Superliga piłki ręcznej w Zielonej Górze! Świąteczny mecz już w niedzielę

azs-uz-logo-50x50Pierwszoligowy rok 2017 dobiegł końca, jednak zespół Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego znów podnosi poprzeczkę. W niedzielę, 17.12 AZS podejmie Superligową ekipę Chrobrego Głogów. Prócz sportowych emocji, kibiców czekają dodatkowe atrakcje.

mmpr

"Takie mecze to już tradycja. Co roku w grudniu zbieramy świąteczne paczki dla potrzebujących. Do tej pory był to ostatni mecz ligowy w roku kalendarzowym. Terminarz wyjątkowo Nam nie sprzyjał, dlatego postanowiliśmy pójść krok dalej. Tegoroczna edycja to nie lada gratka dla wszystkich kibiców, szczególnie, że wstęp na mecz nie jest płatny!" - mówi Dawid Piechowiak

Przed meczem, przy wejściu na halę sportową Uniwersytetu Zielonogórskiego można przekazać trochę szczęścia, tym osobom co naprawdę go potrzebują. Zbieramy artykuły długoterminowe (ryż, makaron, kasza, cukier, mąka, konserwy, olej itp.). Przydadzą się również zabawki w postaci gier planszowych czy pluszaków.

Każdy darczyńca otrzyma los, który weźmie udział w losowaniu nagród w przerwie meczu. Pamiętajcie - dobro wraca ze zdwojoną siłą, więc warto wesprzeć naszą akcję. Nagród i upominków przeznaczonych na loterię będzie co niemiara, także może tym razem Gwiazdor przyjdzie wcześniej?

O samym meczu nie trzeba dużo mówić. Dla pierwszoligowego beniaminka z Zielonej Góry będzie to z pewnością solidna lekcja szczypiorniaka. KS SPR Chrobry Głogów to obecnie czwarta siła w granatowej grupie Superligi. Nie zabraknie tu efektownych akcji, a gra będzie obfitować w zagrania przyjemne dla oka. Może to reprezentacja KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego sprawi niespodziankę na święta i pokona notowanego wyżej rywala? Przekonamy się już w niedzielę o godzinie 15:00.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS SPR Chrobry Głogów
hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Prof. Szafrana 6
niedziela, 17 grudnia 2017 - godzina 15:00

Wstęp wolny!
Nie zapomnijcie o podarkach!