Rusza 2. edycja Pucharu AZS w Piłce Ręcznej Plażowej

avatar-05Już 22-23 sierpnia na plaży kąpieliska miejskiego w Ochli (Zielona Góra) wystartuje II Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. Dwudniowe zmagania zainaugurują nowy kalendarz imprez centralnych Akademickiego Związku Sportowego.

puchar AZS 2020 plakat www reczna pl-03

Gorąco zachęcamy do udziału w turnieju, który może być świetną podstawą przygotowań do Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej, zaplanowanych na wrzesień. To również dobra alternatywa dla zespołów piłki ręcznej plażowej, które zakończą już sezon, a także zespołów ligowych, które miesiąc później rozpoczną rozgrywki ligowe. Dobra pogoda, dostęp do kąpieliska i muzyka non-stop mają być gwarantem udanej imprezy sportowej.

Możliwość uczestnictwa w Pucharze ma każdy kto jest członkiem AZS. Jeśli jeszcze nie jesteś, zobacz jakie to proste. Podejdź do miejscowego Klubu AZS, wyrób legitymację i dołącz do grona tysięcy członków w całej Polsce.

Masz już członkostwo i Twoi koledzy również?
To już możecie stworzyć mistrzowską ekipę na Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. Wystarczy Wam 5 osób, które ukończyły 18 lat. Zapoznajcie się z komunikatem i regulaminem, wypełnijcie zgłoszenie i zgłoście się do swojego Klubu. Nie zwlekajcie! Termin zgłoszeń upływa w piątek, 31.07.2020r. a liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów dostępnych w załącznikach poniżej. Dodatkowich informacji udzielą:

Marek Lemański - 789 441 714 - sprawy finansowe
Dawid Piechowiak - 789 441 808 - sprawy organizacyjne

Do zobaczenia w Zielonej Górze!

Dodatkowe informacje