Emocje jak w banku! Ręczni zagrają z wiceliderem z Wągrowca (info)

azs-uz-logo-50x50To z pewnością nie będzie nudny spacerek. Do Zielonej Góry przyjeżdża wicelider pierwszoligowej tabeli MKS Nielba Wągrowiec. Biało-zieloni rozegrają mecz 3. kolejki przed własną publicznością już w najbliższą sobotę, 23.09.

plakat reczna1212

W okresie przygotowawczym podopieczni Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego dwukrotnie mierzyli się z zespołem Nielby. W pierwszym pojedynku padł remis, zaś drugi mecz zakończył się jednobramkowym triumfem reprezentacji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Poniżej przedstawiamy wyniki dwumeczu:

12.08 MKS Nielba Wągrowiec - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 28:28
19.08 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Nielba Wągrowiec 24:23

Początek rozgrywek, zespół gości rozpoczął od remisu z drugą ekipą Płocka. Dopiero w rzutach z "siódemki" lepsi okazali się Nielbiści, zgarniając 2 oczka. W drugim pojedynku Wągrowiec zmierzył się z KPR Gwardią Koszalin zwyciężając w podstawowym czasie gry.

Jeśli chodzi o zespół KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego to inauguracyjny mecz przegrali z leszczyńskim Realem, prezentując się dobrze. W ubiegłej kolejce zawodnicy z Winnego Grodu zgarnęli na wyjeździe 2 punkty, pokonując SPR GKS Żukowo w rzutach karnych 4:3.

Jędrzej Jasiński

W chwili obecnej rywali dzieli aż 10 oczek w ligowym rankingu. Należy jednak zauważyć, że jest to dopiero początek rozgrywek i wszystko może się zdarzyć. Emocje mamy zagwarantowane!

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Nielba Wągrowiec
23.09.2017r. (sobota) - godzina 18:00
hala UZ, ul. Profesora Szafrana 6

Bilety:
5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)
10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Bilety można nabyć w kasie, otwartej 40 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Partnerem rozgrywek jest Polskie Górnistwo Naftowe i Gazownictwo.