Ostatni mecz ligowy w roku przy Szafrana. AZS UZ vs. Siódemka Legnica

azs-uz-logo-50x50Już w sobotę, 1.12 zielonogórscy szczypiorniści rozegrają ostatni pojedynek ligowy w roku 2018 we własnej hali. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego podejmą czwartą siłę 1. ligi MSPR Siódemkę Miedź Legnica.

PR

Oba zespoły rozegrały już 9 spotkań. Do tej pory w rozgrywkach znacznie lepiej poczyna zespół gości. Legniczanie zgromadzili na swoim koncie 17 oczek, co daje im silną, czwartą pozycję w ligowym rankingu. Reprezentacja Grodu Bachusa od początku sezonu boryka się z kontuzjami i nie jest w pełni zadowolona ze swoich wyników.

Po 9 kolejkach AZS UZ może cieszyć się z 3 zwycięstw. Taki rezultat pozwala ulokować się na 9 miejscu z dorobkiem 10 punktów. Po piętach zielonogórzan depcze Forza Wrocław. Bardzo blisko jest również ŚKPR Świdnica z zaledwie jednym oczkiem straty. Ścisk w dolnej części rankingu 1. ligi wróży niebywałe emocje. Akademicy chcą zawalczyć o zwycięstwo i zgarnąć pełną pulę punktów.

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MSPR Siódemka Miedź Legnica
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
data: 01/12/2018 (sobota)
godzina: 19:00

Bilety:
ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)
normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.