Puchar nie dla Zielonej! Bezkonkurencyjny UAM triumfuje na piasku

avatar-05AZS UAM Poznań nie pozostawił złudzeń! Piekielnie silna ekipa z Wielkopolski zwyciężyła II Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Pierwszy zespół gospodarzy stanął na drugim stopniu podium.

DSC004371

Czytaj więcej...

Puchar AZS - dzień I: Do rozstrzygnięcia niezbędne shoot-outy!

avatar-05Pierwszy dzień plażowego Pucharu AZS w Piłce Ręcznej dobiegł końca. By wyłonić zwycięzców, aż trzy z czterech spotkań kończyły się dodatkową serią shoot-outów. Zobaczcie wyniki i zdjęcia z pierwszego dnia zawodów.

DSC00346

Czytaj więcej...

Zakończenie wakacji na piachu! II Puchar AZS już w ten weekend!

avatar-05W przedostatni weekend wakacji pięć męskich reprezentacji zawalczy o Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. W dwudniowych zmaganiach zostanie rozegranych 10 spotkań na plaży kąpieliska miejskiego w Ochli.

plan-gier

Czytaj więcej...

W przedostatni weekend wakacji mężczyźni zakręcą na piachu!

avatar-05W dniach 22-23 sierpnia pięć męskich reprezentacji zawalczy o Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. W dwudniowych zmaganiach zostanie rozegranych 10 spotkań na plaży kąpieliska miejskiego w Zielonej Górze-Ochli.

Warelis-Kamil

Czytaj więcej...

Rusza 2. edycja Pucharu AZS w Piłce Ręcznej Plażowej

avatar-05Już 22-23 sierpnia na plaży kąpieliska miejskiego w Ochli (Zielona Góra) wystartuje II Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. Dwudniowe zmagania zainaugurują nowy kalendarz imprez centralnych Akademickiego Związku Sportowego.

puchar AZS 2020 plakat www reczna pl-03

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje