Bieg o Puchar Rektora 2018: Od dziś ruszają zapisy!

azs-uz-logo-50x50W środę, 23 maja w ramach imprez bachanaliowych odbędzie się Bieg o Puchar Rektora. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania trasę o długości jednego kilometra, przebiegającą od rektoratu UZ do pomnika Bachusa i z powrotem.

bieg

Bieg ma charakter sportowy, ale liczy się w nim przede wszystkim dobra zabawa, dlatego do udziału zapraszamy WSZYSTKICH studentów. Specjalistyczny strój biegowy niewymagany, mile widziane odzienie rodem z Dzikiego Zachodu, oryginalność i pomysłowość nagrodzimy. Zwycięzcy całego biegu otrzymają Puchar JM Rektora, ale oprócz klasyfikacji ogólnej wyróżnieni zostaną również najszybsi studenci z każdego wydziału. Na każdego kto z uśmiechem dotrze na metę czekać będzie słodkie i pachnące małe co nieco.

Limit uczestników biegu wynosi 200 osób! Zgłoszenia do biegu prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz. 13.00, 21 maja 2018 r. (z adnotacją: Bieg o Puchar Rektora, imię i nazwisko (+ wydział, kierunek). Studenci uczęszczający na zajęcia WF mogą zgłosić chęć udziału u swoich prowadzących. W przypadku wolnych miejsc możliwe będą zapisy w dniu biegu w Biurze Zawodów.

Harmonogram imprezy przewiduje:
9:30-10:30 - zapisy i weryfikacja uczestników (Biuro Zawodów, parking przed Rektoratem)
10:30 - zamknięcie list startowych
11:00 - start (parking przed Rektoratem)
11:15 - zakończenie biegu (parking przed Rektoratem)
11:20 - dekoracja
11:45 - zakończenie imprezy