Derby Ziemi Lubuskiej [Galeria]

azs-uz-logo-50x50Ależ to było widowisko! W minioną sobotę 27 lutego na hali przy ul. Szafrana rozegrane zostały Derby Ziemii Lubuskiej. Zielonogórscy szczypiorniści podjęli na swoim terenie TL Ubezpieczenia Stal Gorzów. Mecz rozpoczęliśmy dynamicznym, szybkim punktowaniem co do przerwy przynosiło oczekiwany efekt. Prowadząc w pierwszej połowie kilkubramkową przegwagą ostatecznie do szatni zeszliśmy z wynikiem remisowym 17:17. Druga połowa okazała się dużo większym wyzwaniem dla naszych akademików - zespół z Gorzowa od pierwszych sekund wznowionej gry zaprezentował swój profesjonalny poziom i zakończył spotkanie pewną przewagą punktową 29:35. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego regionalnego starcia.