Maciej Jarszak: "Dobra atmosfera, aż chce się grać."

azs-uz-logo-50x50Zagrać dobrze w obronie i skutecznie w ataku - to plan idealny na sobotnie spotkanie piłkarzy ręcznych. Podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego mają plan na pokonanie Ostrovii Ostrów.

Jarszak Maciej

Ostatni trening i mecz! Zielonogórzanie nie mogą doczekać się kolejnego spotkania przed własną publicznością. We własnej hali podejmą KPR Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Czy gra na własnym obiekcie jest atutem dla gospodarzy? Rozmawialiśmy o tym z bramkarzem Maciejem Jarszakiem.
We własnej hali mamy swoje trybuny, które bardzo Nas wspierają. To jest duży plus grania we własnym obiekcie, czujemy wtedy podwójną motywację. Oswoilem się już z halą i kibicami. Na poprzednim meczu była bardzo dobra atmosfera, aż chce się grać.

Ostrovia to rywal, z którym udało Nam się zmierzyć przed rozpoczęciem sezonu. Reprezentacja Winnego Grodu rozegrała spotkanie kontrolne na turnieju w Wągrowcu. Biało-zieloni analizowali również wideo z ostatnich pojedynków przeciwnika. Jakie wnioski?
Ekipa z Ostrowa to młody zespół, który ma również paru doświadczonych zawodników. Naszym kluczem do sukcesu będzie obrona i skuteczność rzutowa. W tym meczu jak i w każdym innym chcę dac z siebie 100%. Postaram się, aby Ostrovia rzuciła jak najmniej bramek. - podsumował Maciej Jarszak

Na koniec zapytaliśmy bramkarza o oszacowanie rezultatu spotkania. Czy mecz skończy się po 60 minutach? Czy może będą karne? Maciej Jarszak odpowiedział tak:
Myślę, że to będzie wyrównany mecz do ostatniej minuty. W sobotę zobaczymy kto będzie lepszy ... ale podejrzewam, że zakończy się to Naszym znakiem firmowym.

Czyli?
Zwycięstwo AZS po trudnej końcówce!

danielmieszkian

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Ostrovia Ostrów Wielkopolski
miejsce: hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6
data: 06/10/2018 (sobota)
godzina: 19:00

Bilety:
ulgowe: 5 zł (uczniowie, studenci, renciści, emeryci za okazaniem legitymacji)
normalne: 10 zł (pozostałe osoby)

Wejściówki na mecz można zakupić 45 minut przed rozpoczęciem spotkania w kasie przy wejściu głównym (WEJŚCIE A). Ilość miejsc ograniczona!

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.