwa i dwie porażki. Aktualnie w gronie 16. drużyn, biało-zieloni plasują się na miejscu siódmym.

Czytaj więcej...

ZGrana współpraca: Biopax.pl nowym sponsorem w sezonie 2017/2018

azs-uz-logo-50x50W środę, 8.11 doszło do podpisania umowy, na mocy której firma Biopax.pl została sponsorem tytularnym pierwszoligowego zespołu brydża sportowego KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego na sezon 2017/18.

brydzyk1

Czytaj więcej...

Udane starty obydwu ekip brydża sportowego w rozgrywkach ligowych

azs-uz-logo-50x50Po pierwszym zjeździe brydżowej I ligi (7-8.10.2017) BIOPAX.PL AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego plasuje się na czwartym miejscu! Nasza drużyna wygrała dwa z pięciu rozegranych przez weekend meczów, dwa pozostałe nieznacznie przegrała.

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Lubuskiego w brydżu sportowym (wyniki)

azs-uz-logo-50x50W środę, 31.05 odbył się III Bachanaliowy Turniej Brydża Sportowego o Puchar Dyrektora KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, po raz drugi w randze Akademickich Mistrzostw Województwa Lubuskiego.

brydz

Czytaj więcej...

Zofia Miechowicz i Tomasz Bartnicki - Wicemistrzami Polski AZS w brydżu

azs-logoOstatni majowy weekend okazał się być wyjątkowo udany dla AZS-owskich brydżystów. W rozgrywanym we Wrocławiu XXXVIII Międzynarodowym Meetingu Błękitna Wstęga Odry - nasza reprezentacja zdobyła trzecie miejsce.

brydż

Czytaj więcej...

Srebro dla reprezentacji AZS na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego

50Dobra informacja spłynęła z Mistrzostw Województwa Lubuskiego Par Mikstowych w Brydżu Sportowym. Para reprezentująca KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Zofia Miechowicz i Tomasz Bartnicki - zdobyła srebrny medal.

Zofia Miechowicz i Tomasz Bartnicki

Czytaj więcej...

Brydżowy "Pierwszy Krok" po raz ostatni w roku 2016. Wyniki & zdjęcia

50W poniedziałek, 19 grudnia w klubie Hot Shots odbył się ostatni w tym roku brydżowy turniej z cyklu "Pierwszy Krok". Gratulujemy zwycięzcom - Tomkowi Bartnickiemu i naszej najmłodszej brydżystce, Julii Makowieckiej. Poniżej dostępne wyniki oraz zdjęcia.

brydż

Czytaj więcej...

Za Nami Finał Wojewódzkiego Grand Prix w Brydżu Sportowym (wyniki)

50W ten weekend odbył się wyczekiwany przez lubuskich brydżystów finał wojewódzkiego Grand Prix. Nad jeziorem Głębokie koło Międzyrzecza spotkało się 16 brydżystów, którzy w tym roku najlepiej wypadli w całym cyklu turniejów rozgrywanych w różnych miastach naszego województwa, wraz z wybranymi przez siebie partnerami.

gplzbs

Czytaj więcej...

Grudniowy "Pierwszy krok" z brydżem sportowym już w poniedziałek!

50Już w najbliższy poniedziałek, 19 grudnia odbędzie się ostatni (w tym roku) turniej dla osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z brydżem sportowym. Impreza standardowo odbędzie się w klubie Hot Shots Music Club & Bilard.

ulotka grudzie

Czytaj więcej...

15 kwadransów z brydżem sportowym. AZS kontra Reszta Świata (foto)

azs-uz-logo-50x50Na tegorocznym Festiwalu Nauki miało miejsce wydarzenie wyjątkowe w swoim charakterze i formule. W niedzielę, 12 czerwca odbył się mecz brydżowy AZS kontra Reszta Świata na murawie stadionu.

brydż

Czytaj więcej...

Akademickie Mistrzostwa Wojewóztwa Lubuskiego w Brydżu Sportowym

azs-uz-logo-50x50Przygotowania do bachanaliowych imprez sportowych rozkręcają się na dobre. Jednym z wydarzeń będą Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Brydżu Sportowym. Świetne nagrody i wstęp dla każdego!

plakat

Załączniki:
Pobierz plik (RegulaminAML2016.doc)RegulaminAML2016.doc

Czytaj więcej...