Terminarz Lubuskiej II Ligi Futsalu

11 listopada startuje Lubuska II Liga Futsalu! Na inaugurację AZS UZ MOSiR Zielona Góra wyjedzie do Piły na mecz z drużyną KS Credo Futsal Piła. Pierwszy mecz we własnej hali zielonogórzanie rozegrają w niedzielę 17 listopada o godzinie 14.00, a rywalem będzie KS Orlik Mosina. Dziś prezentujemy terminarz sezonu 2013/2014.

2013-03-17-turniej-futsalu-zielona-gora-zdjecia-41 20130317 1432551236

Spotkania na własnym parkiecie zielonogórzanie rozegrają w hali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana (wstępnie w niedziele o dodz. 14.00).

1. kolejka (11 listopada 2013)
KS Credo Futsal Piła - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
Lions Skwierzyna - PAUZA
Cuprum Polkowice - KS Orlik Mosina
TS Celuloza Kostrzyn - Oranje Sport Poznań
Prant Mundial Żary - KS Auto Wicherek Oborniki

2. kolejka (16-17 listopada 2013)
Cuprum Polkowice - Prant Mundial Żary
KS Auto Wicherek Oborniki - TS Celuloza Kostrzyn
Oranje Sport Poznań - Lions Skwierzyna
PAUZA - KS Credo Futsal Piła
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - KS Orlik Mosina

3. kolejka (23-24 listopada 2013)
PAUZA - Cuprum Polkowice
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - Oranje Sport Poznań
KS Orlik Mosina - KS Auto Wicherek Oborniki
KS Credo Futsal Piła - Prant Mundial Żary
Lions Skwierzyna - TS Celuloza Kostrzyn

4. kolejka (30 listopada-1 grudnia 2013)
Cuprum Polkowice - Oranje Sport Poznań
KS Auto Wicherek Oborniki - PAUZA
Prant Mundial Żary - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
KS Credo Futsal Piła - Lions Skwierzyna
TS Celuloza Kostrzyn - KS Orlik Mosina

5. kolejka (7-8 grudnia 2013)
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - Cuprum Polkowice
KS Orlik Mosina - PAUZA
Oranje Sport Poznań - KS Credo Futsal Piła
Lions Skwierzyna - KS Auto Wicherek Oborniki
TS Celuloza Kostrzyn - Prant Mundial Żary

6. kolejka (14-15 grudnia 2013)
Cuprum Polkowice - TS Celuloza Kostrzyn
Prant Mundial Żary - Lions Skwierzyna
KS Auto Wicherek Oborniki - KS Credo Futsal Piła
Oranje Sport Poznań - KS Orlik Mosina
PAUZA - AZS UZ MOSiR Zielona Góra

7. kolejka (21-22 grudnia 2013)
KS Credo Futsal Piła - Cuprum Polkowice
Lions Skwierzyna - KS Orlik Mosina
TS Celuloza Kostrzyn - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
Prant Mundial Żary - PAUZA
KS Auto Wicherek Oborniki - Oranje Sport Poznań

8. kolejka (4-5 stycznia 2014)
Cuprum Polkowice - Lions Skwierzyna
TS Celuloza Kostrzyn - KS Credo Futsal Piła
KS Orlik Mosina - Prant Mundial Żary
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - KS Auto Wicherek Oborniki (30 listopada, g.18.00)
Oranje Sport Poznań - PAUZA

9. kolejka (11-12 stycznia 2014)
KS Auto Wicherek Oborniki - Cuprum Polkowice
Prant Mundial Żary - Oranje Sport Poznań
PAUZA - TS Celuloza Kostrzyn
Lions Skwierzyna - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
KS Credo Futsal Piła - KS Orlik Mosina

10. kolejka (18-19 stycznia 2014)
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - KS Credo Futsal Piła
PAUZA - Lions Skwierzyna
KS Orlik Mosina - Cuprum Polkowice
Oranje Sport Poznań - TS Celuloza Kostrzyn
KS Auto Wicherek Oborniki - Prant Mundial Żary

11. kolejka (25-26 stycznia 2014)
Prant Mundial Żary - Cuprum Polkowice
TS Celuloza Kostrzyn - KS Auto Wicherek Oborniki
Lions Skwierzyna - Oranje Sport Poznań
KS Credo Futsal Piła - PAUZA
KS Orlik Mosina - AZS UZ MOSiR Zielona Góra

12. kolejka (1-2 lutego 2014)
Cuprum Polkowice - PAUZA
Oranje Sport Poznań - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
KS Auto Wicherek Oborniki - KS Orlik Mosina
Prant Mundial Żary - KS Credo Futsal Piła
TS Celuloza Kostrzyn - Lions Skwierzyna

13. kolejka (8-9 lutego 2014)
Oranje Sport Poznań - Cuprum Polkowice
PAUZA - KS Auto Wicherek Oborniki
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - Prant Mundial Żary
Lions Skwierzyna - KS Credo Futsal Piła
KS Orlik Mosina - TS Celuloza Kostrzyn

14. kolejka (15-16 lutego 2014)
Cuprum Polkowice - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
PAUZA - KS Orlik Mosina
KS Credo Futsal Piła - Oranje Sport Poznań
KS Auto Wicherek Oborniki - Lions Skwierzyna
Prant Mundial Żary - TS Celuloza Kostrzyn

15. kolejka (22-23 lutego 2014)
TS Celuloza Kostrzyn - Cuprum Polkowice
Lions Skwierzyna - Prant Mundial Żary
KS Credo Futsal Piła - KS Auto Wicherek Oborniki
KS Orlik Mosina - Oranje Sport Poznań
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - PAUZA

16. kolejka (1-2 marca 2014)
Cuprum Polkowice - KS Credo Futsal Piła
KS Orlik Mosina - Lions Skwierzyna
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - TS Celuloza Kostrzyn
PAUZA - Prant Mundial Żary
Oranje Sport Poznań - KS Auto Wicherek Oborniki

17. kolejka (8-9 marca 2014)
Lions Skwierzyna - Cuprum Polkowice
KS Credo Futsal Piła - TS Celuloza Kostrzyn
Prant Mundial Żary - KS Orlik Mosina
KS Auto Wicherek Oborniki - AZS UZ MOSiR Zielona Góra
PAUZA - Oranje Sport Poznań

18. kolejka (15-16 marca 2014)
Cuprum Polkowice - KS Auto Wicherek Oborniki
Oranje Sport Poznań - Prant Mundial Żary
TS Celuloza Kostrzyn - PAUZA
AZS UZ MOSiR Zielona Góra - Lions Skwierzyna
KS Orlik Mosina - KS Credo Futsal Piła