Akademickie Mistrzostwa Polski w Pływaniu

 

1. KOSOWICZ Wojciech

srebrny medal w klasyfikacji OPEN - styl klasyczny - 50 metrów
złoty medal w klasyfikacji UNI - styl klasyczny - 50 metrów
złoty medal w klasyfikacji UNI - styl klasyczny - 100 metrów

 

2. GONTA Oliwia

brązowy medal w klasyfikacji OPEN - styl motylkowy - 50 metrów
złoty medal w klasyfikacji UNI - styl motylkowy - 50 metrów
srebrny medale w klasyfikacji UNI - styl dowolny - 50 metrów

 

3. KOŁODZIEJSKI Filip

złoty medal w klasyfikacji UNI - styl grzbietowy - 50 metrów

 

4. KOŁODZIEJSKI Mateusz

srebrny medal w klasyfikacji UNI - styl klasyczny - 50 metrów

 

5. SZTAFETA 4x50 metrów
KOŁODZIEJSKI Filip, KOŁODZIEJSKI Mateusz, KOSOWICZ Wojciech, YAROSHUK Bohdan

brązowy medal w klasyfikacji OPEN - styl zmnienny - 4 x 50 metrów
złoty medal w klasyfikacji UNI - styl zmienny - 4 x 50 metrów

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie

 

1. DŁUGOSZ Grzegorz

złoty medal w klasyfikacji OPEN - pistolet dowolny
złoty medal w klasyfikacji OPEN - pistolet pneumatyczny
srebrny medal w klasyfikacji OPEN - pistolet szybki
złoty medal w klasyfikacji UNI - pistolet pnemuatyczny

 

2. KORCZ Maciej

brązowy medal w klasyfikacji OPEN - pistolet dowolny
brązowy medal w klasyfikacji OPEN - pistolet pneumatyczny
brązowy medal w klasyfikacji UNI - pistolet pneumatyczny

 

Klasyfikacja Uczelni

srebrny medal w klasyfikacja OPEN - wszystkie uczelnie
srebrny medal w klasyfikacji UNI - wszystkie uniwersytety

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym

 

JOKIEL Daniel, LEŚNIEWSKI Jakub, NALEPA Kamil, SCHAUER Kamil, SROCZYŃSKI Oskar

złoty medal w klasyfikacji UNI - drużynowo

 

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Pływaniu

 

1. Komorowska Wiktoria

złoty medal - 50 metrów stylem dowolnym kobiet
złoty medal - 50 metrów stylem klasycznym kobiet

 

2. Marchenko Denys

złoty medal - 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn
złoty medal - 50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn


3. Ratajczak Magdalena

złoty medal - 50 metrów stylem grzbietowym kobiet
srebrny medal - 50 metrów stylem dowolnym kobiet

 

4. Joks Krzysztof

złoty medal - 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn
srebrny medal - 50 metrów stylem motylkowym mężczyzn

 

5. Pełechaty Piotr

złoty medal - 50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn
brązowy medal - 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn

 

6. Pogorzelczyk Marlena

srebrny medal - 50 metrów stylem grzbietowym kobiet
brązowy medal - 50 metrów stylem dowolnym kobiet

 

7. Nowak Klaudia

brązowy medal - 50 metrów stylem grzbietowym kobiet
brązowy medal - 50 metrów stylem dowolnym kobiet

 

8. Piasecki Adam

brązowy medal - 25 metrów stylem dowolnym mężczyzn

 

9. SZTAFETA 4x50 metrów
Komorowska Wiktoria, Pełechaty Piotr, Marchenko Denys, Joks Krzysztof

brązowy medal - styl dowolny - 4 x 50 metrów

 

Klasyfikacja Uczelni

złoty medal w klasyfikacji medalowej - wszystkie uczelnie

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

 

1. Kwaśniewski Mateusz

brązowy medal w klasyfikacji OPEN - rzut oszczepem mężczyzn
złoty medal w klasyfikacji UNI - rzut oszczepem mężczyzn

 

2. Pogoda Kamila

złoty medal w klasyfikacji UNI - bieg 1500 metrów kobiet

 

3. Juszczak Kinga

srebrny medal w klasyfikacji UNI - skok wzwyż kobiet

 

Mistrzostwa Polski AZS w Kickboxingu

 

1. Hirko Adam

srebrny medal - K1 Rules

 

2. Stachowiak Tomasz

srebrny medal - Light Contact

 

Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej

1. KOCISZEWSKI Cyprian, PAWLISZ Michał, JAROWICZ Łukasz, NALEŻYTY Maciej, CHAŁUPKA Tyberiusz, FRANASZEK Adrian, WIĘDŁOCHA Bartosz, HADY Maciej

I miejsce w klasyfikacji OPEN - drużynowo

 

2. KULIŃSKI Hubert, ZIENIEWICZ Jędrzej, SKRZYNIARZ Jakub, BUDA Norbert, GAJDA Marek, SZŁAPKA Michał, SZŁAPKA Wiktor, WARELIS Kamil, MIESZKIAN Daniel, GOŁĘBIOWSKI Szymon

III miejsce w klasyfikacji OPEN - drużynowo