The last game. Ostatni mecz I ligi piłki ręcznej sezonu 2017/18

azs-uz-logo-50x50Jak sobota to tylko na piłkę ręczną. 26-ego maja podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego po raz ostatni w sezonie 2017/18 zagrają o ligowe punkty. Pojedynek z Gwardią Koszalin rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali UZ, przy ul. Profesora Szafrana 6.

macias

Biało-zieloni już dawno zagwarantowali sobie miejsce w tabeli, zapewniające utrzymanie w rozgrywkach. Cel został zrealizowany, a szczypiornistom udało się "zagnieździć" w środku tabeli. Zielonogórzanie obecnie plasują się na 9. lokacie z dorobkiem 36 oczek. Zespół przyjezdnych zajmuje drugie miejsce od końca z kontem 23 punktów. Teoretyczne dane już kilkadziesiąt razy zawodziły. Tegoroczne rozgrywki to plaga niewiadomych, a każde spotkanie pisze zupełnie inną historię.

Reprezentacja Grodu Bachusa chce postawić przysłowiową "kropkę nad i", zwyciężając ostatnie spotkanie. Ma to być nagrodą oraz podziękowaniem dla kibiców, za wsparcie beniaminka z Zielonej Góry. Zapraszamy zatem na ostatni pojedynek tego sezonu. Bądźcie z Nami przy Szafrana!

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Gwardia Koszalin
hala sportowa UZ, ul. Prof. Szafrana 6 - godzina 18:00

Bilety:
5,00 zł - ulgowe
10,00 zł - normalne