Wypowiedzi przed meczem derbowym I ligi ręcznej: AZS vs. Stal Gorzów

azs-uz-logo-50x50Już jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się derbowy pojedynek I ligi piłki ręcznej stolic województwa Lubuskiego. Od lat wyczekiwany pojedynek budzi ogromne zainteresowanie i wiele wypowiedzi obydwu środowisk.

tło face

Mateusz Stupiński - KS Stal Gorzów:
"Wiadomo, to prestiżowe spotkanie, nikt nie odpuści i każdy wsadzi głowę tam, gdzie niektórzy nie włożą ręki. Ale taka jest natura sportowca, chcemy wygrywać"

żródło: stalgorzow.pl

Hubert Kuliński - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego:
"Do sobotniego meczu przygotowujemy się jak do każdego innego, w każdym meczu chcemy zdobywać komplet punktów. W sobotę o zwycięstwo będzie bardzo ciężko, ale zrobimy wszystko aby nie zawieść kibiców zgromadzonych na trybunach"

Miłosz Bekisz - KS Stal Gorzów:
"Gramy w Zielonej Górze, mamy sobie do udowodnienia, że potrafimy też w lidze wygrać na wyjeździe. Myślę jednak, że mądrością i boiskową inteligencją, a także umiejętnościami musimy pokazać swój najlepszy poziom, bo żeby wygrać, uważam, że będziemy musieli wznieść się na wyżyny naszych umiejętności "

źródło: stalgorzow.pl

Jędrzej Zieniewicz - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego:
"Nie ma co się uspokajać, trzeba się nabuzować bardziej niż zwykle, żeby pokazać im, że to południe województwa jest prawdziwą stolicą piłki ręcznej i wygramy w pierwszych derbach. Faworytem jest Stal, która stoi wyżej w notowaniach.  Puchar Polski? Myślę, że nam nie zaszkodzi, a może i pomoże, bo Gorzów podejdzie zbyt pewny siebie. My ten mecz wymazaliśmy z pamięci, a niespodzianki zostawiamy na sobotę"
 

źródło: wzielonej.pl

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS Stal Gorzów
hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Profesora Szafrana 6
sobota, 18.11 - godzina 19:00

Bilety:
5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)
10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Liczba miejsc ograniczona! Bilety można nabyć w kasie, otwartej 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. O wstępie na mecz decyduje kolejność zakupu biletów.