Turniej Barbórkowy o Puchar Dyrektora PGNiG SA Oddział w ZG za Nami!

PGNiGI Barbórkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar Dyrektora PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze dobiegł końca. 97 zawodników, 393 bramki i 540 minut świetnej zabawy to bilans niedzielnego wydarzenia.

wszyscy


GRUPA GRANATOWA:

1. KPR Wolsztyniak Wolsztyn
2. TS ZEW I Świebodzin
3. UKS Bachus Zielona Góra

GRUPA POMARAŃCZOWA:
1. MKS Zagłębie Lubin
2. TS ZEW II Świebodzin
3. UKS Szczypiorniak Zielona Góra

WYNIKI SPOTKAŃ:

1. UKS Bachus Zielona Góra - TS ZEW I Świebodzin 27:35
2. MKS Zagłębie Lubin - UKS Szczypiorniak Zielona Góra 17:15
3. TS ZEW I Świebodzin - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 28:16
4. UKS Szczypiorniak Zielona Góra - TS ZEW II Świebodzin 14:10
5. KPR Wolsztyniak Wolsztyn - UKS Bachus Zielona Góra 18:17
6. TS ZEW II Świebodzin - MKS Zagłębie Lubin 18:16
7. Półfinał I: TS ZEW I Świebodzin - MKS Zagłębie Lubin 27:7
8. Półfinał II: UKS Szczypiorniak Zielona Góra - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 13:11
9. o 5. msc: UKS Bachus Zielona Góra - TS ZEW II Świebodzin 11:20
10. o 3. msc: MKS Zagłębie Lubin - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 14:17
11. o 1. msc: TS ZEW I Świebodzin - UKS Szczypiorniak Zielona Góra 36:6

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. TS ZEW I Świebodzin
2. UKS Szczypiorniak Zielona Góra
3. KPR Wolsztyniak Wolsztyn
4. MKS Zagłębie Lubin
5. TS ZEW II Świebodzin
6. UKS Bachus Zielona Góra

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Najlepszy zawodnik turnieju - Mateusz Jastrzębski (ZEW I)
Najlepszy bramkarz turnieju - Maciej Rzesiowski (Szczypiorniak)
Król strzelców turnieju - Nikodem Kędra (Bachus) średnia bramek na mecz: 9,00

NAJWIĘCEJ BRAMEK ZDOBYWALI:

TS ZEW I Świebodzin: Mateusz Jastrzębski 30 (śr 7,50), Kobażewicz Adam 19, Piwowski Jakub 17
Szczypiorniak Zielona Góra: Nowakowski Jakub 8, Szymczyk Paweł 8, Dudlej Maciej 7
Wolsztyniak Wolsztyn: Horowski Igor 11, Brychcy Hubert 8, Lehmann Łukasz 7
Zagłębie Lubin: Palczewski Filip 17, Mikłasz Hubert 12, Kotynia Szymon 9
TS ZEW II Świebodzin: Wołodźko Oliwier 9, Kronkowski Nikodem 8, Popławski Piotr 7
Bachus Zielona Góra: Kędra Nikodem 27 (śr 9,00), Kuczak Jakub 4, Żach Kacper 2

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii