Obchodziliśmy 15-lat działalności UKS "Szczypiorniak" Zielona Góra!

pilkarecznaW sobotę, 23 czerwca odbyła się uroczystość 15-lecia działalności UKS "Szczypiorniak" Zielona Góra. Z tej okazji nasz partner zoorganizował okolicznościowy turniej oraz uroczystość, na którą zostali zaproszeni przedstawicie naszego klubu.

szczypiorniak

Całe wydarzenie przebiegało w wyśmienitej atmosferze. Chwilę po meczu finałowym rozpoczeła się uroczystość. Zarząd "Szczypiorniaka" nagrodził osoby i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju klubu młodziezowego. Wśród wyróżnionych znalazł się Dyrektor KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Pan Marek Lemański. W imieniu Klubu Uczelnianego złożył serdeczne gratulacje i podziękowania za dotychczasową współpracę, wręczając Prezesowi UKS - Panu Markowi Książkiewiczowi klubowe upominki. 

szczypiorniak1

Ze względu na nieobecność podczas uroczystości - kilka dni później, okolicznościową pamiątkę otrzymał również Pan Tomasz Grzybowski (Wiceprezes KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, Kierownik SWFiS UZ).

"Szczypiorniakowi" życzymy dalszego rozwoju oraz kolejnych lat owocnej współpracy z naszym klubem.