Sięgnąć po kolejną pulę! AZS UZ vs. ŚKPR Świdnica

azs-uz-logo-50x50Niebywale emocjonujący pojedynek w Łodzi, przyniósł pierwszoligowym szczypiornistom zwycięstwo. Zielonogórzanie pragną pójść za ciosem i zgarnąć pełną pulę, tym razem przed własną publicznością.

jasiu

W najbliższą sobotę, 10 listopada do Zielonej Góry przyjedzie Świdnicki Klub Piłki Ręcznej. W chwili obecnej rywale są outsiderem tabeli, jednak ubiegły sezon zakończyli w samym środku ligowego rankingu. Gospodarze plasują się po 6 kolejkach na 9 miejscu z dorobkiem 7 oczek.

Miniony weekend negatywnie zakończyli świdniczanie. We własnej hali przegrali z beniaminkiem I ligi - Forzą Wrocław 22:29. Zupełnie inne nastroje dopisują podopiecznym Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego. Zielonogórzanie na dalekim wyjeździe, pokonali w ostatniej sekundzie pojedynku Politechnikę Anilana Łódź 31:30.

Cała ekipa z nadzieją oczekuje trzeciego triumfu w tym sezonie. Chcą, aby nastąpił już w najbliższą sobotę. Pojedynek przed własną publicznością to niebywały atut miejscowych. 

kibice
Licznie wypełnione trybuny podczas ostatniego meczu z Grodkowem / fot. Kalina Georgiczuk

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - ŚKPR Świdnica
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
data: 10/11/2018 (sobota)
godzina: 18:00

Bilety:
ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)
normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki na mecz można zakupić 50 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.

Partnerem meczu jest Klimat Bistro.

klimat